Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fürdőszoba bútort vásároltam, de nem a kiválasztott szekrény lapult a dobozban fórum

Fürdőszoba bútort vásároltam, de nem a kiválasztott szekrény lapult a dobozban (beszélgetős fórum)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2020. dec. 2. 20:37

Köszön szépen minden hozzászólónak a biztatást, bátorítást, szükségem volt rá.


Telefonon felhívtam az üzletet,maximálisan segítőkészek voltak, elnézést kértek.

Kis türelmet kértek mert közvetlen a gyártócégtől rendelnek nem a megrendelt árút küldték el az üzletnek. Nincs raktáron készlet. Házhoz szállítják, felszerelik, költséget átvállalják.

10. Guruljka (válaszként erre: 2. - Birebora)
2020. dec. 1. 10:46

Szerintem is ez a célszerűbb.

Nekik mindegy, melyiket adják el, de te ezt fogod nézegetni jó pár éven át.

9. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 09:32
Nyilván van nekik abból a típusból raktáron, amit kiadtak. Minden bizonnyal sűrű elnézés kérés közepette kicserélik egy másikra, aztán ahogy idejük engedi, megkeresik a hibát a raktárban, de az már az ő bajuk.
8. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 07:21
Bátorság! Hajrá! Drukkolok!
2020. dec. 1. 05:43
Ez kb olyan,mint mikor kb 1ève rendeltünk kèpkereteket,erre egy RayBan szemüveget küldtek😅😅😅😅
6. timycat (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 00:19

Mit kellene bizonyítani? Összecserélték ennyi.


Én is jártam már így, el lett írva egy bútorszett egyik elemének az utolsó számjegye, ezzel más színű lett az az egy elem, mint a többi. Rossz volt a szám a megrendelőn, a számlán, dobozon. Otthon vettem észre a dobozokra ragasztott matricán, hogy az egyik kilóg a sorból. Igaz én nem bontottam ki, de szó nélkül kicserélték. Előfordul.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. dec. 1. 00:14
Reggel az lesz az első dolgom, csak gyáva nyuszi vagyok a konfliktust meg nem szeretem.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2020. dec. 1. 00:12
De mivel bizonyítok a számlán és a dobozon is rendbe az azonosító.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 00:02
Esetleg ha felhívnád a boltot...
2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 00:02
Menj vissza a boltba és mond el, hogy összecserélték. Kérd a bolt vezetőt. Rögtön vele beszélj.
2020. nov. 30. 23:57

Kiválasztottam fürdőszobába csaptelepet, mosdókagylót alá szekrényt. Az eladótól megkérdeztem, amikor a megrendelőt megírta " Biztos ezt a bútort fogom kapni" Igen volt a válasz.


Pénteken este hazahoztuk a bútort, sajnos ma este bontottuk ki, hogy felszereljük. Jött a meglepetés nem a kiválasztott bútor volt a dobozba. A számlán lévő cikkszám és a csomagoláson lévő cikkszám minden egyezik csak nem ezt választottam.


Nem tudom, hogy fordulhatott elő? Mivel tudom bizonyítani, hogy nem ezt választottam főleg, hogy 3.nap után vettük ki a dobozból. A cikkszám szerint minden rendben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook