Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Furcsa páros fórum

Furcsa páros (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
32. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Szabi25)
2010. aug. 1. 14:01

Szia!

Biztos,nem te vagy ezen a potálon az egyedüli,hölgy aki swinger partykra és összejövetelekre jár hébe-hoba a pátjával,csak,hát a egyedüli,aki teherbe is esik egy swingerhez közeli időpontban.Bár én úgy gondolom az élet a fogantatástól kezdődik és nem a születéstől,és- lehet te is így érzed,azért kértél itt valamilyen szinten segítséget-,mégis úgy gondolom,talán jobb ha nem születik meg,főleg ha jól értem party drogok is becsúsztak.Nem biztos,teljes értékű,ép ember születne erre a világra.:(

31. Maruszja (válaszként erre: 30. - Szelavi)
2010. aug. 1. 13:59
Ha csak rá tartozik, akkor minek ír ki fórumot róla, amit mindenki olvashat, hozzászólhat.
30. Szelavi (válaszként erre: 25. - Maruszja)
2010. aug. 1. 13:55

A nemi élete csak rá tartozik... Mint a tiéd rád, vagy az enyém rám.

Nem etika órát kért...

29. Maruszja (válaszként erre: 28. - Szabi25)
2010. aug. 1. 13:54
Részemről befejezttnek tekintem a fórumodat. Csinálj azt, amit akarsz és azzal akivel csak akarsz.
28. szabi25 (válaszként erre: 25. - Maruszja)
2010. aug. 1. 13:51

Hát igen lehet már ténleg öreg vagy.Képzeld el vannak olyanok is akik kutyával meg loval is csinálják ehhez mit szolsz????

Azért én ugy gondolom ennyire nem vagyok ferde és ismertük csak nem tartjuk azota a kapcsolatot.

27. mágnes74 (válaszként erre: 26. - Szabi25)
2010. aug. 1. 13:49

Akkor értem.

De ha megszületik a baba, és mégsem a férjedé, egymást fogjátok okolni.

26. szabi25 (válaszként erre: 24. - Mágnes74)
2010. aug. 1. 13:48

Nem ismeretlen volt.És már azota tudja mindenki mit szabad és mit nem ki meddig mehet el.

Nem beszéltük meg elöre,sokan odáig vannak már a gondolattol is,de hát nekünk nem jött be ezt be látuk és már megbeszéltük.

25. Maruszja (válaszként erre: 23. - Szabi25)
2010. aug. 1. 13:45

Hogy miért is tartalak felelőtlennek? Azért mert pl. azt sem tudod ki volt az a pasi akivel keféltél a párod előtt. Lehet nem tudod még a nevét sem.

Te nem akarod véletlenül a párodat megkérni, hogy keféljen egy másik nővel előtted? Áh, Ti tényleg furcsa páros vagytok!


Én lehet, hogy már begyepesedett és öreg vagyok, -- habár fiatalos gondolkodásom van - de akkor is felelőtlennek tartalak és a párodat is, hogy egyáltalán ilyesmit kért és Te belementél. Persze könnyű Katit...

Javasolom nagyon sürgősen vettesd el a gyereket, hiszen ahogy írod van két egészséges gyereked már. Örülj neki, hogy van két szép gyermeked, minek a harmadik? Már holnap menj orvoshoz! Komolyan mondom és nem rossz szándékkal.

2010. aug. 1. 13:39

Több dolgot nem értek, de nem ítéllek el, nehogy félreérts. Ha te nem akarod a plusz egy pasit, akkor miért mész bele ilyen szituációkba? A párodnak tudomásul kellene vennie, hogy nálad hol a határ. Ha mégis engedsz eme óhajának, hogyan felejtheted el a védekezést? Mégiscsak egy idegennel vagy!

Bár, nem a szerek miatt, de én is az tanácsolnám, hogy vetesd el, ha mégsem a párod az apa, akkor erre rámehet a kapcsolatotok.

23. szabi25 (válaszként erre: 19. - Maruszja)
2010. aug. 1. 13:37

Hát szerintem nem ismersz igy ne te állapitsd meg hogy felelötlen vagyok e vagy sem.

Azért mert nem vagyok begyöpösödve hanem néha ki engedjük a fáradt gőzt attol még nem vagyunk felelötlenek.

Normális életünk van elárilom hogy 10 éve normálissan tiszetséggel megkeresem a kenyerem árát és lakásom van meg férjem aki mellesleg reggeltöl estig bezárolag dolgozik szintén tiszteséggel,csak hogy mindene meglegyen a családnak.Ugyhogy már megbocsásson mindenki de nem tartom magunkat felelötlenek!!!!

Aki be van már fásulva annak lehet hogy ez ugy tünik de tessék nyitott szemmel járni és körbe nézni mien emberek vannak és mien családok.

22. casualties (válaszként erre: 21. - Szabi25)
2010. aug. 1. 13:32
lehet, hogy a 3. már nem lesz olyan, ha megszülöd
2010. aug. 1. 13:31
de van normális és egészséges mind 2.
2010. aug. 1. 13:28
De van már két gyereked, nem?!
2010. aug. 1. 13:28

26 éves vagy és milyen felelőtlen?

Benőhetne már a fejed lágya! Mindenképpen vetesd el a gyereket, hiszen Neked nem is való még gyerek! Te magad is még gyerek vagy! Majd, ha felnőttél!

2010. aug. 1. 13:27
Mit fogyasztottatok abban a buliban, ahol nem legális szerek voltak?
2010. aug. 1. 13:23

nem sose ez volt az első bakink és nem kaptam el semmien fertőzést.(szerncsére)

Egyébként már jo néhány buliban találkoztun hasonlo szülökkel akiknek othon voltak a gyerköcök ök meg elmenntek kicsit jol érzni magukat és hát 30 as 40 korosztály is van köztük.

Én ugy állok ehhez a kérdéshez ha egy évben 2-3 alkalommla elöfordul nagy kaland ennyit megérdemlünk hogy ki engedjük a gözt de a minden napos söt még aki hetente csinálja még azt is ellenzem és szerintem az már segitségre szorul.

16. Szelavi (válaszként erre: 9. - Szabi25)
2010. aug. 1. 13:17

Szia!

Szerintem itt csak a drog és a kétség a para. A nemi életetek csak rátok tartozik, nem hinném, hogy a gyerek előtt csinálnátok. :D Szal miért ne lehetne normális szülő az, aki "furcsa páros"? :)

2010. aug. 1. 13:16
azt azért (csak kíváncsiságból) hadd kérdezzem meg: illegális szerek és pia nélkül is ugyanúgy lefekszel egy idegen férfival gumi nélkül?
14. szabi25 (válaszként erre: 8. - 31b7b5919f)
2010. aug. 1. 13:16

köszi hát ez alapján már 3-4nappal távolabb vagyunk.

Minjárt más mint az 1-2nap.Rendi vagy.

13. 7c79ff1565 (válaszként erre: 9. - Szabi25)
2010. aug. 1. 13:15
szerintem itt senki se bántott téged, csak annyit mondtunk, hogy a helyedben nem tartanánk meg. Neked is legyen "eszed" - ne rossz értelembe vedd kérlek, de ne akarjatok magatoknak rosszat. HA esetleg szegény pici rendellenesen születne v fejlődne, ti feleltek érte, mint szellemileg, mint fizikailag, anyagilag..stb. Nem lehet egyszerű egy esetleg beteg emberke felnevelése. HA szeretnétek babót, tényleg próbálkozzatok , ketten, minden szer nélkül, még ha alkalmanként is használjátok, ritkán, ha gyereket akarsz, azokat a nem legálisakat felejtsd el, előtte is, h kiürüljön a szervezeted, meg utána is... DE ezt tényleg nem lenne jó, ha megtartanátok..
12. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Szabi25)
2010. aug. 1. 13:15

szerencse a szerencsétlenségben, hogy nemi betegséget nem kaptál el (legalábbis nem említetted)

Hatalmas felelőtlenség, ezt nyilván Ti is így látjátok.

2010. aug. 1. 13:14

Amúgy én úgy gondolom hogy a Ti dolgotok hogy hogy "élvezitek" egymás testét.Ha Ti tudtok így élni és nincs köztetek vita ebből akkor csináljátok.De védekezni ne felejts el,mert nem csak terhes lehetsz hanem beteg is és a másik két gyereknek az nem biztos hogy jó.

Viszont az illegális dolgokkal nem értek egyet.Két gyermeked van és lehet szeretnétek harmadikat is.Három gyerek mellett lehetnél kicsit felelősség teljesebb is.Én nem azt mondom hogy ne szórakozz csak ne úgy hogy esetleg ez kihathat a későbbi életedre is.Hisz ne feledd 2 (3) gyermeket kell felnevelned...

10. casualties (válaszként erre: 1. - Szabi25)
2010. aug. 1. 13:14
milyen ,,szerek"?:D
2010. aug. 1. 13:11

hát ezért törjük mi is a fejünket.

Egyébként az vesse ránk az elsö követ akinek nincsenek vágyi vagy még sose csinált hasonlokat.

Mi legalább beválaljuk,hogy ilyenek vagyunk ezt ne ugy értsétek hogy minden napos dolog elég ritkán fordul elő és ezektöl függetlenül is teljes és harmonikus családban élünk és a gyerekeinket is ugy neveljük.

2010. aug. 1. 13:09
Nézd meg ezt: [link]
7. 31b7b5919f (válaszként erre: 1. - Szabi25)
2010. aug. 1. 13:08

Szia!

Vannak a neten kalkulátorok próbáld meg azt...Kiszámolható nagyjából a fogantatás ideje.

De hát ez nagyon lutri.Mert bármikor meg lehet foganni és hát védekezés nélkül.....Még az elő váladékban is lehetne ondósejtek amik megtermékenyíthetnek.Szóval szerintem biztos majd az lesz ha csináltattok egy DNS tesztet.

2010. aug. 1. 13:07

Uhh...

Hát én sem vállalnám... Főleg a bulis dolog miatt...

2010. aug. 1. 13:06
huh., figyelj, ha ilyen furcsa kapcsolatban éltek egymással, - ti dolgotok- bár nem nevezném túl ideális életnek.. Szerintem menj orvoshoz, azzal, h elvetetnéd. Nem a másik partner miatt, mert gondolom akkor is ez lenne, már pusztán azért, hogy olyan szereket fogyasztottatok, ami nem legális... itt el is dőlt, ezt a picit nem szabad megszülni, még ha szeretnétek is, ki tudja, bármi lehet, most alakulna neki az idegrendszer..stb. Kis pihi után, meg ha annyira babót akartok, próbálkozzatok ketten, persze pia+szerek nélkül...
2010. aug. 1. 13:06

hát.. én sem.

amúgy is van már másik kettő is, nem?!

2010. aug. 1. 13:04

szegény gyermek.


Otromba válasznak tűnhet, de én nem vállalnám.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook