Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cewe Fotókönyv fórum

Cewe Fotókönyv (beszélgetős fórum)


1 2
2013. márc. 11. 21:14

Nagyon régen írtak ide, hátha feléled a fórum.

Énis készítettem már 2 albumot, most benne vagyok a 3.ban is. A mintaalbumban színes kereteket is látok, de a keretminták között nem találok olyat. Van aki tud ebben segíteni?

37. msaca
2011. nov. 13. 13:40

Sziasztok!

Engem a szállítási idő érdekelne.

Most álltam neki a fotokönyv összerakásának, és féle, hogy nem lesz kész a nagymama szülinapjára.

Nagyméretű, kemény borítós fotokönyv a feltöltéstől számítva, hány nap múlva jön meg?

2011. jan. 5. 11:55

Sziasztok!


Jár még erre valaki?

Ha hátteret választok az albumnak, az annyira intenzív lesz, mint amennyire a sablonon látszik?

35. Fiatal nő (válaszként erre: 34. - 7349dd0b35)
2009. dec. 13. 20:47
Úgy könnyű. Márhogy ha sok lapot kérsz, kb. legalább 80 oldalas, úgy igen, jól mutat a keménykötés. De az meg egy vagyon... Ennyi pénzem nincs rá. :-) (Sőt, annyi képem sincs, hogy megtöltsek vele 80 oldalt. :-))
34. 7349dd0b35 (válaszként erre: 33. - Fiatal nő)
2009. dec. 13. 09:21

Én több lappal kértem.

Nagyon szép lett és ízléses:)

33. Fiatal nő (válaszként erre: 30. - 7349dd0b35)
2009. dec. 12. 13:57

Én azért nem kemény kötésűt kértem, mert ahhoz túl kevés lap van benne, hogy ízlésesen nézzen ki kemény borítóval (36).

Tavaly amit csináltattam puhaborítósat, annak sokkal vastagabb papírból készült a borítója, annak ellenére, hogy puhaborítós... Most meg szinte ugyanolyan a borító is, mint a belső lapok, éppen hogy van némi különbség. :-S

32. Fiatal nő (válaszként erre: 31. - Hugi 20)
2009. dec. 12. 13:55

Olyanok a lapok, mintha kezedbe vennél egy képes albumot (könyv). Pl. A világ 100 csodája...

Vagy voltak (vannak) régen azok a Disney mesesorozatok könyvben. Na, olyanok benne a lapok.

2009. dec. 12. 13:39

Sziasztok!


Én is szeretnék egy ilyet.Már meg is szerkesztettem, mikor látom, hogy az álló a/4-es méretűből nincs fotópapíros.Azt hittem alapból olyan :-SS

Szóval az érdekelne, hogy a nem fotópapírosnak milyen vastagok a lapjai?Mint mondjuk 1 könyvnek?Vagy olyan, mint ha itthon kinyomtatnám sima papírra?!


Aki már csináltatott talán tudja......

Köszi

30. 7349dd0b35 (válaszként erre: 29. - Fiatal nő)
2009. dec. 7. 13:00

Én A4-es kemény borításút.Nekem tökéletes lett:)

2-3 naponta megnézem,elolvasgatom,annyira tetszik:)

Már alig várom,hogy odaadhassam a szüleimnek karácsonykor:)

29. Fiatal nő (válaszként erre: 27. - 7349dd0b35)
2009. dec. 7. 11:34

Te milyet csináltattál?

Nekem a múlt héten készült el, szokásosan puhaborítósat kértem, de nem olyan, mint a tavalyi. :-S Az szerintem jobb volt... Ennek silányabb a minősége... :-( Már mindenen spórolni kell... :-(

28. Fiatal nő (válaszként erre: 27. - 7349dd0b35)
2009. nov. 5. 08:00
:-)
2009. nov. 4. 19:34

Igen,mondta a csajszi,hogy Karácsony környékén már több ideig készül.Azért csináltattam most,mert többen írták,hogy nem sikerült,vissza kellett küldeni,stb.Féltem,hogy nem fog beleférni az időbe ha valami nem lesz jó.

De mostmár tudom hogy működik ez az egész,lehet Karácsonyra készül még egy:)

Főleg ha olcsóbb is akkor:)

Borzasztóan tetszik:)

26. Fiatal nő (válaszként erre: 24. - 7349dd0b35)
2009. nov. 4. 18:17
Én még várok vele, mert Karácsony előtt olcsóbb szokott lenni. Mondjuk akkor lassabban is készül el, de úgyis Karácsonyra lesz... :-)
25. Fiatal nő (válaszként erre: 24. - 7349dd0b35)
2009. nov. 4. 18:17
Örülök. :-)))
2009. nov. 4. 16:20

Sziasztok.

Két munkanap alatt kész lett a könyvem,semmi hiba nincs benne és egyszerűen gyönyörűűűű:)

23. 7349dd0b35 (válaszként erre: 22. - Fiatal nő)
2009. okt. 30. 09:56
Köszi:)Próbálkozok.
22. Fiatal nő (válaszként erre: 21. - 7349dd0b35)
2009. okt. 30. 09:21

Háttérnek azt raksz be, amit akarsz. Én például már az előzőnél is saját fotót állítottam be háttérnek. Például én utazás szerint csoportosítottam, és mindig adott hely volt a háttér. Egy London, egy Horvátország, egy Pécs, stb. Sokkal szebb és egyedibb, mint a meglévő sablonok. :-S Azok tök gagyik szerintem...

A keretekre kismillió variáció van a programban. Bár én nem cirádáztam ennyire túl, hogy szív, meg anyámkínnya, de lehet olyanokat is. :-)

21. 7349dd0b35 (válaszként erre: 19. - Fiatal nő)
2009. okt. 29. 22:50

Köszi:)Ha elakadok lehet kérek még segítséget.

Olvasgattam fórumokon,hogy kevés háttér van hozzá.

Tudod honnan lehet még letölteni?Ingyen.

Meg hogy a képek különböző keretekben legyenek,szív stb.

20. Fiatal nő (válaszként erre: 17. - Csborsika)
2009. okt. 29. 21:38
Sajnálom, hogy ilyen kellemetlen tapasztalatod volt velük, szerencsére nekem teljesen korrektek voltak és elsőre sikerült minden. De így legalább ingyen kaptad. :-)
19. Fiatal nő (válaszként erre: 18. - 7349dd0b35)
2009. okt. 29. 21:36

Persze, hogy lehet. Én írtam a könyv hátuljára például egy személyes "ajánlót". :-) Azt csinálsz/írsz bele, amit akarsz, azt úgy fogják elkészíteni, ahogy átküldöd nekik...

Attól függ, mekkorában rakod be a képeket. Meg hogy rendezed el. Ha ügyes vagy, sok képet be tudsz rakni. :-)

Lassan nekem is megint neki kellene állnom, idén is akarok majd egy ilyet adni a páromnak Karácsonyra. :-)

2009. okt. 29. 17:46

Sziasztok.Hétvégén kezdek neki a könyvnek,az a kérdésem,hogy írni is lehet az oldalakra?Vagyis tudom,hogy lehet,csak hosszabban is lehet?Történeteket,idézeteket stb.

Meg olvastam,hogy 400-képet raktatok bele,az hány oldalas könyv lett?Mert az rengeteg kép.

17. csborsika (válaszként erre: 16. - Csborsika)
2009. okt. 28. 14:54
Az előző hozzászólásomat egészíteném ki: "kicsit" megkésve, de végülis a mai napon megkaptam a fotókönyvet. Nem szokásom, de ezegyszer változtatnom kell a véleményemen: korrektek voltak, olyannyira, hogy a sorozatos hibákért kárpótlásul INGYEN küldték el a könyvet! És a minősége kifogástalan. Nem mondom, hogy nem volt bosszantó a sorozatos reklamálgatás, de azt gondolom, hogy a lehető legkorrektebbül oldották meg végül a dolgot.
16. csborsika (válaszként erre: 15. - Fiatal nő)
2009. okt. 22. 00:48

Sziasztok!



Hát, nekem nagyon negatívak a tapasztalataim a Cewe fotókönyvvel kapcsolatban. Párom 40. születésnapjára készült (volna) ajándékba. Dolgoztam vele egy csomót, mire összeállítottam, aztán két héttel az időpont előtt elküldtem. Azt írták, 10 nap. Ehhez képest két nap múlva jött az e-mail, hogy mehetek érte. Mentem is... és hibás volt. Az egyik fotónak hiányzott a fele. Pénzt visszakértem, otthonról felhívtam őket, hogy ilyenkor mi a teendő, kérték, küldjem el újra, de előtte újra illesszem be a fotót. Viszont azon a hétvégén, mikorra kellett volna, nem tartózkodtunk itthon, ezt szépen elmondtam, mondták, hogy akkor rendeljem oda, ők meg megsürgetik. Meg is sürgették, négy nap múlva meg is érkezett, mentem is érte... és megint hibás volt. Ezúttal valaki másnak a borítóját rakták rá. A pénzt megint visszakértem, otthonról e-mailt írtam nekik, mivel már lejárt az ügyfélfogadási idő. Megírtam a kétszeri hibát, hogy szorít a határidő, stb... És azt is, nagybetűkkel kiemelve, hogy már nem tartózkodom azon a helyen, ahova a másodikat rendeltem, ezért újra a lakhelyemen lévő Rossmannba kérnéma könyvet. (Megadtam még a pontos címet is.) Majd harmadszor is nekivágtam, 5 fokban, szakadó esőben, kicsi babával, babakocsival, hogy végre megkapjam a könyvet. (Kis mellébeszéléssel tudtam halasztani az időponton otthon...)És láss csodát - valaki nem tud olvasni - oda küldték, ahova a másodikat... Itt már kissé feszült voltam, felhívtam őket még a boltból, hogy most mégis mi van, mire azt a választ kaptam, hogy nem lehet mit tenni, mert a RENDSZER postázza a csomagot, és mivel a második csomagot oda küldettem, és azt a rendelést ismételték meg, ezért automatikusan azt is oda küldték. De nyilván azért voltunk a másik helyen akkor hétvégén, mert vannak ott ismerőseim... Hát kérjem meg őket, hogy fáradjanak be az ottani Rossmann-ba, vegyék át a csomagot, fizessék ki, aztán (persze nyilván saját költségen, és ajánlva, nehogy megint eltűnjön...) küldjék el nekem. Legyünk őszintén, itt azért már kicsit kikeltem magamból. Elmagyaráztam nekik, hogy nem hiszem, hogy az én feladatom lenne az ő elkevert rendelésük után rohangálni, pláne hidegben, pici babával, úgyhogy szóljanak a futárnak, és villámgyorsan hozzák el, most már a címemre a könyvet, és nyilván nem fogom kifizetni a házhozszállítás költségeit. Bár "azonnal"-t mondtam, közölték, hogy egy héten belül tudják szállítani. Itt jegyezném meg, hogy már ez is letelt... és még mindig semmi.


Ennyit róluk, az biztos, hogy én soha többet semmit nem fogok rendelni tőlük, mert ilyen megbízhatatlan céggel még életemben nem találkoztam!

2009. máj. 25. 13:20
Nekem pozitív tapasztalatom van a Cewe Fotókönyvvel. Még Karácsonyra csináltattam egyet a páromnak, nagyon szép lett és hatalmas sikert is aratott. Idén év végén majd megint meglepem egy ilyennel, csak abban már idei képek lesznek... :-)
14. otis (válaszként erre: 13. - D@nu)
2008. nov. 10. 12:59
Hát volt egy kis vitám a pénztáros hölggyel, de kértem, hogy legyen szíves hívja fel az ügyfélszolgálatot. Aztán minden rendeződni látszott, elvihettem az új albumot. Kibontom: ÉS ROSSZ! Újabb telefon, újabb munka, és most újabb rendelés lesz a vége. SZERINTED EZ MEGÉRI NEKIK? Megkérdeztem, hogy miért nem nézi meg valaki előtte, akkor nem kellene ennyiszer lesre futni.
13. d@nu (válaszként erre: 12. - Otis)
2008. okt. 30. 12:57
Ez tényleg jól hangzik. Sztem úgy fogják küldeni, hogy az árnál 0 Ft lesz feltüntetve, így elvileg a pénztárosnak is világos lesz, nekem egyszer így küldtek vissza egy CD-t. Jól meg is lepődtem, amikor megláttam, hogy rendelés nélkül is van egy kis csomagom a fotóknál. :D
12. otis
2008. okt. 30. 12:32
visszahívtak: küldjem el újból a megrendelést, és a hibás képeket előtte szedjem ki, majd újból illesszem be őket. A DM-ben adjam vissza a régi rossz albumot, amikor értesítenek róla, hogy megérkezett az új, és azt majd nem kell kifizetnem. Eddig jól hangzik. Remélem nem lesz gond a cserével, és a pénztáros hölgy is képben lesz.
11. otis (válaszként erre: 10. - D@nu)
2008. okt. 27. 12:28
Azt mondták, utánanéznek, majd visszahívnak.
10. d@nu (válaszként erre: 9. - Otis)
2008. okt. 25. 18:36
:SSS Ez tényleg bosszantó, remélem, gond nélkül javítani fogják.
9. otis
2008. okt. 25. 11:05

Megérkezett a fotókönyvem. Nem volt olcsó mulatság! De nagyon szép... gondoltam, amíg ki nem bontottam a védőfóliát. 400 képből kb. 9 db-ot elforgattak, vagy fehér folt a kép fele. Megnéztem az eredeti file-t, amit elküldtem, abban nincs hiba!


Reklamálnom kell!

Bosszantó

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook