Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Foxpost csomagfeladásnál megcímezhetem a csomagot, vagy mindenképpen nyomtatott címke kell rá? fórum

Foxpost csomagfeladásnál megcímezhetem a csomagot, vagy mindenképpen nyomtatott címke kell rá? (tudásbázis kérdés)


2021. szept. 28. 19:38

Csomagcimkét csak akkor kell nyomtatni ha nem automatába hanem házhoz küldöd.


Én rendszeresen küldök foxposttal.Mindig ráírom a címzett nevét,tel.számát és a cél automatát.Feladóhoz pedig a nevem és tel.számom.Ez a tuti mert ha gubanc van akkor el lehet érni a feladót,címzettet egyaránt.

Ha automatába küldesz nem kell semmit nyomtatnod!

2021. szept. 28. 12:47

Én a biztonság kedvéért mindig feltüntetem rajta az infókat, de ez nem kötelező.

Tollal is jó az, nem kell nyomtatni.

4. Mazee (válaszként erre: 1. - Noozimanoo)
2021. szept. 28. 07:52

Netto 2 perc kikeresni.


Kell-e címkét nyomtatni a csomagra?

Automatába küldött csomagnál nem kell csomagcímkét nyomtatnod, azonban biztonsági okokból kérjük, hogy írd rá a csomagra a feladó és a címzett telefonszámát.


A feladási kódra van szükség a feladáshoz, a csomagra a címkét futáraink ragasztják rá, amikor kiveszik a csomagot az automatából.


Házhoz szállításos csomagnál kötelező a címke, így azt a feladónak kell kinyomtatnia, vagy külön szolgáltatás keretén belül (Címke nyomtatást kérek) tőlünk igényelni. Ha mi nyomtatjuk a címkét akkor feladási kóddal tudod feladni a csomagot és futáraink fogják felcímkézni.

2021. szept. 28. 07:52

Én semmit nem szoktam ráírni a csomagra. A csomagszekrény alapján azonosítják, gondolom a futár amikor kiveszi ragaszt rá egy vonalkódot.

Esetleg ráírhatod kézzel (ha megnyugtat) a címzést, meg a saját elérhetőségedet is.

2021. szept. 28. 07:27
Nem kell nyomtatni semmit. Tollal rá írod a címet, telefont és e-mailt. Esetleg, ha a rendszer adott egy kódot azt is odaírod. Ennyi😉
2021. szept. 28. 07:13

Sziasztok!

Foxpost automatába adnék fel csomagot, de nincs itthon nyomtatóm. Van olyan opció, hogy cimkenyomtatással kérem, ilyenkor nem nekem kell nyomtatni. Ebben az esetben meg kell címeznem a caomagot ugyanúgy, mintha postán adnám fel? Vagy címzés nélkül teszem a szekrénybe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook