Fül gondok (beszélgetős fórum)


1 2
9. Ata06 (válaszként erre: 6. - Nikike1988)
2012. jan. 8. 22:35

Ne aggódj miatta! Nem fáj, sőt kellemes!

Fognod kell a füled alatt egy tálat és egy nagy fecsivel, amin NINCS tű, belenyomnak a füledbe vizet, ami kihozza zsírt.

Ha az van benne? De lehet, hogy víz került bele, pl.: a hajmosásnál. Húzd meg a fülcimpádat elfele a fejedtől,így kiegyenesedik a hallójárat és nyisd ki nagyra a szádat. Így fordítsd el a fejed, úgy hogy a füled a föld felé nézzen. Ha van benne víz, akkor így kifolyik.

Fájni nem fáj? Nyilallni sem szokott?

8. Nikike1988 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2012. jan. 8. 22:33

uszodában nem voltam semmi ilyesmi

zuhanyzásnál mindig kimosom a fülem úgy hogy a zuhanyrózsával beleengedem a vizet ez baj? évek óta így csinálom

2012. jan. 8. 22:29

Úgy érzem szakorvoshoz fog küldeni, bár ki tudja :)

Esetleg uszodában voltál, zuhanyozásnál nem folyt bele víz?

6. Nikike1988 (válaszként erre: 5. - Tótágas)
2012. jan. 8. 22:27

egyszer emlékszem hogy páromnak a háziorvos aszisztense kimosta még régebben..


elmesélnéd hogy zajlik?

2012. jan. 8. 22:26
nekem félévente van hasonló a jobb fülemben.Ekkor elmegyek a fülészetre és kimostom. 2 perc,nem fáj.
2012. jan. 8. 22:25
Ja és a jobb fülem csak a másik nem
3. Nikike1988 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. jan. 8. 22:24

orvosi fülmosás?

Háziorvoshoz kedden mindenképpen megyek..

nem tudom a vérnyomásom változott e mert nem szoktam mérni..:( de konkrétan érzem hogy valami folyadék legbelül van de zsír meg semmi nem jön a fülemből.. és az az érdekes hogy nem állandóan érzem..VAn hogy fél napig egyfolytában van hogy napokig nem..

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2012. jan. 8. 22:21
Fordulj vele orvoshoz. Lehet egy orvosi fülmosás megoldja, de lehet keringési probléma is. a vérnyomásod nem változott véletlenül?
2012. jan. 8. 22:18

sziasztok


Soha nem voltak gondok eddig a fülemmel de most van egy dolog ami aggaszt és nem tudom vajon volt e ilyen másnak is..

Szóval nem tudom máshogy leírni de egyre sűrűbben jön elő egy olyan dolog mintha víz folyna benn a fülem belsejében és bugyogna..Még ha viccesen is hangzik nem tudom máshogy leírni..

nagyon kellemetlen..

volt valaki így?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook