Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futás-kocogás szálkásítja a combot-vádlit? fórum

Futás-kocogás szálkásítja a combot-vádlit? (tudásbázis kérdés)


1 2
14. Hello Titti (válaszként erre: 13. - Timycat)
2012. márc. 9. 00:06

kemény dió,mert nagyon nehezen tudom formálni..tényleg nagyon makacs..:S


van súly amit a lábra tudok tenni tépőzáras..lépcsőznék én,de a szomszédok mit szólnak ? :DD


ha súlyzóval csinálom a küszöbön..az is jó nem?

13. timycat (válaszként erre: 12. - Hello Titti)
2012. márc. 9. 00:01

kondizz vádlira (van speckó gép rá, de lábtolón is lehet, kinyújtott-megfeszített térdekkel lábujjal tolni csak a súlyt és vissza), lépcsőzz, súllyal a válladon (ergo súlyzó) állj lábujjhegyre és vissza, legjobb ezt pl küszöbön végezni, ahol a sarok lejjebb van a lábujjaknál - célszerű 2-3 mp-re beleállni az egyes "pozíciókba"


Egyébként a vádli az egyik legmakacsabb izom; valaki vagy vádlival "születik" vagy vért izzad értük :S

12. Hello Titti (válaszként erre: 10. - Timycat)
2012. márc. 8. 23:39
én mit csináljak..csak kocogok...vastagabb vádlit szeretnék és de a vékony combom az maradjon..hm? te mint nagy futó csajszi ;)
11. timycat (válaszként erre: 10. - Timycat)
2012. márc. 8. 22:16
"vastagítja" alatt természetesen nem hízást értek, hanem intenzívebb izomnövekedést
10. timycat (válaszként erre: 2. - Nyűzli)
2012. márc. 8. 22:14

a hosszútávú, kiegyensúlyozott ütemű futás "vékonyítja" a vádlit, combot, "behúzza" a feneket


a rövidtávú, robbanékony, intenzív futás (értsd sprintelgetés) viszont "vastagítja" a vádlit, combot

9. Nyűzli (válaszként erre: 8. - Mosoly30)
2012. márc. 8. 20:04

lehet idiótának tűnhetek, de nem igazán tudom behatárolni, hogy mi az ami még kocogásnak számít és mi az ami futásnak?


Inkább csináljam nagyon lassan apró léptekkel, ha nem tudom belőni a helyes tempót?


A futásnak és kocogásnak ugyan olyan hatása van combra is mint vádlira is? Tehát ami a vádlit vastagabbá teszi az a combot is?


csak mert sokan emlegetik ezt a sportot combgyilkosnak viccesen

2012. márc. 8. 15:16

Kocogás (lassú tempó) minél hosszabb távon(legalább 5km)vékonyít. Futás vastagít.

Nem kell messzire menni csak hasonlítsd össze a sprintereket és a hosszútáv futókat.

7. Imo
2012. márc. 8. 14:59
én kb 1 éve futok heti 3x-4x és a 10 km feletti távnál tartok most a vádlim vastagabb mivel az izmok erősödtek
6. szöszi71 (válaszként erre: 5. - Nyűzli)
2012. márc. 8. 14:55

Nincs mit!:)

Egyébként, ha nekem valaki mondja, hogy ennyit lehet a gyaloglsától formálódni nem biztos, hogy elhiszem. Mostmár, hogy magamon látom, így már hihető a dolog:) Csak sok-sok kitartás kell hozzá:)

Sztem Te is megoldod amit szeretnél!:)

5. Nyűzli (válaszként erre: 4. - Szöszi71)
2012. márc. 8. 14:48

Köszönöm a megerősítést!


Remélem én is ezt fogom tudni elmondani a futásról, az a helyzet hogy lemértem ma centivel és 39 cm a vádlim... ez szerintem sok egy kb 2 centi ha lemenne tökéletes lenne. :)


Én úgy szoktam, hogy bicajozom és futok befóliázott lábakkal :) jól izzadjon a kényes rész! :)

4. szöszi71 (válaszként erre: 2. - Nyűzli)
2012. márc. 8. 14:43

Szia!


Sztem nagyon jól tetted, hogy elkezdtél futni.

Én már 5. hónapja gyalogolog erős tempóban. Ez annyit jelent, hogy munkába és haz 30-30 perc, vagyis egy nap 60 perc gyaloglás. Ha van erőm hozzá akkor még heti 3x torna. Azt vettem észre, hogy szépen vékonyodik a vádlim is és a combom is. A zsírocskák szépen tünnek el és alakul át izommá. Mostmár azt mondom a lábammal elégedett vagyok, mellé még a farizom is formásodott:)

Szóval csak biztatni tudlak!:)

Kitartást kívánok hozzá!

3. dove
2012. márc. 8. 14:40
Engem is érdekelne ez a kérdés,mert én is el akarok kezdeni rendszeresen futni!!! :)
2012. márc. 8. 14:36

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a futás vagy kocogás jó megoldást jelenthet ha vastag a combom és a vádlim?


Legalább 100 fórumot végig néztem és csak arra volt jó, hogy összezavarodjak... :(


Volt ahol azt írták, hogy nagyon rossz ötlet ilyen adottságokkal futni, mert csak még vastagabbá teszi a kényes helyeket.

volt aki azt írta, nézzünk meg egy futót, nem vastag a vádlija combja..

Olyat is olvastam hogy olyan, hogy szálkásító mozgás nincs is.. csak szálkásító étrend


Nagyon boldog lennék ha valaki segítene tisztába tenni ezt a kérdést...

Kissé kétségbe vagyok esve attól a tudattól, hogy lehet csak rontottam a helyzeten azzal hogy futni kezdtem.


Ha esetleg van itt olyan aki sikeresen vékonyított a combján-vádliján, megírhatná, hogyan sikerült.


Ha látezik olyan hogy szálkásító étrend arra is vevő vagyok.


Remélem lesz megoldás a kérdésemre

2012. márc. 8. 14:31
Futás-kocogás szálkásítja a combot-vádlit?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook