Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyáshoz elegendő a súlyzós edzés? fórum

Fogyáshoz elegendő a súlyzós edzés? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 26. 19:15
Bár a fogyás nagy része tényleg az étkezésen múlik ,mozogni kell,és a kérdésed is erre irányult. Szóval a súlyzos edzés a legjobb ,amit tehetsz! Egyrészt nem épül le fogyás közben az izomtömeged,épp ellenkezőleg!!! És minél több valakinek az izomtömege annál jobb lesz az anyagcseréje. Ezért is fogynak a férfiak sokkal könnyebben.
2015. dec. 10. 18:49

Szerintem nem olyan rossz ez a kaja. 2 szelet pufirizs szerintem semmivel nem jobb 1 szelet kenyérnél, tojás, zöldség, húsféle mehet hozzá. Tízórai ok. Ebédre eheted, amit a család, csak kevesebbet. Ha bírod uzsonna nélkül, és nem érzed, hogy éhezel este 9 körül elég csak a vacsora, de az már inkább fehérjedús legyen.

Egy kis kardio nem ártana, persze súlyzó sem rossz. A kajától meg úgyis fogysz.

2015. dec. 10. 18:38
nem
2015. dec. 10. 17:59
Koplalni semmiféle képpen nem akarok.Köszönöm amúgy a segítséget. :)
9. Vessla (válaszként erre: 8. - Vessla)
2015. dec. 10. 15:20

Persze zsír is. Az kimaradt.


De az lenne a lényeg, hogy az étkezésed elég nagy részét a fehérje tegye ki.


Ha már tejterméket is fogyasztasz, akkor az legyen túró, joghurt.


Persze zöldségek is mehetnek az is jó. De nehogy koplalj, az a legrosszabb.

8. Vessla (válaszként erre: 7. - Agi1126)
2015. dec. 10. 15:19

Csirkemell - rizs - tojás :D

Minimális gyümölcs :)

2015. dec. 10. 15:10
Akkor miket kellene ennem,hogy ne izomból fogyjak?Most egy kicsit elkeseredtem,hogy aztmonjátok nagyon rossz ahogy étkezem.
6. Vessla (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2015. dec. 10. 15:04
Egyetértek. Ez így súlyzós edzés mellett tuti fogyás.....izomból. A háj meg maradt. Meg a löttyedt test.
5. emagdi (válaszként erre: 4. - Agi1126)
2015. dec. 10. 14:45

ez így nagyon rossz:)


nem is eszel fehérjét szinte semmit!


olvass utána, hogy kellene kinéznie egy jól összeállított étrendnek (mennyi fehérje, szénhidrát, zsír, kalória) és ennek alapján rakd össze a céljaidnak megfelelő menüt.

2015. dec. 10. 14:26
Reggeli: 2 db pufirízs 1 bögre tejeskávé édesítővel tízórai:1 alma vagy valami gyümölcs ebéd:változó álltalában amit egyébként is főzök a családnak vacsora: ez kb olyan 5 fél 6 felé megtörténik :) ez is változó tnap például virsli és párolt zöldség volt. Ez így szerintetek jó vagy kéne még valamin változtatni!?
3. Vessla (válaszként erre: 1. - Agi1126)
2015. dec. 10. 14:17

80 %-a a kaján múlik.


A súlyzós edzés ilyenkor izommegtartás jó igazán. De persze, mint minden mozgás ártani nem árt.


Az okés hogy nincs kenyér, és nincs édesség, de a mennyiségre is figyelned kell.

2. emagdi (válaszként erre: 1. - Agi1126)
2015. dec. 10. 14:13

1. igen

2. az étkezésed jobban át kellene gondolni és megtervezni

2015. dec. 10. 14:12
Szerintetek fogyáshoz elegendő a súlyzós edzés?A futás meg az ilyen kardiók nem az én műfajom,de viszont 10 kg-t lekéne dobnom.Az étkezésen annyit változtattam,hogy kenyeret,édességet nem eszek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook