Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ghána kincse: a sheavaj fórum

Ghána kincse: a sheavaj (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ghána kincse: a sheavaj

1 2
2014. máj. 27. 12:40

Én is használom, nagyon szeretem.

Nagy kérdés, de ne nézzetek h...ének: Ezt hogy ejtük ki, ahogy írjuk, hogy sheavaj? Vagy sz-szel az első hangot?

2014. máj. 27. 12:35

Ajánlott natúr terméket venni.

A kellemetlen szaga mellett ami engem zavar, hogy kimondottan nehéz kenni, és lassan szívódik be.

Tehát a kényeztető masszázs előtt érdemes kipróbálni, nehogy az legyen, egy darab merev izét kergetsz a kedvesed testén. A kismamát is elképzelem, ahogy pucéran fél óráig kínlódik, hogy kenhető állapotba kerüljön a shea, utána várja, hogy beszívódjon. Igaz, most legalább nem fázik meg.

Használom időnként, de szerintem nagyobb a híre, mint a hatása.

2014. máj. 27. 11:07
Rengeteg helyen kapni, mindenféle gyártásút, ezzel nem márkát reklámoz a cikk, hanem csak "anyagot".
5. Kantara (válaszként erre: 4. - Krisztinke)
2014. máj. 27. 11:04
én a netről rendelem. De láttam bioboltokban is már, szerintem talán a déemben is van.
2014. máj. 27. 10:49
Mar csak a hol kaphato es mennyiert vegyuk meg hianyzik, es reklam lenne...
3. Kantara (válaszként erre: 2. - Mandy40)
2014. máj. 27. 10:07

igen, épp ezért léptem be én is hogy szóljak, hogy a sheavaj büdös. Mindazonáltal csodálatos, én is azt használom és szeretem.

Köszi Mandy hogy írtad a habverőt, valaha látam videón, aztán el is felejtettem, kihagytam a habverőt és így kicsit keményebb a kencém, nem olyan habos.

2014. máj. 27. 09:36

Kedves Fruzsi!

Amit írtál mindenben egyet értek, évek óta hsználom a shea vajat, minden krémem, ápolóm alapja, de egyetlen egy valamivel nem igazán értek egyet, kicsit módosítsunk kérlek. Az illata nem csodás, sőt, igen csak füstös (mai napig üstben főzik, kézzel keverik és adagolják), mindenképpen szükséges hogy megszokja a használója. Engem nem zavar, de vannak ismerőseim akiket igen.

Csodás egy termék a gyógyhatását illetően, nagyon kevés kell belőle, és ha krémet keversz ki belőle, akkor a megfelelő hozzávalókkal, csodás nappali - testápoló krémet lehet belőle fabrikálni, ráadásul úgy, hogy még a legkisebb csecsemő bőrére is használható. Nem kell vegyszeres, adalékos gyógyszertári popsikrém, elég a shea egy kis rózsszirom olajjal és kókuszvajjal kikeverve, 1-2 csepp teafaolaj bele, max 40 fokig "heviteni" (én még addig sem szoktam) és habverővel habosítani. Sokáig eláll, és hihetetlen hatásokkal bír.

Köszönöm a fórum indítójának, hogy elindította, hátha tanulok még én is a felhasználását illetően valami újat a hozzászólóktól.

2014. máj. 27. 09:08
A sheavaj, vagy más néven karitévaj, egy nő fürdőszobájából sem hiányozhat!
Selymes és puha bőrre vágyik? Akkor elkalauzolom önöket egy igazán népszerű és hatásos készítmény világába.

Ugrás a teljes írásra: Ghána kincse: a sheavaj
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook