Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fórum és napló téma fórum

Fórum és napló téma (beszélgetős fórum)

1 2
8. Kis Árvácska (válaszként erre: 5. - WTFISCH)
2014. júl. 27. 19:06
Köszönöm, de már nem tartom jó ötletnek. Kívánom, hogy a barátnőd gyógyuljon meg, s ki tudja magából adni, s megtalálja a megfelelő partnert.
7. Kis Árvácska (válaszként erre: 6. - 388b941089)
2014. júl. 27. 19:05
Nem haragszom!!!! Csak annyi mindent olvastam most így hirtelen, hogy felmerült bennem ez a kérdés. Nem haragból írtam egyáltalán, ne bántson.
6. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Kis Árvácska)
2014. júl. 27. 17:42
Bocs, hogy leoltottalak, látom világgá szeretnéd kürtölni a fájdalmadat. Szíved joga. ;) Tedd ezt. ;)
2014. júl. 27. 17:37

Elolvastam a naplód.


Írd ki magadból, a jól esik. Miért hallgatnál bárkire is? eleget engedelmeskedtél mér kiskorodban. Tégy ahogy jól esik.

És ne te szégyelld magad...


Várom a folytatást, ugyanis e4gy barátnőm is átesett ezen, de ne tud róla beszélni, kiváncsi vagyok, fenlőttként hogy dolgozza fel az ember.

4. feketebárány74 (válaszként erre: 3. - Kis Árvácska)
2014. júl. 27. 17:28
Úgy legyen. ;-)
3. Kis Árvácska (válaszként erre: 2. - Feketebárány74)
2014. júl. 27. 17:27
Köszönöm. Talán maradok.
2014. júl. 27. 17:25
Így van. Örülök, hogy újra itt vagy. ;-)
2014. júl. 27. 17:22
Valyon hogyan döntsünk, hogy mi legyen a téma? Meddig lehet elmenni? Ez a kérdés azért merült fel bennem, mert elkezdtem írni egy naplót, amit nem titkosba írtam, hanem nyíltra és ugye jött az ötlet, hogy nem így kéne, meg egyáltalán miért is írom. Valóban igazat adok az üzenet írójának, abba is hagytam, nem írom tovább. Majd jött egy másik üzenet, hogy folytassam nyugodtan, mert mindig lesz valaki, akinek nem tetszik valami. S Neki is igazat adok. Elnézve a fórum témákat, sokszor a válaszokat, nem gondolom, hogy olyan hű de rosszat tettem volna. Viszont, ha valakinek nem tetszik egy fórum- vagy napló téma, miért nem lép ki belőle egyszerűen? Miért kell a másiknak neki esni, megalázni? ( itt nem konkrétan a nekem íródott üzenetre gondolok, nem bántott meg ) Tudom, szólás szabadság, de akkor ez két oldalu. Szerintem. Szerintem nem rossz, ha van egy oldal, ahol nyíltan lehet bármiről beszélni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook