Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Foltos hajhullás tapasztalatok fórum

Foltos hajhullás tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2021. nov. 17. 20:49
Nem fájt mert nem volt az epevezetékben elakadva kő,viszont legalább 10 éve tudtam hogy "tele van", és ez talán elég hogy csesztesse az immunrendszert. Természetesen nem ott hullott a hajam ahol nem látszik...😁mintvegy figyelmeztetés. Persze lehet hogy a stressztől volt(ami idővel megszűnt).
9. Charlize (válaszként erre: 8. - Nygeri)
2021. nov. 15. 15:07
Ő sokmindent megpróbált, de semmi sem segített. Anyukájával találkoztam a munkahelyváltás után, őt kérdeztem. Nem derült ki, hogy mitől volt a hajhullás. Elmondta volna, ha találtak volna vmi csodaszert.
8. nygeri (válaszként erre: 2. - Charlize)
2021. nov. 15. 08:26
Értem, egyebet nem szedett?
7. nygeri (válaszként erre: 4. - Angéla1)
2021. nov. 15. 08:25
honnan tudtad, hogy gócos az epéd? fájt?
6. nygeri (válaszként erre: 5. - Angéla1)
2021. nov. 15. 08:25

Szia!


Nem, korábban nem volt

2021. nov. 13. 19:49
Rokonaid között is előfordult ilyesmi?
2021. nov. 13. 19:48
Nekem tavaly tavasszal lett pár hónap alatt egy nagy kopasz folt a fejem tetején(alopécia). Előtte nagyon stresszes időszakom volt, ami rendeződött nyáron. Ősszel kivetettem a köves epehólyagomat és egy gócos fogat. Már visszanőtt a hajam, igaz, nyáron már bújtak kifelé a kis hajak(sokáig póthajam volt). Valszeg autoimmun dolog az ilyesmi. Szerintem keress ilyen szakorvost.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Nygeri)
2021. nov. 12. 14:23
Ismerősnek covid vakcina után kezdett foltokban hullani a haja.
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Nygeri)
2021. nov. 12. 13:51

Egy kolléganőmnek volt ilyen. Össze-vissza vizsgálták, semmit sem találtak.

Munkahelyet, lakhelyet váltott, visszanőtt a haja.


Tudom, nem sok segítség, de talán más irányban is kellene gondolkodnod, vizsgálódnod, hogy hol lehet a probléma.

2021. nov. 12. 13:30

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy bárkinek van-e hasonló tapasztalata, vagy bármilyen tanácsa..



Januárban elkezdett foltokban hullani a hajam, ez mára odaáig jutott, hogy néhány konstans pihe meg egy két szőrszálat leszámítva kihullott a hajam, szemöldököm, szakállam és a testem többi részén is kezd..Foltokban hullik mindenhol a szőröm. A mandulámat kb 4 hónapja kivették, változást sajnos nem hozott és most másfél hete egy nagyon rosszul növő bölcsességfogamat is, aminek az egyik gyökerén volt egy kis gyulladásos szövet szóval most bízom benne, hogy fog változást hozni. Mindenféle vizsgálat volt már, minden rendben minden egyéb téren, tanácstalanul állok a dolog mögött. Ha bárkinek van van tapasztalata vagy tanácsa kérem ossza meg velem, 23 éves fiú vagyok és nagyon szeretném ha újra vissza nőne minden.. Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook