Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fotókönyv szerkesztő program letöltése a fotoplus-nál! Segítenétek? nem megy... fórum

Fotókönyv szerkesztő program letöltése a fotoplus-nál! Segítenétek? nem megy... (beszélgetős fórum)


2011. febr. 1. 08:58
sikerült! végre..
2011. jan. 31. 16:18
szia! én is voltam a Pfotohall-nál(ott kezdtem) de az olyan vékony lapra csinálja...nekem jobban tetszik a kemény lapra készült, és tartósabb is, a gyerekek a másikat szerintem hamar eltépnék...
2011. jan. 31. 15:59
én nem tudok segíteni, én Photohallnál csináltattam karácsonyra, sztem tök jó lett:)
2011. jan. 31. 15:30
el vagyok keseredve , hogy sehol senki...
2011. jan. 31. 15:04
senki??
2011. jan. 31. 14:50

sziasztok! fotókönyvet szeretnék készíteni, a Fotoplus boltban találtam olyan minőségűt, ami kellene, itt sokkal vastagabb lepra nyomják, mint a Pfotohallnál. A honlapjukról letöltöm a programot, mikor letöltöm kiírja, hogy ez egy tömörített fájl, kibontom, akkor kiír pár ikont. Ezek melyikével indíthatom el a programot??sehol nem találom(illetve 1-2 ikonra eleve azt írja ki, hogy nem megnyitható).

letöltötte ezt már valaki?

Nem ragaszkodom ehhez a bolthoz, jó más is ha tudtok ajánlani, lényeg, hoyg a lapok vastag lapok legyenek(mint pl a kemény laporellós gyerekkönyvek) és nem vékony papír!

előre is köszi a segítséget,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook