Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás 2015. októberétől fórum

Fogyás 2015. októberétől (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
21. 388b941089 (válaszként erre: 17. - Gretchenmorgan)
2015. szept. 26. 14:38
Elmondom neked, hogy 59 kg-osan is az leszel. :) Tapasztalat. :) Hiába vagyok 58-60, olyan combom van és seggem, hogy eszméletlen. Jó, mondjuk nekem már az izomtól. Tudod, így 2 év súlytartás után tényleg be kell ismernem, hogy nem a mérleg számít, hanem az összkép. Sztem a te magasságodhoz még leadsz egy 5-öst és tökéletes leszel. Viszont mivel te is faros, combos vagy, készülj, hogy nagyon aránytalan leszel, én is az voltam, felül iszonyat gebére lefogytam, nem volt vállam, karom. Szóval edz te is felsőtestre is sokat!!
20. gretchenmorgan (válaszként erre: 18. - Csikil4ny)
2015. szept. 26. 14:18
ja, és köszönöm, de ottvan még az! Nagyon körtére fogytam, ami tudom, nem rossz dolog, és részben a széles csípőmnek is köszönhető, de nem bánnám, ha még a fenekemből és a combomból menne le.
19. gretchenmorgan (válaszként erre: 18. - Csikil4ny)
2015. szept. 26. 14:17

heti 3-4x edzek, attól függően, hogy hogy bírja a hasam. Sajnos még nagyon feldagad, pedig nem csinálok hasizomgyakorlatot, csak más mozdulatnál edződik az is. így maradok a 8 kilós súlyoknál, guggolásnál 20 kg a legvégén.


A fogyásban meg most nagyon bízok, mert a masszív stagnálást tényleg okozhatta az alkohol, dehát a táborok, meg a nyári szünet az ilyen :D Mikor megnéztem a röviditalok kalóratáblázatát, és utánaszámoltam, hogy folyamatosan mennyivel túlléptem a keretemet, hát.. huh. Bár ne tettem volna. :D

18. csikil4ny (válaszként erre: 17. - Gretchenmorgan)
2015. szept. 26. 13:18
Tornával hogy állsz mostanában? Lehet, hogy már csak edzéssel tudsz formálni magadon, én egyáltalán nem látom rajtad azt a plusz 10 kg-ot (s most nem bóknak szántam).
17. gretchenmorgan (válaszként erre: 16. - 388b941089)
2015. szept. 26. 11:26
az beb*szna:O ne ijessz meg:D Még mindig 70 kg körül vagyok, szóval még egy tizesnek mindenképp le kell mennie! A nyáron nagyon (tényleg, nagyon) sok sört ittam, azért stagnáltam mint állat, de most megint fogyok, csak nem mérlegelek (csak havonta). :D nem fogom erőszakosan üldözni az 59-et, de most ha mindent jól csinálok, tényleg kéne még lefele mennie. Még nagyon segges-combos vagyok!
16. 388b941089 (válaszként erre: 14. - Gretchenmorgan)
2015. szept. 26. 11:06
Lehet, hogy neked ez a normál testsúlyod.:) Nekem se megy 58-59 alá, bármit csinálok, szóval már 2 éve csak tartom, nekem ez a normál.:)
2015. szept. 26. 11:03

Sziasztok! Oriflame-mel foglalkozom, nekik van egy Wellness shake-kük vaníliás, epres és csokis ízben is. Van egy akciójuk, hogy három tasak áráért négyet lehet megkapni. Azaz 4x21 tasakot.

Érdemes tenni egy próbát, pláne, ha regisztráltok, mert akkor 25%os kedvezménnyel kapjátok meg ezt a nagyjából 3 havi adagot.

Csökkenti az éhségérzetet és az édesség iránti vágyat.

Ha kipróbálnátok, jelentkezzetek nálam.

Köszi, hogy elolvastátok és további sok sikert mindenkinek a fogyáshoz!

14. gretchenmorgan (válaszként erre: 13. - 241349700b)
2015. szept. 26. 10:08

van egy szintén friss fórum, ,,karácsonyra csinosan" névvel, ott jobban beindultunk, gyere át! :)


én már több, mint másfél éve csinálom, és az utolsó 10 kilóval ,,szenvedek" :D de ez nyilván így is marad örökké, mármint életmódot váltottam, nem lesz vége, csak várom, hogy beálljon a testsúlyom a normálisra. Nyilván van egy célom, de ha mindent jól csinálok, úgyis beáll.

2015. szept. 25. 22:24

Egyedül vívja mindenki a csatáját azt én is tudom, de egymásnak tudunk adni ötleteket, s támogatást, biztatást.

Régen volt itt a Hoxán egy fórum, ahol olyan jó csapat jött össze, segítőkész emberek, akik mind ugyanazért harcoltak a mínusz kilókért. Nem voltak beszólások csak az írt oda, akit valóban érdekelt.

Egyébként nekem három gyerekem van s mikor megszületett a második fiam akkor lefogytam olyan 58 kg-ra, aztán újra babám lett, s még itt van rajtam a felesleg, azt szeretném leadni. Most kb. 75-76 kg vagyok.

Ti mennyit szeretnétek fogyni, s mióta csináljátok?

2015. szept. 25. 07:56
Szia! Mindenki a fogyòkùràs csatàjàt egyedül tudja megvìvni. Èletmòdvàltàs jobb ès tartòsabb. Kitartàs a kulcs ès hogy magadèrt csinàld!
11. kartakata (válaszként erre: 9. - 241349700b)
2015. szept. 24. 21:23
én vagyok:) Én is 5ször próbálok enni, hol megy, hol nem... de majdcsak beáll.
10. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Da16da8965)
2015. szept. 24. 20:45
XD
2015. szept. 24. 20:43
Először is azok írjanak ide, akik valóban együtt szeretnének tartani velem. Én nyárra szeretném elérni a -15 kg-ot. 5x-i étkezéssel és sok zöldséggel.
2015. szept. 20. 10:29
szia, én csatlakoznék, én is 15 kg-tól szeretnék megszabadulni kb. Most 80 körül vagyok, a célom 65 körüli. Módszerem: napi 5szöri étkezés kis adagokban, természetes ételekből. Mozgásban nem jeleskedem, egyelőre fegyencedzés+jóga, amit minden nap szeretnék beiktatni, aerob mozgást majd később, amikor már jobb a kondim...
2015. szept. 19. 12:45
Ha nem 2 perc alatt akarsz majd lefogyni, akkor menni fog :) A baj mindig a túl nagy elvárásokkal van, adj magadnak a 15 kilóhoz legalább 20 hetet, de ha többet, az sem baj, és meglesz. :)
2015. szept. 19. 10:26

Szia!

En is szeretnek kezdeni valamit oktobertol, mert az en sulyom is ingadozik mindig. Ujra fogyokuraba vagok. Ha gondolod itj privit.

2015. szept. 19. 07:03

Ha az elhatározásod, komoly - akkor sikerülni fog.

A fogyás a tested kalória felhasználásán múlik. Diéta során mennyi kalóriát eszel meg és mennyit használsz fel. Ha már az idő befolyásolja az anyagcseréd sebességét (elmúltál 35 év) akkor az természetes anyagokkal gyorsítható. Kevésbé fog lerakódni a felesleg.

<a href="http://www.protein4u.hu/dieta-maskepp-protein4u-hu-modra">Diéta - tippek</a>

Esetleg itt nézz körül, biztosan találsz hasznos infókat a diétáról - anyagcsere serkentő dolgokról ( pl. Pyruvat természetes zsírégető) http://www.protein4u.hu/dieta-maskepp-protein4u-hu-modra

4. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - 241349700b)
2015. szept. 19. 06:48

Csak rajtad áll, hogy sikerül-e, vagy nem!!

Döntsd el, milyen módon, milyen úton akarod elérni:

- kemény fogyókúrával pár hónap alatt, és utána vissza-állni a normál kajálásra? Ez esetben borítékolható az ismételt visszahízás.

- életmód = étkezési/főzési szokások alapjaiban való megváltoztatásával, amely lassabb eredményt hoz ugyan, de remélhető, hogy képes leszel meg is tartani az eredményt.

- milyen és mennyi külön testmozgást (úszás-futás-kerékpár-gyaloglás stb.) tudsz/akarsz hozzárakni az eddigi napi rendszeres mozgásodhoz


Ha mindezeket átgondoltad, eldöntötted, fogj hozzá, tedd meg minden nap, amit meg kell, meg akarsz, meg tudsz tenni a kitűzött célod érdekében, és a siker nem fog elmaradni!!!

2015. szept. 19. 06:48
Hajrá! Most csináld ügyesebben.
2. da16da8965 (válaszként erre: 1. - 241349700b)
2015. szept. 18. 22:52
Úgysem fog sikerülni! :)
2015. szept. 18. 22:45
Én meg szeretnék szabadulni 15 kg-tól, ami igazán nehezen megy, s azért indítottam ezt a fórumot, hogy hátha együtt hamarabb megy, s kitartóbb leszek. Már egyszer sikerült itt a Hoxán, hátha még 1x fog.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook