Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Google Chrome esetén hol kell beállítani, hogy felajánlja a jelszavak mentését? fórum

Google Chrome esetén hol kell beállítani, hogy felajánlja a jelszavak mentését? (tudásbázis kérdés)


14. syria (válaszként erre: 13. - Regin_a)
2017. júl. 29. 09:20
Tévedés, mindig kilépek. De mindegy is, mert már azt csinálja, amit én akarok. :) (Gondolom, egy újabb frissítésig.)
13. Regin_a (válaszként erre: 11. - Syria)
2017. júl. 28. 22:23
Akkor csinálja, ha webes felületen nem lépsz ki a Gmailböl
12. syria (válaszként erre: 11. - Syria)
2017. júl. 28. 07:09
Hurrá! Rájöttem a megoldásra. :D (Jelszómenedzser program nélkül.)
11. syria (válaszként erre: 10. - Cd7bc2426f)
2017. júl. 26. 08:49

Kösz, majd ha ráérek, foglalkozom vele. :)


A g-mailem ma elsőre beengedett jelszó kérése nélkül. Másodszorra már kérte a jelszót. Magyarul: össze-vissza működik. (Közben nem léptem be senki máséba.)

Valakinek van megoldása a jelenségre?

10. cd7bc2426f (válaszként erre: 9. - Syria)
2017. júl. 25. 12:13
Ezért jobb 1 sima jelszó menedzser program-
2017. júl. 25. 07:20

Nem értem a chrome lelkivilágát.

Egy rakás jelszó megjegyzését kértem a gépemen, minden működött is egészen a CSODÁLATOS win10 legutóbbi frissítéséig.

Az van (bármennyire hihetetlen és mulatságos), hogy a magam g-mail fiókján kívül kezelem 4 másik emberét is, természetesen csak akkor, és csak arra, amire egyeztetés után megkérnek.

A frissítés után az 5 fiók közül kizárólag az enyémhez kérte a jelszót, az összes többibe automatikusan be lehetett (volna) lépni, végignéztem.

A frissítés napján egyedül az én fiókomat nyitottam meg (ez biztos, mert minden nap használom), a többit nem, mert ritkán, átlag 1-2 hetente kér meg valamelyikük.


Végigdúltam a „Beállítások” menü „Speciális” almenüjét. Sikerült elérnem, hogy most már az 5 közül csak egynek tudja a jelszavát, a többi fiókba, többek közt a sajátomba való belépéshez is kéri a jelszót. :(


Ötlet?

2017. júl. 24. 20:29
biztonságosabb 1 jelszó menedzser programban tárolni a jelszókat pl az ingyenes lastpass-ban
2017. júl. 24. 18:44

[link]


Majd itt ki kell választani az elsőt: Automatikus kitöltési beállítások


Itt a csúszkával be kell kapcsolnod a mentést.

[link]

2017. júl. 24. 18:34
Köszönöm Vydra21 a részletes segítséged, eljutottam addig hogy "Soha nem került mentésre". de se jobb se bal oldalon se alatta semmi nincs, tehát nincs ott az -eltávolítás elem amire rá kellene kattintanom.
2017. júl. 24. 17:25
Az előbb rosszul értelmeztem, bocsi. Nem ez volt a címe!
2017. júl. 24. 17:05

Annak beállítása, hogy a Chrome ismét felajánlja a jelszavak mentését

Ha megadta a Chrome számára, hogy egy adott webhelyen soha ne kérdezzen rá a jelszó mentésére, de később meggondolja magát, ismét megjelenítheti ezt a lehetőséget.


Nyissa meg a számítógépen a Chrome-ot.

A jobb felső sarokban kattintson a Továbbiak Továbbiak És még Beállítások menüpontra.

Lent kattintson a Speciális lehetőségre.

A „Jelszavak és űrlapok” részben kattintson a Jelszavak kezelése lehetőségre.

A „Soha nem került mentésre” részben kattintson a webhelytől jobbra látható Eltávolítás elemre Eltávolítás.

Ha a Chrome már nem kérdezi meg, hogy mentse-e a jelszavakat, akkor lehet, hogy arra kérte, hogy hagyja abba a jelszavak mentését. A mentés felajánlását úgy állíthatja be, ha ismét bekapcsolja a „Jelszavak mentésének felajánlása” beállítást.

3. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Bogyoka53)
2017. júl. 24. 16:18
Semmit! Nyomj rá, hogy mentés, és elmenti neked. Nincs további dolgod vele!
2017. júl. 24. 16:11

Tud valaki segíteni, hogy mit kell csinálnom. hogy a google chrom felajánlja a jelszavak elmentését?

Teljesen laikus vagyok,ugy hogy lépésről-lépésre szeretném kérni.

2017. júl. 24. 16:08
Jelszavak mentésének felajánlása

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook