Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fejfájás esetén mikor forduljunk orvoshoz? fórum

Fejfájás esetén mikor forduljunk orvoshoz? (tudásbázis kérdés)


12. vilmaf
2009. máj. 13. 09:00
Sziasztok! Valaki, aki ért hozzá, legyen kedves, válaszoljon! Másfél hónapja bevertem a fejem, akkor csináltak egy CT-t, de az nem mutatott semmi elváltozást, pár nap múlva a tünetek is elmúltak. viszont pár napja pont ott, ahol bevertem, fáj, szédülök, hányingerem van. Lehet-e köze a kettőnek egymáshoz? Csak azt nem értem, milyen jellegű folyamat lehet az, aminek a tünetei ennyi idő után jelentkeznek??!! Már eltelt bő másfél hónap az eset óta.
11. 9e19dcb0b4 (válaszként erre: 6. - Dobos)
2009. jan. 31. 10:34

Szeretném megkérdezni hogy melyik gyógyszert szeded magas vérnyomásra?

Én a Tritace-t kaptam, de nem érzem magam jól tőle!

2009. jan. 31. 09:06
Igen, nekem így derült ki, hogy depressziós vagyok. Azóta kigyógyultam.
2009. jan. 31. 01:22
soha, azt mondhassa bárki. ma már azt nemhiszik el
8. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 7. - D93e9356ab)
2009. jan. 30. 18:36
Mi az az auralátás?
2009. jan. 21. 18:33
Szédülés, látászavar,"auralátás",hányinger jelentkezése esetén doki, ha lázzal és hányingerrel együtt jelentkezik akkor azonnal ügyeletre, agyhártyagyulladás is lehet!
2007. ápr. 15. 17:02
Nekem is voltak nagyon erős fejfájásai.Oka:mint kiderült magasvérnyomás szedem a vérnyomáscsökkentő gy.én jól érzem magam fejfájások nem kínoznak azóta.
2007. márc. 11. 08:06

1. Hosszan elhuzodik.

2. Csillapithatatlan.

3. Lataszavarral jar.

4. Erzes kiesessel, zsibbadassal jar.

5. Eszmeletvesztessel, egyensuly zavarral jar.

2007. jan. 3. 20:46
Az én anyukámnak sok éven keresztűl migrénes fejfájása volt.Odáig fajult nála a helyzet,hogy mikor érezte, hogy elkezd az egyik, majd a másik szeme vibrálni, utána tudta, hogy jön a fejfájás is ami hányással fog végződni. Elment egy orvoshoz! aki azt tanácsolta neki,hogy tartson magánál fokhagymát. Mindennap reggel éhgyomorra,utána meg akkor kellett szednie mikor érezte,hogy közeleg a fejfájás, bekapot egy gerezd fokhagymát. Ezt egy éven keresztűl szedte, és elmúlt neki a migrénes fejfájása.Mostanában ha fáj-esetleg- a fejünk, feltesszük a kérdést saját magunknak. Ma mennyi tiszta vízet ittam? Nekem 3x3 dl tiszta víz szokta elmulasztani a fejfájást. Mi nem szoktunk e miatt orvoshoz menni.Mindenre van megoldás!
2006. szept. 20. 14:14

Sziasztok!


Ha már hányinger is társul a fejfájáshoz, és közelít a szemhez a fájdalom, akkor az migrén.

Sztem, akkor már érdemes dokihoz fordulni, és nem szenvedni tovább.

Móni

2006. aug. 24. 22:57
Szerintem, ha 3-4 napnál tovább tart, akkor érdemes, mert előbb-utóbb kipurcan az ember. Én pont így jártam a napokban. Csütörtökön elkezdett fájni a fejem. Egyre erősebben, egyre erősebben.Szombaton már hányinger is társult a dologhoz.Vasárnap már annyira fájt, hogy minden fény és hanginger is fájt, majd sikerült hányni is. Azt hittem vége, de nem! Hétfőn felhívtam az orvosomat, azt mondta migrénem van.Sibelium kúrát kaptam . Ez egy olyan gyógyszer, ami megelőzi a migrén kialakulását, minimum fél évre, de van akinak 3 évig nem jelentkezik ez az ér eredetű fejfájás. Elkezdtem szedni, reménykedem. Hétfő estig fájt a fejem, aztán szép lassan tompult, majd elillant. Sokat szenvedtem vele, az biztos.
1. Hoxa
2006. aug. 19. 20:17
Fejfájás esetén mikor forduljunk orvoshoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook