Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gócpont miatt kialakult betegségek?! fórum

Gócpont miatt kialakult betegségek?! (beszélgetős fórum)


2022. febr. 12. 10:27
Sziasztok. Nem akarok új fórumot nyitni. A kérdésem az lenne, hogy belső combom fáj, már a lépés is fájdalmat jelent. Inkább a térdhez közeli területen. Mivel kenjem? Mi lehet ez? Nem izomláz.
3. Lolka0817 (válaszként erre: 2. - F047cd7294)
2020. júl. 18. 14:08
Közben badagadt a gyökér kezelés után antibiotikumot kaptam, megvartuk míg leapad, és azóta nem kértem időpontot a huzasra. De erre tudok gondolni.. A háziorvos refluxot mondott, így arra kaptam gyógyszert, most azt szedem, hát nem tudom.. Lehet gasztroshoz kéne elmennem kivizsgálásra..
2020. júl. 18. 12:38
Egy gócos fog okozhat gondot, de ha döntöttél miért nem húzták már ki. Írod, hogy napok óta, jelentkeztek a többi tünetek! Orvosnál voltál? ő tudna rá válaszolni!
2020. júl. 18. 11:19
Sziasztok. Tapasztalatokat szeretnék aki esetleg volt már így. Az elmúlt időszakban fogaszatra jártam gyokerkezeles.. Lett egy ciszta a fogamon,sokat kezelték a gyökeret, de végül nem múlt el. Húzás mellett maradtam, de még nem huzattam ki. Közben gyomor problémáim alakultak ki, fáradékonyság és most pár napja a lábam (enyhe) zsibbadasat tapasztalom. Elofordul, hogy a rossz fog okozza a különböző panaszaimat? Kétségbe estem, és elég pánikolós vagyok, már mindenre gondoltam... Kérlek írjatok ha valakinek ilyen jellegű tapasztalata van. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook