Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az egyik lakberendezési áruházban vásárolt műrattan szekrénykémet berakhatom vajon a fürdőszobába? Mennyire árthat neki a gőz? fórum

Az egyik lakberendezési áruházban vásárolt műrattan szekrénykémet berakhatom vajon a fürdőszobába? Mennyire árthat neki a gőz? (tudásbázis kérdés)


9. lolita_88 (válaszként erre: 8. - Zakajeo)
2012. okt. 18. 19:42
Beraktam.Majd kiderül, hogy bírja.remélem jól.:D
8. zakajeo (válaszként erre: 4. - Lolita_88)
2012. okt. 18. 19:35
nekem is van bent fa is-vessző álló magasfalú szennyestartó és bútorlap is utóbbi a legkényesebb a többi jobban birja....szerintem birnia kell
7. lolita_88 (válaszként erre: 6. - 298b15dfdd)
2012. okt. 18. 18:34
Most kaptam és helyet kellene neki találnom,de egy kicsit tartottam a gőztől.De most megnyugtattatok :)
6. 298b15dfdd (válaszként erre: 4. - Lolita_88)
2012. okt. 18. 18:29
Nem lesz semmi baja,nekem a tükrösszekrényem fából a szennyes tartóm vesszőből van.Nincs az állandóan gőzfelhőben:)
5. lolita_88 (válaszként erre: 3. - 9c8432d068)
2012. okt. 18. 18:28
Tudom,hogy a gúgli a barátom, de én olyan emberek véleményére vagyok kíváncsi,akiknek ilyen szekrényük van a fürdőben.A cikket én is el tudtam volna olvasni...alumínium meg nincs a szekrényemben.
4. lolita_88 (válaszként erre: 2. - Zakajeo)
2012. okt. 18. 18:26
Az oldala fa,és a fiókok vannak műrattanból.de csak nem lesz baja...
3. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Lolita_88)
2012. okt. 18. 18:12

Csak rá kellett volna keresned a Google-n,és megkaptad volna a választ.


Íme:

Lényegük, hogy a hagyományos rattan szövési technológiával nem növényi rostokat visznek fel a bútorvázra, hanem egy speciális, nagy szakítószilárdságú, teljesen UV álló műanyag szövetet. Az így készült bútorok jól állják a szabadtéri időjárási körülményeket. Az alumínium váz gondoskodik a korróziómentességről, míg a speciális műanyag szövet hosszú távon is biztosítja a bútorok tartósságát esőben, napsütésben, hidegben és melegben ugyanúgy. A fa részek értékes és ellenálló teak fából készülnek.

Ennek köszönhetően ezek a bútorok használhatóak kerti bútornak, vendéglátóhelyi bútorként étterembe, kávézóba, pizzériákba, vagy bevásárló központokba, bel- és kültérre, teraszra, vagy kerthelyiségbe egyaránt. Színükben, formavilágukban nem maradnak el a hagyományos rattan bútoroktól, sőt a könnyebben kezelhető műanyag szálak szebb látványt és jó színtartósságot ígérnek.

2012. okt. 18. 18:12
más de nekem pl vesszőből fonott szennyeskosaram van bent és semmi baja nincs....szerintem a műrattannak is birnia kellene...
2012. okt. 18. 17:57
Az egyik lakberendési áruházban(j*sk) vásárolt műrattan szekrénykémet berakhatom vajon a fürdőszobába?Mennyire árthat neki a gőz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook