Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gangos körfolyosós bérház fórum

Gangos körfolyosós bérház (beszélgetős fórum)


febr. 11. 05:22
Laktam ilyen házban 2. emeleten a belvárosban. Napos, száraz, tiszta, rendezett volt.
febr. 11. 00:56
nem laknek ilyen hazba!
16. simple (válaszként erre: 13. - Ágio8405)
febr. 10. 13:09
Ezek mind több mint 100 éves házak. Azért ilyen rossz az elrendezésük, mert utólag lettek felosztva kisebb lakásokra, aztán sikerült ahogy sikerült. Mikor megépültek, akkor egy emelet volt egy lakás, most meg van 8-10 lakás egy szinten. Hát nyilván nem mindegyik a legideálisabb elosztású.
febr. 10. 09:26
Szerintem hangulatosak.
14. timycat (válaszként erre: 11. - *lime*)
febr. 10. 09:22

Nem egy típus létezik csak, az én lakásom nagyon napos volt, hatalmas ablakokkal, igaz csak 2 nyílott az utcára, de nem volt baj, nem is volt ott mit nézni, ellenben a belső rózsakert, az nagyon szép és hangulatos volt.

Az energetikai adottságokkal voltak inkább problémák.

13. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - *lime*)
febr. 10. 07:43
Csak az altakaban kisebb közepén lévő lakások ablaka nem nyilik utcára. A sarokban lévőké igen. Nagyszüleim ilyenben laktak meg nagybátyámék is a mai napig. Mindkettőben a szobák nagyon világosak nagy ablakokkal, sok fénnyel. Nekem inkább az elrendezés nem szokott tetszeni ezekben a lakásokban.
12. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 9. 21:42
nekem nem tetszik... ismerősöm imádja, ilyet is vett, kinek mi
11. *lime*
febr. 9. 18:05
én nem szeretnék ilyen házban lakni. Szinte mindenki rálát mindenkire arról nem is beszélve, hogy az ablakok is ritkán nyÍlnak utcára és a fény is nagymértékben le van korlátozva. Bármilyen más opciót előbb fontolóra vennék mint azt, hogy körfolyosós házban lakjak.
10. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 9. 17:47
Régen laktam olyanban, nem volt semmi probléma, igaz az én lakásom előtt nem mászkált senki, mert a ház úgy volt megoldva, hogy közepén volt a lépcsőház és 1-1 oldalon csak 1-1 lakás volt L alakban.
febr. 9. 17:43
2 évig laktam ilyenben. Nem volt gond.
febr. 9. 17:38
Én nem szeretnék ilyen helyen lakni. 13 évig voltam csak emeletes házban, elég volt. A kertes házat szeretem.
7. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 9. 17:35
Szeretem
6. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 9. 17:34
3 évig laktam ilyen házban, nem volt semmi probléma.
5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 9. 17:03

Jó.

Eresz alatt árnyékban vagy.

febr. 9. 16:56

Kinek mi.


En kocsog draga helyen lakok olcson, mert nincs felujitva.

3. Lady Lavender (válaszként erre: 2. - Lady Lavender)
febr. 9. 16:53
T
febr. 9. 16:53
En szeretem.
febr. 9. 16:50
Jó egy körfoyosós bérházban lakni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook