Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fura szerelem...segítsetek fórum

Fura szerelem...segítsetek (beszélgetős fórum)


2009. jún. 30. 14:02
Köszönöm a tanácsot.
10. alexandracska83 (válaszként erre: 8. - F8c43aa433)
2009. jún. 30. 12:59
Amíg együtt voltam a pasimmal azt hittem nem vagyok szerelmes belé.Mikor vége lett utánna jöttem rá hogy szeretem.Soha nem mondtam meg neki.Bánom mind a mai napig.Ha nem akarod ezt érezni akkor vele maradsz.Lehet hogy csak így meg úgy érzed de az is lehet bebeszéled magadnak.Ha valakivel sokáig vagy együtt egy idő után természetes lesz.Nem figyelsz mindig arra hogy tényleg szerelmes vagy-e.Ha nem tudsz nélküle élni akkor vele tudsz maradni.Amúgy meg nem a mennyiség hanem a minőség a fontos!!!!!!!!!Ha jó kapcsolat akkor az jó.Ha úgy érzed egyszer hogy nem akarsz vele lenni ha nem tudod elviselni azt hogy hozzádérjen vagy ilyenek akkor vége.Ehhez azért kell idő.Sok sikert hogy rájöjj hogy mit is érzel.
2009. jún. 30. 12:27
Segítsetek nekem. mit csináljak?
2009. jún. 30. 12:26
Sziasztok! Nekem egy olyan problémám van, hogy most egy párkapcsolatban élek és amikor elkezdtünk járni akkor nekem még csak tetszett a barátom után kezdtem el belé szerelmesedni. Egy darabig nálam meg volt a fellángolás a szerelem. Most úgy vagyok vele, hogy se vele se nélküle. Olyan periódusban vagyok, hogy nagyon ingadozóak az érzelmeim felé. Egyszer szerelemből szeretem őt egyszer pedig olyan érzésem van, hogy szeretem és hiányzik és amikor ott van velem akkor nem szerelemből szeretem őt, hanem szeretetből. Pedig nem szeretném ha szakítanánk mert nagyon fontos ember számomra. Ritka az ilyen ember akivel én most járok. mindent megad nekem persze én is neki. 1 év 5 hónapja járunk. Tudom, hogy nem sok idő. Persze kinek mi a hosszú. Nem tudom, hogy mi legyen. Bele hallnék ha elveszíteném őt. :(
2009. márc. 3. 19:59

Nem tűnik igéretesnek ez a kapcsolat.

Ha fél a szakítástól akkor ne szakítson, adjon magának fél vagy egy év gondolkodási időt!

Akkor már nem fog félni a szakítástól, biztos vagyok benne!

Egy nagyon fontos! Gyerek NE legyen semmiképp!

Ilyen helyzetben, dilemmában nem szabad!

6. bared (válaszként erre: 1. - Kiraa)
2009. márc. 3. 19:50
ez a kapcsolat halálra van ítélve(( A srác maga is kislánynak tartja még, ezért nem nagyon viszi szélesebb társaságba magával...él a kislány fiatalságának és naivságának, nőiességének minden előnyével, de áldozatot hozni, vagy a kedvére tenni már nem akaródzik neki(
2009. márc. 3. 19:50
Érdekes történet és bizony nehéz.Arra gondoltam hogy én is valami hasonló cipőbe jártam de nem teljesen.De ha valaki bizonytalan annak nem lesz jó vége.Hiába mondják azt hogy a kor nem számít ez nem mindig igaz.Lehet jól érzi magát vele de ha nem tudja hogy szerelmes-e vagy sem akkor biztos hogy szerelmes????Vagy akkor tudja hogy ez a szerelem??Mert erre nehéz rájönni.Nem mondom azt hogy vessen vége de ennek előbb-utóbb vége lesz.Nem lesz egymásra idejük főleg így hogy a lány tanul.Majd az élet eldönti mi legyen.Azért sok sikert!!!!!!!!!!
4. e3e5c810b9 (válaszként erre: 2. - 2577cdcc12)
2009. márc. 3. 19:45
szerintem is:)
3. 1366d1807f (válaszként erre: 1. - Kiraa)
2009. márc. 3. 19:45

Ahogy így leírod, én kiszállnék ebből a kapcsolatból. Számomra nem jelentene semmi perspektívát. Túl fiatal még a barátnőd, rengeteg barátja lehet még. Nem kell az elsőnél leragadni.


Persze a másik felet is meg kellene hallgatni.

2. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - Kiraa)
2009. márc. 3. 19:42
Te vagy a barátnő? :DDD
2009. márc. 3. 19:38
A következő történet a barátnőmről szól, megosztom veletek. Biztos van aki esetleg hasonló cipőben járt már, több élettapasztalattal rendelkezik és estlegesen pár jó szóval tud segíteni. Úgy kezdődött minden,hogy megismerkedett egy nála 9 évvel idősebb pasival...Az elején a mindent elégető szerelem volt, most is szeretik egymást csak másként. Egyre inkább az az érzése Erikának, nevezzük így a lányt, a fiút pedig Péternek. Hogy kevésbé szereti péter, vagy hogy napról napra ott van az hogy elveszítheti. A fiú már lassan 30 éves és komoly tervei vannak az életben, míg a lány még csak egyetemista lesz szeptemberben, így neki még kötött az élete. Nagyon szereti, de sokszor kibukik, hogy péter keres, erika nem. Péter szabadabb életet él, erika pedig kötöttebbet mert még ott a család neki. És esetlegesen attól is tart,hogy péter egy idő után otthagyja, mert neki mások a tervei. Valamint kevésbé érzi azt hogy felvállalná a kollégái hasonló korabeliek közt, nem a barátokra gondolok,mert ott feltétel nélkül szeretik erikát. Erikának ez az első szerelme és attól is tart,hogy lehet túl szerelmes és a végén elkövet valami bakik. Mert mint tudjuk nagyanyáink mondása az volt, hogy az első szerelemben kislány vagy. A második szerelemben lehetsz igazi nő. Fél hogy esetleg jön vki más aki mást többet adna neki, de nem mer kockáztatni. Fél ott hagyni Péter, mert jól érzi magát vele, bár kevés dolgot tud vele megbeszélni,mert van mikor Péter menekül. Péter hétvégén haveri társaságba viszi erikát,mert nem az az otthonülős típus, és Erikát zavarja, sőt az is hogy szinte mindig iszik hétvégén Péter, no ez nem egyenlő az alkoholistával. Mi a véleményetek. Persze Erikának kell a döntést meghozni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook