Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Furcsa páros fórum

Furcsa páros (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. aug. 1. 13:03
:O
2010. aug. 1. 13:02

Sziasztok!

Mi egy furcsa (bár a mai világba annyira mégsem)ámbár tökéletes párost alkotunk.

Mind a ketten imádjuk a szexet és förtelmessen jo a szexuális életünk,de mind a ketten bik vagyunk.

A páromnak van egy számomra furcsa vágya hogy szeretne más pasival szexelni látni én ezt annyira nem tudom elképzelni de már megesett és lelkileg szörnyen megviselt de megbeszéltük és azota tartjuk a játékszabályokat.Engem annyira nem izgat ,hogy más pasival szeretkezek de a kedvéért bele mentem a legutolso alkalomkor elégszar partnert találtunk és elkövetünk egy oltári nagy hibát nem védekeztünk.A pasi ugyan kihuzta de ki tudja egy csepp is elég ugyebár és hát most a 7.hétben járok.

SAjnos nem tudtuk vele fölvenni a kapcsolatot hogy megnyugtason minket ténleg nem,igy maradtak a kétségek.

Ráadásul én egyszerüen nem értem hogy számolják mivel 7.ben vagyok de amikor megkérdeztem a dokit ö igen csak ehhez a kaladhoz közeli(1-2) napot mondott de onnantol számolva pedig csak 5hét telt el?Valaki tudna segiteni hogy lehet ki számolni,vagy ök hogyan számolják,esetleg hogyan bizonyosodhatunk meg arrol,hogy ténleg a miénk,addig amig kinem csuszunk az idöböl hiszen nem más gyermekére vágyunk.De hogy még cifrább legyen a történetünk voltunk bulizni a párom 30 szülinapján ahol fogysztotunk "ezt azt"(nem tul legális dolgokat)ekkor kb 4 hetes lehettem legalábbis a doki számolása után jelenthet e ez bármien veszélyt a babára ebben az idöben már?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook