Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki kapott üzenetet mirian20-tól? (mirianammed@ymail.com) fórum

Ki kapott üzenetet mirian20-tól? (mirianammed@ymail.com) (beszélgetős fórum)

2010. márc. 8. 15:21

Igen, ezzel az üzenettel eddig az összes netes oldalon találkoztam, ahova regisztráltam...:P

Én egyszerűen hülyeségnek könyveltem el. Bár fogalmam sincs, hogy most pontosan ez mi is és mivel akar átverni, sosem néztem utána. De nem is fogok, egyszerűen csak nem foglalkozom vele.

2009. dec. 11. 08:04

Sziasztok!

Én is ezt kaptam,de egyből ki is töröltem!

2009. dec. 11. 08:04
vajon a google fordítóval próbálkozott??? xĐ
2009. dec. 11. 07:58
Igen ezt az üzenetet én is megkaptam és rögtön ki is töröltem. Nekem nagyon zavarosnak tűnt ebből gondoltam, hogy csalás. Meg különben se tudok angolul így a felét nem is értettem.
2009. dec. 11. 07:52

az alábbi üzenetet kaptam ezen a weboldalon:


mirianammed@ymail.com


My name is Miss mirian ammed akartam gondoltam ezen az oldalon, és most láttam

A profil a www.hoxa.hu Azt hiszem te vagy a megfelelő embert keresek, én is szeretném, ha szíves küld én egy e-mailt az én e-mailt

Így az én e-mail cím (mirianammed@ymail.com) az, hogy adjak neked> az én gyönyörű képek

, és sokat elárulnak me.I fogja várni a levelek ma

mirian



mirianammed@ymail.com


My name is Miss mirian ammed i was going throught this site now and i saw

your profile at www.hoxa.hu i believe you are the right person i am looking for,i will like you to please send me an email at my email

address thus my email (mirianammed@ymail.com) for me to give you>my beautiful pictures

and to tell you more about me.I will be waiting for your mail today

mirian


kicsit utánanéztem a név netes életének, kiderült, hogy a hoxán csak rövid ideig volt jelen, két nappal a fenti üzenete után már "törölt felhasználó", egyéb vonatkozásban inkább pénzkicsaló ímélküldözgetésekben merül fel a neve, főleg arab és angol nyelveken...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook