Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közületek kapott már valaki üzenetet a Google-tól? fórum

Közületek kapott már valaki üzenetet a Google-tól? (beszélgetős fórum)


2019. márc. 9. 09:34
Igen, amikor beléptem a Hoxszára akkor vált láthatóvá az üzenet.
8. Channa* (válaszként erre: 1. - Kisvárosi)
2019. márc. 9. 07:45

Én is kaptam tegnap, de én az ilyeneket olvasás nélkül bezárom.


Ugye nem emailt kaptál, hanem akkor jött be egy oldal, amikor valamire rákattintottál?

7. lapbarna (válaszként erre: 1. - Kisvárosi)
2019. márc. 9. 06:45

Sok kicsi sokra megy - alapon történik a dolog. Ez egy olyan összeg, amit még simán kifizet bárki. Utána pedig, mikor rájön, hogy átverés, nem tesz feljelentést, mert mindenki úgy gondolja, hogy olyan kevés pénzt bukott, hogy a fene fog járkálni a rendőrségre.

Így hát mindig van egy jis bevételük szegény csalóknak.

Ne foglalkozz vele!

6. Piroska52 (válaszként erre: 3. - Kisvárosi)
2019. márc. 8. 14:10
irkálnak minden hülyeséget,de csak kamu,
5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Kisvárosi)
2019. márc. 8. 14:09
Több hasonlót is kaptam már, és nem használok okostelefont.
4. Pasionella (válaszként erre: 1. - Kisvárosi)
2019. márc. 8. 13:47
Ha kapott is más akkor is ez kamu. Sem a google, sem facebook sem senki nem honorál semmit sem :-D
2019. márc. 8. 13:44
Nem dőltem be csak erősen meglepődtem,mert telefonon kaptam már hasonló ajánlatokat, de a neten még sosem.Érdekel,hogy mások is kaptak-e hasonló üzenetet.
2019. márc. 8. 13:40
szerintem meg ne,ne dőlj be,
2019. márc. 8. 13:39

Sziasztok!

Közületek kapott már valaki üzenetet a Google-tól,hogy kiválasztott lett és három, helyesen megválaszolt kérdés és 324 Ft postaköltség megfizetése után valamiféle nyereményre jogosult? Állitólag a használókat ilyen formában jutalmazza vagy honorálja a Google.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook