Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Folyószámla hitelkeret fórum

Folyószámla hitelkeret (beszélgetős fórum)


2018. aug. 31. 05:50
Többek közt erre találták ki a hitelbiztosítást. Kérdés, hogy kötöttél-e...
9. Fanni_ (válaszként erre: 8. - Anzse)
2011. jún. 23. 21:48
Hát ez nem túl jó hír, mert ugye önhibámon kívűl történt a baj.Sosem jártam még így tehát fogalmam sincs h hogyan megy ez. Jövedelmem sem lesz, ,eg még be is hajt a bank..............hát hihetetlen
8. Anzse (válaszként erre: 3. - Fanni_)
2011. jún. 23. 11:47

Azt nem írtam világosan, hogy a különbözetet vonják rögtön.

Példa: ha 300 eHUF hitelkereted volt és lecsökkentik 200 eHUfra, akkor a 100 eHUfot rögtön leemelik a számládról, persze csak ha van rajta. ha nincs, akkor rögtön az első utalásnál.

És persze a törlesztőrészletet is vonják...

7. Anzse (válaszként erre: 3. - Fanni_)
2011. jún. 23. 11:44

Szia,

nekem is erstes van. Nekem a gyeddel csökkent a jövedelmem, és a hitelkeretemet hozzá igazították. Azt hiszem 3 hónap után. Ha tartozás van rajta, akkor rögtön vonják, mihelyst érkezik a számládra valamennyi összeg. Én úgy jártam, hogy nekem rögtön vonták, ami esetemben elég jelentős volt.

Ha kérdésed van szívesen válaszolok!

6. kisj
2011. jún. 23. 11:09

a bank behajtja a tartozást kamatostól

mindig...

a hitelkeret minimum törlesztését fizetned kell (még akkor is, ha esetleg nem érkezik annyi pénz a számládra)

5. Fanni_ (válaszként erre: 4. - Panni58)
2011. jún. 23. 11:05
De az a baj h csőd alatt van a melóhelyem, és hébe hóba utal, és nem munkabér jogcímen, szal elég rossz a helyzet
4. Panni58 (válaszként erre: 3. - Fanni_)
2011. jún. 23. 11:00
Általában pár hónap után a rendszeresen érkezőhöz igazítják a hitelkeretet.
2011. jún. 23. 10:25

Sziasztok

Olyan kérdésem volna h mi van akkor ha van folyószámla hiteled évek óta, és most nem érkezik havi rendszeres jövedelem a számlára. A bank mit tehet v mit tesz ilyen esetekben? Valamennyi pénzt kapok de nem munkabér címen. Szóval mit tesznek ilyenkor a bankok? Én erstés vagyok. Ha esetleg valaki tud valamit az írjon. Köszönöm

2011. jún. 23. 10:25
nekem van:)
2011. jún. 23. 10:23
Folyószámla hitelkeret, erste

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook