Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Freestarttal kapcsolatban szeretnék kérdéseket feltenni. Tudna valaki segíteni? fórum

Freestarttal kapcsolatban szeretnék kérdéseket feltenni. Tudna valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

12. J.B.
2010. szept. 28. 16:38
Bocs, nem volt időm eddig. Szerintem a legegyszerűbb, ha telefonon vagy személyesen megkérdezed tőle, mert vagy átregisztrált anno, vagy teljesen mást használ.
11. trucsi
2010. szept. 26. 20:16

Krinya5! J.B.! Tuxy!!


Köszönöm, nagyon rendesek vagytok.

Szóval, ha most küldök neki freestartra üzit, valamilyen visszajelzést kellene kapnom, ha nem tudja elolvasni?

És akkor az ő mail-je akkor most mi?


Köszönöm mindannyiotoknak!!!

2010. szept. 26. 19:39
Nekem freestart-os a címem, át kellett vinni Indára, ha ő nem tette, akkor nem olvasta. Ha most küldesz neki egy levelet, és nem jön vissza rendszerüzenet, hogy rossz a cím, akkor használja, és elvileg olvasta a régebbi leveleidet is.
9. J.B.
2010. szept. 26. 13:12

"A freestart.hu webmail szolgáltatása megszűnt. Az aktív felhasználók 2009. márciusától az Indamail rendszerén keresztül tudnak levelezni.


Ez annyit jelent, hogy a levelezés bonyolítása az Indamail rendszeren keresztül zajlik és a felhasználásra továbbiakban az Indamail szabályai érvényesek. A szolgáltatást továbbiakban is elérheted kliensprogramokkal POP3 vagy IMAP protokollok segítségével.


Továbbiakban Ti is 2GB postaládával rendelkeztek, és óriáscsatolmányokat is küldhettek! A spam és vírusvédelmi rendszer reményeink szerint jobb minőségű szolgáltatást biztosít majd számotokra.


A freestart.hu és startadsl.hu végződésű emailcímek a jövőben nem regisztrálhatóak. A korábbi rendszerben beállított úgynevezett aliasok megmaradnak, de újakat nem hozhatsz létre, ezt az Indamail nem támogatja."


Ezek alapján a freestart-os végződésű e-mail címek már másfél éve nem élnek. Ha az ismerősöd nem regisztrálta át magát az inda-ra, vagy máshova, akkor nincs e-mail címe, hiába írkálsz neki. Ha meg van másik e-mail címe, akkor csak fel kellene hívni, és megkérdezni.

2010. szept. 26. 08:48
sok szerencsét
2010. szept. 26. 08:48

lehet, hogy megkapta, lehet, hogy nem is használja már azt a fiókot. nekem is volt olyan. aztán egyszer meg akartam nézni mi a pálya vele, akkor vettem észre hogy nincs már olyan. írtam a rendszergazdinak, segített is, de aztán mégsem tudtam már soha belépni.

létrehozni pedig:

'Mit tegyek, ha nincs még emailcímem?

Ha nincs még emailcímed, létrehozhatsz egyet nálunk is. Ez esetben a regisztrációs folyamat hasonlóan zajlik, mint eddig. A folyamat első lépésében létrehozunk neked egy Indapasst, melynek azonosítója a létrehozandó Indamail postafiókod címe is egyben. Ez esetben nem kell aktivációval foglalkoznod, mi ezt elvégezzük helyetted, s a regisztrációs folyamat végén használatba veheted az Indapass-szod és az ehhez kapcsolódó indamailes postafiókodat is.'

[link]

2010. szept. 26. 08:09

Nem vagyok én itt járatos ezekben a dolgokban, ezért indítottam így!

Szóval a kérdés:

freestartos ismerősömnek írok, nem kapok választ.

Annyit tudok, hogy átalakult /?/ a freestart. Akkor ezeket a mail-jeimet nem is kaphatta meg?

Nincs valami konvertálás náluk?

Mit tegyek?

Másik kérdés: hogyan tudok nyitni .... inda-t?

Köszönöm.

2010. szept. 25. 20:16
na jó,a harmadikat...
2010. szept. 25. 19:49
????
2010. szept. 25. 19:01
najó, a másodikat
2010. szept. 25. 19:01
ha feltennéd az első kérdést, többre mennél szerintem
2010. szept. 25. 18:37
Freestarttal kapcsolatban szeretnék kérdéseket feltenni. Tudna valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook