Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Forduljunk orvoshoz? Mi lehet ez? fórum

Forduljunk orvoshoz? Mi lehet ez? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 5. 09:15
Köszönöm a válaszokat!!!
2010. ápr. 4. 22:19
Nekem nagyon sokszor fájt a térdem gyerekkoromban. Az növekedési fájdalom volt. A lábfej fájdalmát okozhatja bokasüllyedés, lúdtalp. Ezek valószínűbbek ebben a korban.
2010. ápr. 4. 22:11

Szerintem 2 éves gyereknél nem lehet olyan jellemző tünet a növekedési fájdalom. (emlékezetem szerint ez a kamaszkor elején van)

Furcsa ez a tünet, amit leírsz, de ha te ezt aggasztónak találod,- márpedig annak találod!- akkor mindenképpen vidd el orvoshoz!!!!!

2010. ápr. 4. 21:55

Szia!

Ugyan van gyerkőcöm, de ehhez még pici, csak saját gyermekkori emlékeimre hagyatkozom. Nekem is látszódtak az erek gyerekként a lábfejemen, de nagyon giliszta vékony voltam kicsinek, és szerintem ezért. Lábfájásom is volt, de nekem anyukám mindig azt mondta hogy növök. Általában csak az alsó lábszáram fájt, meg a combcsontom, lábfejre nem emlékszem. Nem tudom neki hol fáj, és mindkettő-e, vagy csak az egyik. Ha "nőttem" nekem egyszerre fájtak. Szerintem nézd meg hogy foltos-e neki (a lila kék zöldre gondolok) leht hogy megütötte, vagy ha járás közben is fáj esetleg sántikál, akkor lehet hogy nem ez növés dolog a probléma, nekem ez midig alvás elött jött ki és egész éjszaka fájt. Hát nem tudom segítettem-e.

3. fdóri (válaszként erre: 1. - Agines)
2010. ápr. 4. 21:52

Szia!


Az én fiam is mondogatta régebben. Az orvosunk szerint növési-fájdalom. Tehát csak nő a gyerek. Mindenesetre rákérdeznék, ahogy akkor is tettem...

2010. ápr. 4. 21:51
Ha az orvos is megnézi azzal nem veszítessz semmit..sőt, lehet hogy talál valamit!
2010. ápr. 4. 21:46

2 éves gyermekem mondogatja, hogy fáj a lába. Észrevettük, hogy a lábfején el kezdtek látszani az erek olyan 10-12cm-es hosszúságban, több helyen.

Mi lehet ez? Szükséges orvoshoz fordulni? Betegségre utalhat? Cipőt cseréltünk tegnap, bár még éppen jó amit eddig hordott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook