Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fórum és napló téma fórum

Fórum és napló téma (beszélgetős fórum)

1 2
2014. júl. 29. 22:14

Fogalmam sincs, miért magától értetődőbb kidumálni, hogy kinek milyen fazonra van nyírva a fanszőrzete, hányszor kúrt egy nap, milyen vibrátora van, miként maszturbál...?


-_-'

2014. júl. 29. 20:29
Hűha, kemény szavak, de igazak. Nem szerettem volna, hogy vita legyen. Sajnálom.
36. much (válaszként erre: 28. - 388b941089)
2014. júl. 29. 19:52
Nem is értheted, mert nem a te életed. A téma kemény. A miértekre meg Ő tudja a választ. Egy csomó téma van, amit tabuként kezelünk. miért? miért kell tabunak lenni valaminek ami nem éppen szép és jó?
35. unom (válaszként erre: 28. - 388b941089)
2014. júl. 29. 19:48
Saját magát tette ki neki? Ezzel mented a bunkóságodat? Névtelenül próbálta kiírni magából, talán terápiás céllal. Így könnyebb elviselni az olyan szubhumán lényeket, mint te.
34. much (válaszként erre: 18. - 388b941089)
2014. júl. 29. 19:44

fúj, de bunkó vagy baszki!



sajnos élnek emberek ilyen lelki teherrel képzeld, sajnos még most is derülnek ki ilyen dolgok 1-1 családban, sajnos még mindig ez egy valós probléma néhol, és lehet ki se derül soha. Bizonyára a napló tulajdonosának se könnyű ezeket az emlékeket felidézni.

egyszerűen ne olvasd és kész, mit kell még kötözködni? otthagyod és kész, nem kell visszajárni osztani a népet.


hülye

2014. júl. 27. 21:47
Szerintem ne vitatkozzunk már. Vanessza köszönöm a figyelmeztetésedet, megértettem és megtettem. Remélem és bízom benne, hogy Te is megnyugodtál, s picinykét megértesz. Szép estét.
32. Zizisicc (válaszként erre: 28. - 388b941089)
2014. júl. 27. 20:55

Miért kürtöli világgá? Megvan ennek a maga pszichológiája .... nincs ezzel baj .... neki is hozhat megkönnyebbülést, másoknak meg, akik hasonló dolgokon mentek keresztül, jelenthet segítséget .... inkább az a kérdés, Te miért vagy ennyire kiakadva ezen .....

Egyébként meg teljesen összemosod a dolgokat. Ha csak jóindulatúan figyelmezteted a nyilvánosság hátrányaira, azzal nem lett volna semmi baj. Van igazság abban, amit erről írtál. De személyedben rögtön meg is kapta az első támadást, mikor durván leegyszerűsítetted a történteket. Erre gondolok:


"Lehet én vagyok a rosszindulatú, de nem hiszem, hogy normális fórumot és nyilvános naplót indítani arról, hogy zaklatott a testvéred, és az apád, amit még élveztél is, sőt sokszor te kezdtél kacérkodtál velük!!!"


Egy gyereket nem lehet felelőssé tenni az őt ért bántalmazásért. Mindig a felnőtté a felelősség.

2014. júl. 27. 20:17

Kérlek Vanessza, olvasd el az első bejegyzést megint, s olvasd el, mi volt a fórum téma indításának az oka.

Kérdezem én: az, hogy kinek milyen fazonra van nyírva, vagy hányszor volt orgazmusa, stb mennyire elfogadottabb téma? Ezért, s a hasonlók miatt kérdeztem meg, hogy meddig lehet elmenni?

30. de Luca (válaszként erre: 28. - 388b941089)
2014. júl. 27. 20:13
Melyik résznél írta le, hogy emiatt őt állandóan bántják? Én nem látom.
29. Kis Árvácska (válaszként erre: 25. - 388b941089)
2014. júl. 27. 20:12
Tudod, sokkal nagyobb kárt okozott bennem, mint azt gondolnád. Azért tettem nyilvánossá, mert egy, nem láttam a titkos lehetőséget, kettő szerettem volna, hogy azokhoz is eljusson, aki esetleg átesett ezen, vagy tud ilyenről, hogy tudja, mi zajlik le egy gyerekben. Sajnálom, hogy ilyen érzéseket váltottam ki belőled.
28. 388b941089 (válaszként erre: 27. - Zizisicc)
2014. júl. 27. 20:10
En mindent ertek, te nem erted amit mondok. Miert kurtoli ezt vilagga? O maga mondta h allandoan bantjak emiatt. Akkor miert indit forumt es nyilt naplot? Sajat magat tette ki itt ennek annak ellenere h fel van haborodva amiatt h ot bantani szoktak. O hivta fel magara a figyelmet.
27. Zizisicc (válaszként erre: 18. - 388b941089)
2014. júl. 27. 20:06
Vmit Te nagyon félreértelmeztél. 10 év körüli gyerek volt, nem egy lelkileg érett, felnőtt nő. Nem is nagyon érthette, mi is történik valójában vele, bizonyára nagyon össze volt zavarodva, mint a többi, szexuális zaklatáson, bántalmazáson átesett gyerek ....
26. vacsa (válaszként erre: 24. - Kis Árvácska)
2014. júl. 27. 20:02

Tudom.


Remélem sikerül feldolgoznod a gyötrelmes gyerekkort és boldog leszel:-)

25. 388b941089 (válaszként erre: 21. - Kis Árvácska)
2014. júl. 27. 20:02

Ha ennyire bánt az egész és ekkora kárt okozott benned, akkor legyél diszkrét. Nem akartad elmondani senkinek, mégis nyílt naplót nyitottál róla. Nem értem ezt. Te tetted ki saját magad ennek a veszélynek, tudtad, hogy valaki úgyis betalál. Ma én voltam, holnap más lesz.


A múltadat nagyon sajnálom. Kívánom neked, hogy sikerüljön talpra állnod.

24. Kis Árvácska (válaszként erre: 23. - Vacsa)
2014. júl. 27. 19:54
NEM A TE HIBÁD VOLT !!!!!!!!!!!!
23. vacsa (válaszként erre: 19. - 388b941089)
2014. júl. 27. 19:51

Micsoda???? Gyerek volt!!!!!


Engem is akart... egy rokonom testvére... Voltam vagy 12 éves. Elmenekültem.

Lehet hogy az én hibám volt??? Jesszus!!!

22. Kis Árvácska (válaszként erre: 20. - Bowie)
2014. júl. 27. 19:51
Már elévült, már az apám meghalt 14 évvel ezelőtt, de köszönöm, nem folytatom, egyébként sikerült is töröljem az eredetit.
2014. júl. 27. 19:49
Aham. Itt van a bibi. Nem olvastad el rendesen. Nem látod át az egészet rendesen. Nem éltél benne, nem látod a pszichológiáját. Tudod Vanessza, nem szeretnélek bántani, de sajnos ezek miatt nem merem elmondani senkinek. Ezek miatt él még bennem a bűntudat. Egy kis pszichológia és nézz utána kérlek a Stockholm-szindrómának is. Ha Úgy élnél, hogy mindenki bánt a családban, de az egyedüli, mikor nem bántanak, az az, mikor közelednek feléd az a rohadt szex, akkor onnan merítesz erőt!!! Tudod, még nem tartok ott, de elmondom, mert leírni már nem fogom, hogy sokszor mikor már nem engedelmeskedtem, akkor az apám folytogatott. S tudod mit? 23 éve van lelkiismeret furdalásom emiatt, hogy engedelmeskedtem, hogy megtettem, amit kértek. Ha az apám éppen nem dugott meg, mert képzeld, 12 éves koromtól azt is tette, akkor laposra vert, szétrúgta a fejemet, a hasamat, a testemet. És anyám? Anyám dobott oda az apámnak!!! Az anyám, aki még a kést is belém állította. Igen, egy rohadék vagyok, szembe lehet köpni, hogy volt, hogy azt a picinyke jót én is akartam, ha már megdögleni nem tudtam, s el kellett viselnem mindent. S írtam azt is, hogy az apámnál már féltem, soha, de soha nem kacérkodtam vele!!!
20. bowie
2014. júl. 27. 19:46

Egyébként, ha nem jelentetted fel őket (mármint a családodat), akkor tényleg szerencsésebb a titkos napló. Mert mondjuk bűncselekményt megosztani másokkal nyilvánosan... elméletben másoknak kutya kötelessége lenne megtenni helyetted a feljelentést a sorozatos bűncselekményekről, amiről tudomásuk lett. Még az sem kell hozzá, hogy hogy hívnak...az ip alapján a rendőrség kikeresi és ennyi.

Szóval nem tudom mi van, hogy van, de az ilyesmit szerencsésebb titkosban, hacsak épp nem az a cél, hogy valaki megtegye helyetted, amit te nem mersz.

19. 388b941089 (válaszként erre: 18. - 388b941089)
2014. júl. 27. 19:42
*kezdtél ki, illetve kacérkodtál...
18. 388b941089 (válaszként erre: 16. - Kis Árvácska)
2014. júl. 27. 19:41
Mit? Már bocsásson meg a világ? Az eszem megáll, hogy világgá akartad kürtölni ezt az egészet! Meg azt, hogy élvezted is. Lehet én vagyok a rosszindulatú, de nem hiszem, hogy normális fórumot és nyilvános naplót indítani arról, hogy zaklatott a testvéred, és az apád, amit még élveztél is, sőt sokszor te kezdtél kacérkodtál velük!!!
17. krautmanno (válaszként erre: 13. - 388b941089)
2014. júl. 27. 19:40
Gondoltam,mivel új,segítek hogyan csinálja a titkosat.
16. Kis Árvácska (válaszként erre: 15. - 388b941089)
2014. júl. 27. 19:39
Vanessza, most ezt miért kell csinálni?
15. 388b941089 (válaszként erre: 12. - Bowie)
2014. júl. 27. 19:36
Ő mindent tud, gyerekek na ne már. :D
2014. júl. 27. 19:36
Köszönöm, megcsináltam a titkosat :)
13. 388b941089 (válaszként erre: 11. - Krautmanno)
2014. júl. 27. 19:36
De ő nem titkosat szeretne, érted na. :D Senki nem kezd ki, csak mondjuk ez egy nagyon speciális téma, ami nem nagyközönségre tartozik. Szerintem.
12. bowie (válaszként erre: 10. - Kis Árvácska)
2014. júl. 27. 19:35

Ha belépsz a naplódba, minden bejegyzésed alján ott szerepel, hogy módosít, töröl...törlés gombot megnyomod, és már törölve is van.

Titkos naplót, amikor nyitottad a naplódat, felül ott van, hogy új titkos napló nyitása, arra katt, és akkor van egy titkos naplód.

Bár ez nem volt kérdés, gondoltam megválaszolom.

11. krautmanno (válaszként erre: 10. - Kis Árvácska)
2014. júl. 27. 19:25

Csináld azt,hogy nyitsz egy titkos naplót.A bejegyzéseket szépen átmásolod a titkosba.A nyilvánosból pedig kitörlöd a bejegyzéseket.Pár nap után így az a napló törlödni fog,mivel csak címe lesz,tartalma nem.

Ne fejezd be.A titkos napló terápiának is jó lesz.Hogy ki tudod írni a dolgokat magadból.

10. Kis Árvácska (válaszként erre: 9. - Krautmanno)
2014. júl. 27. 19:22
Köszönöm, de nem tudom, hogyan kell titkossá tenni. A másik, hogy törölni sem tudom, inkább így nem is folytatom. Nem szerettem ebből ekkora port felkavarni. Ebben a fórumban sem erre szerettem volna konkrétan kitérni, hanem hogy mi az, ami megengedett. Annyi minden van itt a hoxán, olyan sok féle fórum témát olvastam, hogy szerintem a naplóm elbújhat mögöttük. Akkor miért kell kikezdeni? Okés, írjam titkosra, de azért kezdtem nyilvánosan, hogy megtalálja az, akinek (akiknek) esetleg szükséges. Ennyi és be is fejeztem.
2014. júl. 27. 19:17
Kedves Árvácska!Elolvastam a naplódat.Szívből sajnálom,hogy ez történt veled.Neked kell eldöntened,hogy továbbra is nyilvánosan írod vagy titkosba folytatod.Ez a te döntésed.Hidd el,lesznek akik melléd állnak és próbálnak segíteni.A többiekkel meg ne foglalkozz.Kívánom,hogy sikerüljön túllépned rajta.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook