Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Garcinia Cambogia Veda - "Ez az én történetem, hogyan vesztettem 38 kilót 2 hónap alatt!" fórum

Garcinia Cambogia Veda - "Ez az én történetem, hogyan vesztettem 38 kilót 2 hónap alatt!" (beszélgetős fórum)


2015. máj. 13. 17:26
Lehet, hülye kérdés, de van egy hasonló nevű termék, mostanában mindenfelé látom, garcinia loss. Gondoljátok, hogy az is átverés...? Jó lenne pár kilót leadni, erősen gondolkozom, hogy megrendeljem, de olyan sok rosszat olvas az ember...
2014. nov. 12. 03:41
Átverés! Próbáltam. Aztán mérgemben nekiálltam kocogni (nem sokat, napi 5-10 percet egyelőre), már most megvan a hatás. :)
25. sweetie-pie (válaszként erre: 23. - Kangaroo Island)
2014. jún. 22. 15:20

Tenyleg nem vedeni akarom, mert nem erdekel ez a hulyeseg, de a tapasztalat, amit bemasoltam - allitolag! - Gyorei Andreaval tortent, legalabbis azon a weboldalon ezt talalod. Szoval, ilyen ertelemben lehet a gyerkoc neve Janos :)


Persze semmit nem valtoztat a tenyen, h szemely szerint egy fillert se koltenek erre a termekre, hacsaknem tobb ismerosom szamolna be pozitiv tapasztalatrol = Fogyas + bor egyenletes, szep visszahuzodasa

Hulyet kapnek, ha mindenhol logna a borom....

24. 91c956613e (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2014. jún. 21. 09:52
:):)
2014. jún. 21. 09:36
ez a story már ott hibádzik, hogy Jánosnak hívják a kisfiát :-D
22. Krisztinke (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2014. jún. 21. 09:15
Azt en sem... De mint emlitetted, lusta nepseg vagyok meg rakattintani is:)))
2014. jún. 21. 08:31
Változatlanul nem értem ezt az A.Jolie reklámot sem.
2014. jún. 21. 08:30

Mennyi lusta ember van! Hihetetlen, hogy nem vesztek annyi fáradtságot, hogy megrendeljétek azt a szart.

Meg aztán mindenkinek meg kell élni valamiből, ha más nem, hát ez lebegjen a szemetek előtt!


Hálátlanok!

:)

19. Rozália (válaszként erre: 17. - 9c8432d068)
2014. jún. 21. 08:23
Én is pont ezt akartam írni... Ennyit max. orvosi felügyelet mellett lehetne - ha egyáltalán lehetne - fogyni.
18. muci5 (válaszként erre: 13. - Naadira)
2014. jún. 21. 08:18
Ez a nagy igazsag! gomba helyett vegyel magadnak brokkolit es csibe mellet + es egy futocipot , ugyanis ez az egyetlen jarhato ut ... Helyes taplalkozas, es kaloria deficit... ez a csodaszer, nem a cambogia garcinia. a gomba ugy fogyaszt csak ha megparolod naturan es azt eszed egy natur vegetas vizben fott csibemell melle! kapszula formajaban nem sokat tesz !!! dieta, dieta, dieta es rendszeres sport!
2014. jún. 21. 08:00

Ez lenne a reklám helye??? És hol van bizonyíték mindarra,amit leírtál???Még egy képet sem tettél fel.

Ennyi idő alatt ennyi fogyás egyébként is károsan hat a szervezetre.

2014. jún. 21. 07:51
hazugság
15. bdf78cc352 (válaszként erre: 1. - Sweetie-pie)
2014. jún. 21. 07:47
Nagy nagy baromság:)
14. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - Naadira)
2014. jún. 21. 07:23
Nekem ez jobban tetszett, mint a felette lévő:))))
2014. jún. 21. 06:53
Az én véleményem hogy azt a 9000 forintot inkább kondi teremre kellene költeni havonta,akkor legalább 3 kg biztosan lemenne,persze kis odafigyeléssel a diétára is.Csoda bogyó nincs!
12. sweetie-pie (válaszként erre: 8. - 3d787b167a)
2014. jún. 21. 06:46

Nem ertem a kerdest. A termekre vagy a forumra utalsz? A termek celja a fogyas, a forumrol meg mar az elozo hsz-ban irtam: "Ez a sztori. Nem reklam celjabol masoltam be, csupan infot szeretnek gyujteni rola."

Olyan valakit szeretnek kerdezni, aki TUD valamit errol a termekrol. Es ha valami atveres, azt is jo lenne tudni.

11. Naadira (válaszként erre: 10. - Naadira)
2014. jún. 21. 06:42

bocsika:

[link]

2014. jún. 21. 06:41

Ezt olvassátok:

gyokuratipp.blogspot.co.uk/2013/09/garcinia-cambogia-veda-legujabb.html

ás azon belül ezt is:

[link]

Nos..ezek minden"jót" elmondanak!

9. 388b941089 (válaszként erre: 3. - Sweetie-pie)
2014. jún. 21. 06:40
Ne probaljatok ki minden sz.rt ketsegbeeseetekben!!!
2014. jún. 21. 06:38
Ennek mi a haszna most?
7. sweetie-pie (válaszként erre: 2. - Pindurpanka)
2014. jún. 21. 06:37
Hogy miert gondolom, h egeszsegtelen? Mert dietetikusok heti 0,5-1 kg fogyast ajanlanak, ami 2 honap alatt max.8-9 kilo es nem 30-cal tobb.
2014. jún. 21. 06:34
Google-ba igy rakereshetsz: andrea wiltu Garcinia Cambogia Veda
2014. jún. 21. 06:30
Nem tudom, h bemasolhatom-e az internetes oldal cimet. Itt a hoxan kattintottam a reklamra. Gondoltam, nem valami atveres, ha mar itt talalom a reklamot. De azert elgondolkodtat, h egeszseges-e (vagy lehetseges-e egyaltalan) heti 4-5-6 kilot lefogyni...
4. sweetie-pie (válaszként erre: 2. - Pindurpanka)
2014. jún. 21. 06:27
Jajj, ez nem en vagyok, nem en fogytam. Az illeto no neve Gyorei Andrea. Csupan csak ideztem amit mondott. :)
2014. jún. 21. 06:25

"Tudom, hogy hihetetlenül hangzik, de ez az igaz történetem a Garcinia Cambogia Veda! 38 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt, el se hittem és teljesen megváltoztam!!! Bízom benne, hogy a személyes példám sokak számára hat inspirálóan és próbálják meg önbecsülésüket növelni diétázás és edzés nélkül. Ez a hihetetlen 38 kilós fogyás 2 hónap alatt teljesen megváltoztatta nem csak a testemet, de az életemet is!


Kisebb fiam, János születése óta próbálok túlsúly problémámon felülkerekedni. Több mint 110 kiló voltam. Érettségi után, amikor egyetemre mentem 48 kiló voltam. Amikor az egyik helyi kórházban ápolónőként kezdtem dolgozni, 50 kilót sikerült tartanom, mivel nagyon sokat és sokszor éjjel is dolgoztam.


Öt évvel ezelőtt találkoztam a férjemmel és még azév végén összeházasodtunk. Egy évvel később világra hoztam a nagyobbik fiam (Péter – most 4 éves) és már a következő évben megszületett a kisebbik – János. Nem sokkal ezután szülés utáni depresszió lett úrrá rajtam. Ez első fiam születése után is megtörtént már, de ezúttal nehezebb volt, hiszen két kis rosszcsont fiút kellett ellátnom. A stressz és fáradtság kimerítő volt különösen miután visszamentem dolgozni, mint ápolónő, ezért az evésben kerestem vigaszt, hogy jobban érezzem magam egy nehéz nap után. Mivel mindig rohanásban voltam és rendszertelenül ettem napközben, esténként sok egészségtelen gyors kaját snackeltem. Miután a fiúkat lefektettem, általában töltöttem magamnak egy nagy pohár bort és családi csomag chipset, sült krumplit, sajtokat, csokit, kekszet faltam a TV előtt és bármit, ami a kezembe akadt csak, hogy levezessem a feszültséget.


Egy-egy ilyen evészet után időlegesen jobban éreztem magam, de aztán jött a bűntudat. Ezek elől a rossz érzések elől aztán megint az ételbe menekültem, amitől persze megint jött a depresszió. A stressz hormonok elöntöttek és minden alkalommal, amikor több időm jutott magamra, hatalmas mennyiségeket és sok kenyeret ettem.



Tudtam, hogy kövér vagyok, de mégsem tudtam abbahagyni az evést.


Egyik nap bátorságot gyűjtöttem és ráléptem a mérlegre, ami 112 kilót mutatott. Beléptem egy fogyókúrás klubba, de nem tudtam tartós fogyást elérni. A legnépszerűbb fogyókúrás diéták közül tízet próbáltam ki: az Atkins diétát, mely a test inzulin szintjének szabályozására koncentrál. De nem működött; a Zóna diétát (ami 40% szénhidrát, 30% zsír és 30% fehérjét tartalmazó étrendet ír elő); a vegetáriánus és még a vegán étrendet is, még a jógát is megpróbáltam háromszor is, hogy levezesse a feszültséget, de nem volt semmi haszna. Igaz, hogy sikerült megnyugodnom az órák után, de amikor nem volt időm eljárni a jógára, a stressz és az ételek utáni sóvárgás megint felülkerekedett rajtam. Más fogyókúrákat is kipróbáltam, mint a Weight Watchers diéta, a South Beach diéta, a nyers étrend vagy a mediterrán étrend. Számos különböző, növényi étrendet is kipróbáltam – mindegyik hatástalannak bizonyult. Volt, hogy fogytam 2-5 kilót, de a legtöbbször vissza is híztam.



És akkor egy orvostól a kórházunkban hallottam a Garcinia Cambogia Veda Ő egy hónapja szedte és 15 kilót fogyott. De ő nem volt olyan nagy, mint én. 75 kiló volt és most 58. Ugye, hogy ez normális súly egy 50 éves nő számára?! Szemmel láthatóan teljesen megváltozott az alakja és most 10 évvel fiatalabbnak néz ki.


Miután hallottam a doktornő sikertörténetét, úgy döntöttem én is adok egy esélyt ennek a csoda kapszulának. A Garcinia Cambogia Veda teljes mértékben növényi összetevőkből áll és az általa kifejtett zsírégetési metódus különbözik a hagyományos anyagokétól, mint amilyen a koffein, l-karnitin és egyéb zsírégetők.



Hogyan fogytam a Garcinia Cambogia Veda-val 38 kilót?


A fő összetevő, mely lehetővé tette a 38 kilós fogyást 2 hónap alatt, a hidroxi-citromsav (HCA). A Garcinia Cambogia Veda segítségével koplalás és edzés nélkül fogysz le.



Hogyan hat a hidroxi-citromsav (HCA) a testedre?


A HCA kivonat egy számos előnyös hatással rendelkező vegyület. A Garcinia Cambogia Veda növeli a szerotonin (az ún. boldogság hormonok) szintjét a testben, így segít kordában tartani a bánat-evést és jobb hangulatot és alvást eredményez. A HCA hatással van a stressz hormonokra (kortizol, vagy “rossz hormon”). Az alvás pihentetőbbé válik és egyre kiegyensúlyozottabb leszel. A HCA elnyomja az étvágyat, elejét veszi a zsírlerakódásnak és küzd a yo-yo hatás ellen. A Garcinia Cambogia Vedais tartalmaz, ami egy energia-forrás és segít az extra zsírpárnák égetésében. Ahogy a zsírpárnák fokozatosan eltűnnek, szemmel látható lesz az eredmény!


Hihetetlen változáson mentem keresztül, ami az egész életemre kihatott. A régi “túlsúlyos” életemben csak XXL-es ruhákat tudtam felvenni, amelyeket speciálisan az extra súlyos embereknek készítenek. Most, 38 kilóval könnyebben 5 mérettel kisebb ruhákat hordok. Rá kellett döbbennem arra is, hogy miután láttam az eredményeket és egyre jobban éreztem magma, a depresszióm is elmúlt! Változtattam azokon a dolgokon az életemben, amelyek boldogtalanná tettek és sikerült továbbra is tartanom a súlyom 6 hónappal később is. Nem híztam vissza, vagyis semmi yo-yo hatás!


Az önbecsülésem a földet súrolta és hiányzott az az önbizalom, ami az enyém volt a fiaim megszülése előtt. Felismertem, hogy a házasságomban sem mentek jól a dolgok. A férjem kezdett kevésbé vonzódni hozzám, mint nőhöz!!! Sokkoló volt!


A változást a Garcinia Cambogia Veda hozta! A fogyásom után, az étrendemen nem változtattam drasztikusan, csak elhagytam a szemét kaját és csökkentettem az adagokat. Az édesség iránti vágyamat gyümölccsel, zsírszegény joghurttal és mézzel elégítettem ki. És már nem is voltam annyira éhes, ahogy a testem hozzászokott a Garcinia Cambogia Veda szedése alatti állapothoz. A benne lévő összetevőktől megszűnt a lehangoltságom! Ezért, mert újra boldog voltam, a férjem is jobban kívánt! Még kis ajándékokat is kaptam tőle rendszeresen és újra eljártunk szórakozni, amikor az Édesanyám átjött a gyerekekre vigyázni. . Így már nem is volt szükségem az ételre, mint bánatűzőre.


Ez az én történetem, hogyan vesztettem 38 kilót 2 hónap alatt! Lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de igaz! Most ha a tükörbe nézek, tetszem magamnak, mintha egy új életet kaptam volna! Sikerült a kapcsolatomat is rendbe hoznom a férjemmel, olyan akár egy új házasság ))))! Múlt nyáron még egy hosszú második nászútra is elutaztunk. Ugyanakkor néha megengedek magamnak egy kis édességet, vagy egy pohár bort sajttal anélkül, hogy utána bűntudatom lenne. Magabiztossá tett az a hatalmas változás a súlyomban minden téren. Most igazán boldognak érzem magam a két fiammal és a férjemmel és élvezem a velük töltött idő minden pillanatát!"


Ez a sztori. Nem reklam celjabol masoltam be, csupan infot szeretnek gyujteni rola.

2014. jún. 21. 06:25
Sikerült ennyir fogynod? Nem ismerem csak kíváncsi lettem. Miért egészségtelen szerinted?
2014. jún. 21. 06:15
Sziasztok. Ennek a termeknek a reklamjat itt talaljatok a hoxan. Ti mit gondoltok rola? Szamomra a hihetetlen es egeszsegtelen kategoria, de kivancsi vagyok, van-e, aki mast gondol. Van esetleg, aki szedett mar ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook