Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fruzsi születése fórum

Fruzsi születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fruzsi születése

2008. nov. 30. 12:33

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a dicséretet és a gratulációt.

A Fruzsina nevet a párom választott. :)

Csabán szültem. A dokim: Maczó Norbert volt,teljesen meg voltam/vagyok vele elégedve.

Elmentem egy Ökonet-es felmérésre. Ahol felmérték egy kis szerkezettel a szervezetem állapotát. Megnézték hogy nincs-e Candida gombám, ami szintén gátolja a teherbe esést. A vizsgálat( Ami 2 éve került 4500 Ft-ba) eredményéből a hölgy elmondta hogy Ő milyen tablettát ajánl.3 féle bogyót szedtem. Ezek összesen 12-15 ezer között volt a 3 féle. Nem kevés,de ezek szerint hatásos volt. Decemberben elkezdtem,először jól kitisztított a bélrendszeremet,majd helyreállította a mensesem. Miután kiderült hogy kismama vagyok,onnantól kezdve napi 2 alkalommal ittam egy must izű Vital-Fruit nevű italt. Egészen a terhesség végéig.

Röviden ennyi. Ha valaki esetleg még több részletet szeretne tudni az írjon. Ha tudok szívesen segítek


Ui: Nem árt a párotoknak sem ez a vizsgálat,mert ő is lehet Candida gombás.

10. 318512f90e (válaszként erre: 8. - F6a9962b78)
2008. nov. 30. 09:20
detto.... :) :)
2008. nov. 30. 08:29

GRATULÁLOK!GYÖNYÖRŰ A KISLÁNYOTOK.TUDOM MILYEN AZ MIKOR AZ EMBER MINDEN HÓNAPBAN AZT GONDOLJA JÖN A BABA.ÉN TÖBB MINT 4-ÉVE VAGYOK ÍGY MINDEN HÓNAPBAN,MERT NEKEM IS MENSES ZAVAROM VAN ,MINDIG KÉSIK.HA LEHETSÉGES KÉRLEK ÍRD MEG MILYEN TEA KÚRÁD VOLT,ÉN IS MEGCSINÁLNÁM.KÖSZÖNÖM.


SOK-SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!!

2008. nov. 29. 23:22
Én is fruzsina vagyok. Aki ezt a nevet viseli egy mosolygós vidám lányzó lesz:))
2008. nov. 29. 18:58
Gratulálok! jó egészséget és sok örömöt kívánok Nektek! :)
2008. nov. 29. 18:27

Szia! Gratulálok én is :D

ha jól láttam a képen akkor Békéscsabán szültél. Igaz? Én Gyulán,mert oda tartozunk,de ismerem a csabai dokikat is hírből. Kinél szültél?

2008. nov. 29. 17:25
jó egészséget nektek és sok boldogságot a kistündérhez.
2008. nov. 29. 12:55
gratulálok! a lehető legszebb nevet választottátok! :)
2008. nov. 29. 12:33
Gratulálok!
2008. nov. 29. 12:25

Szia,

gratulálok a Kistündérhez.

Nagyon jól viselted,bátor csaj vagy,ügyes voltál:)

Akkor lassan gondolkodtok a kistesókon is?:)

2008. nov. 29. 11:03
Egy éve múlt, hogy teljesen megváltozott az életünk. Megszületett a kislányunk, Fruzsi. Másfél évnyi próbálkozás után terhes lettem, a párom kislányt várt és az álma teljesült is. Csodaszép, egészséges és azóta egy örökmozgó kislány lett.

Ugrás a teljes írásra: Fruzsi születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook