Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fontos egy párkapcsolatban a szex? fórum

Fontos egy párkapcsolatban a szex? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2023. szept. 6. 16:15

"Fontos a párkapcsolatban a szex?"


Meg hát!

68. Hattori (válaszként erre: 67. - Andilaci)
2023. szept. 6. 16:02
Pénz a fontosabb!
2023. szept. 6. 15:33
Legfontosabb!!!
66. Utolsó betyár (válaszként erre: 35. - 6b4c154f13)
2023. szept. 3. 09:58
Férfiak között sincs ápolatlan, büdös barátom, nők között főleg nem lenne.
65. 6b4c154f13 (válaszként erre: 64. - Regin_a)
2023. szept. 2. 21:30
Nos rendben... Te szexelnél egy autokrata, bunkó, tahó állattal, aki állandóan verbálisan bántalmaz, folyamatos a veszekedés és rádásul pszichopata is? Na ugye... Ha meg csak szexelni járnak össze, az meg nem párkapcsolat. Egy ideig persze működik a szex, de ha bunkó, agresszív, paraszt állat az ipse, akkor egy idő után a puszta látványától is undorodni fogsz, nemhogy szexelj vele....
64. Regin_a (válaszként erre: 63. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 21:12

a szex az a jéghegy csúcsa a párkapcsolatban"

Hááááát..

Senki nem úgy kezdi hogy elöbb ismerjük meg egymást ilyen-olyan helyzetben és töltsünk ki egy teszt lapot

Ha sikerül a szex, majd meglátjuk hogyan tovább

Mint egy piramis alkotórésze, egyik sincs a másik nélkül

[link]

2023. szept. 2. 20:44
Fontos, de a szex az a jéghegy csúcsa a párkapcsolatban. Ha mellette folyamatosan veszekszenek, ordibálnak egymással, vagy nincsenek egy lelki hullámhosszon, tehát az alapok nincsenek meg, akkor egy idő után a szex is el fog laposodni és undorodni fognak egymás puszta látványától is... Vagy érzelemmentesen szexelnek, de az meg minden, csak nem párkapcsolat. Pusztán üres szex, semmi egyéb.. Egy idő után meg úgyis eldobják majd a másikat, mint a taknyos papírzsebkendőt..
2023. szept. 2. 20:36

Fontos! A hiánya "tönkretesz" mindent, mindkét fél feszült lesz, mindegyik a maga okán, kimondva vagy kimondatlanul. Tönkremegy bele mindkét fél.

Amíg szalad a szekér, egy nő mindent megtesz egy férfiért. Amikor nem, az mindennek a vége már.

2023. szept. 2. 18:59

de jókat kuncogok az érveréseiteken...


kunci kunci..-)))

60. 6b4c154f13 (válaszként erre: 59. - 8a5caeb182)
2023. szept. 2. 18:53
😂😂😂
2023. szept. 2. 18:51
Mondjuk engem most dobott ki több éves barátság után 1 pasi, mert nem venném a számba a lángosát.. mondjuk szerintem az jobban zavarta, hogy a kolbászát se :D
58. 6b4c154f13 (válaszként erre: 57. - Timycat)
2023. szept. 2. 18:46
Szerintem a legtartósabb, életreszóló barátságok leginkább 2 férfi közt vannak.. A nőknél már a barátkozásnál is sokkal inkább befigyel az érdek, a játszmázás.
57. timycat (válaszként erre: 51. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 18:43

Én azt tapasztalom, még barátnőknél is hogy a nők többsége akkor keresi a másikat ha kell neki valami, a fiúk csak úgy is rámcsörrennek hogy figyu mizu, rég beszéltünk.


Női barátnőm olyan van aki gyermekkori, tehát onnan eredezik a kapcsolat, felnőttkorban megismert nőkkel felszínes kapcsolatom lesz csak. Pedig nem rajtam múlik. A fiúk közül is vannak akikkel együtt toltuk a matchboxot, de vannak újak is. Van amelyik anno bepróbálkozott, tisztáztuk hogy nem, de egyébként mint ember jól kijövünk egymással, egy húron pendülünk és így miért ne lehetne fenttartani egy normál haveri kapcsolatot?

56. 8a5caeb182 (válaszként erre: 54. - Timycat)
2023. szept. 2. 18:36

Igaz, ki érti...


Mi nők sem vagyunk egyformák. Van, aki ellenállhatatlan... :D

2023. szept. 2. 18:35
Már bocsánat, nem akarok alpári lenni, de a kan kutyák szokása az, hogy rárontanak minden szimpatikus nőstényre.. 🙄🙄
54. timycat (válaszként erre: 50. - 8a5caeb182)
2023. szept. 2. 18:33

Én banyarém vagyok, tuti csak ez lehet mögötte 🤦‍♀️


De az is lehet, hogy valamiért többet látnak bennem mint egy megbacandó p.na. Ki érti ezt? 🤷‍♀️

53. timycat (válaszként erre: 49. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 18:31

Férjemnek is vannak női barátai, régebb óta ismeri őket mint engem, van házas van egyedülálló közöttük, soha egy másodpercig sem féltékenykedtem rájuk. Miért ne lehetne ellenkező neművel barátság? Volt amelyikkel napokra elutazott régen, tolmácsolt neki, nem merült fel bennem hogy aggódnom kellene, ahogy az idő igazolta is hogy nem kell. Olyan is volt hogy közösen utaztunk el, miért ne? Teljesen jó arc nők.


Hál Istennek férjem sem aggódott soha a fiú barátaim miatt. Mondjuk ahogy lentebb írtam sokkal lazább is a viszonyom velük mint régen.

2023. szept. 2. 18:31
Amúgy meg, ha egy férfi-női barátságban nem történik testiség, az addig barátság marad. Tökmindegy, hogy miről fantáziálnak. Ráadásul, ha nem kölcsönös ez az érzés, akkor úgyse lesz belőle semmi. A szerelem akkor szerelem, ha kölcsönös. Az egyik fél bármit akarhat, attól még nem lesz semmi se belőle, ha a másik fél ezt nem akarja.
51. 6b4c154f13 (válaszként erre: 48. - Timycat)
2023. szept. 2. 18:26
Pontosan! És abba sem gondoltak bele páran, hogy 2 nő között sincs nagyon öribari, a sok hiszti, meg intrika miatt. Mi van, ha a másik nemmel jobban meg tudja értetni magát?
2023. szept. 2. 18:26

Érdekes, engem akkor csak véletlenül akart mind megd.gni :D


Vagy túl jó nő vagyok barátnak :D

49. 6b4c154f13 (válaszként erre: 48. - Timycat)
2023. szept. 2. 18:24

Julcsi: Béla, lenne kedved barátkozni velem


Béla: Meg hát..!


Nagyjából ez fedi le a gondolkodását pár előttem kommentelőnek. Nem értem, miért kell túlszexualizálni mindent..

48. timycat (válaszként erre: 47. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 18:22

Számomra fura kettősség van, én nagyon lazán viszonyulok a szexhez, kölcsönös örömforrás nem több, ha valahol valakire rápörgök és van fogadó szándék akkor miért ne, de a fiú barátaimmal elképzelni sem tudtam soha.

És akkor van a nők többsége akik a szexre a másik félnek adott kegyként, eszközként tekintenek, meg mindenféle erkölcsösséggel jönnek, klasszikus értelemben vett hűség stbstb, de nem tudják azt elképzelni, hogy egy férfi és egy nő csak azért tartson fent kapcsolatot egymással mert élvezik egymás társaságát szex nélkül is. 🤷‍♀️

2023. szept. 2. 18:14
Szerintem az a nő, vagy férfi, aki azt hiszi, hogy az ellenkező nemből bárki is kizárólag csak azért akar barátkozni vele, mert meg akarja fektetni, az nem kicsit egoista... 🙄🤔🤔
46. 6b4c154f13 (válaszként erre: 45. - Timycat)
2023. szept. 2. 18:13
Ma megjött a felmentő sereg. Köszi! 🙂
45. timycat (válaszként erre: 30. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 18:11

Nekem is van egy csomó fiú barátom. Sőt a legjobb barátom is fiú volt, sajnos ő autóbalesetben meghalt 😕


A fiú barátságaim akkor lazultak fel mikor a fiúk becsajoztak, mármint komolyabban és a nők általában nem látnak tovább az orruknál mind azt hitte pont az ő kandúrja kell... abba nem gondolt bele semelyik hogy ha annyira kellene a pasi lett volna rá 10-15 évem 😕 velem egyik csaj sem haverkodott le, pedig simán bevettük volna a csapatba, de érdekes hogy hosszútávon a nők rendszerint a fiúk közé is éket vertek.


Anno nyaralni, túrázni, kiruccanni is eljártam a fiúkkal, volt hogy 2 hétig 5 fiúval jártuk a "világot", volt amelyikkel egy ágyban aludtam, sose volt semmi semelyikkel.


Én fiúk között nőttem fel, sokkal jobban megértem magam velük, mint a nőkkel, a nők többsége erőlködős, önbizalomhiányos, hiszti-kriszti.

2023. szept. 2. 18:10
Mi van akkor, ha lelkileg egy hullámhosszan vagyok valakivel, de testileg, meg szexuálisan annyira izgat, mint egy kődarab?
43. 6b4c154f13 (válaszként erre: 32. - Utolsó betyár)
2023. szept. 2. 18:09
Értem. Szóval akkor te minden esetben azért barátkozol nővel, mert közösülni akarsz vele. De te a saját szemüvegeden keresztül látod a dolgokat. Illetve a lelkiséget, meg a testiséget külön kell választani.
42. 8a5caeb182 (válaszként erre: 41. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 18:07
A fantáziámban 2 pasival vagyok, és egyik se a barátom :D :D
2023. szept. 2. 18:05
Fantázia szinten meg bármi lehet, de amíg nem kerül sor a tettek mezejére, addig bizony barátság marad. Túl sok romantikus filmet néztek.
40. 8a5caeb182 (válaszként erre: 39. - 6b4c154f13)
2023. szept. 2. 18:04

És azért mert beszélsz valakivel, az már a barátod? :D


Hagyjuk már... :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook