Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátlótól 0%-os libidó! fórum

Fogamzásgátlótól 0%-os libidó! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. júl. 1. 19:09

Sziasztok! Én is Yasminelle-t szedek és ugyanaz a hatása mint itt többeteknél, még gondolni sincs kedvem a szexre, pedig azelőtt nem így volt.

Gondoltam más módszerre, de semmi sem ígér hasonló biztonságot. Nekem egyáltalán nem is jön meg tőle a menstruációm, dokinál is voltam, azt mondta, h annyira elvékonyítja a méhnyálkahártyát, hogy nincs ami leváljon. Ráadásul ez a 3. fajta gyógyszerem (Minulet, Lyndinette) és mindegyikkel migrénes voltam, de ezzel a gyógyszerrel nincs bajom ilyen téren, tehát nem merek gyógyszer szempontjából újra váltani.

De ez az állapot sem jó így, a páromnak sem jó így. Az óvszert mindketten utáljuk, ráadásul én egyáltalán nem bízom benne. Viszont semmi sem ad ekkora biztonságot mint a bogyó.

Én egyáltalán nem akarok szülni, tehát csak 100%-os megoldás érdekelne. Már gondolkodtam a művi meddővé tételen is, de azért az meg csak egy hasi műtét.

Ti nézelődtetek már más alternatíva után?

40. sunshine24 (válaszként erre: 36. - Sibetti)
2011. júl. 1. 17:48
Ne is mondd, nekem is ez volt. Tudod mit ajánlok neked? Cickafark tea. Minden reggel egy pohárral meginni éhgyomorra. Engem helyretett.
39. mirror (válaszként erre: 33. - Böbusz)
2011. júl. 1. 14:47
Sajnos ahogyan azt lentebb is írták, amíg valaki saját bőrén nem tapasztalja, addig nem tudja elképzelni sem, hogy ilyen megtörténhet. Nagyon sok nehéz percet/órát okozott a rengeteg mellékhatás, és hosszú időbe telt míg rájöttem hogy a gyógyszer az oka. Sok év alatt kb. 5 fajtát próbáltam, de mivel az "étvágyam" változó volt, nem tulajdonítottam nagy jelentőséget a dolognak. Mígnem az utolsó tablettánál (Diane) végleg el nem ment a kedvem, és ezt szó szerint értsétek! Hála a jó égnek, nincs gyógyszer, nincs panasz!:) (itthon sem...:P)
2011. júl. 1. 14:32

Sziasztok!

Manapság én is így vagyok, de nem tudom miért. A párom mindig mondja is viccelve, hogy engem kicseréltek az ufók, mert nem ilyen voltam régen, abszolút nincs kedvem a szexhez.

Régent úgy értem, hogy szülés előtt. Pedig ugyanazt a bogyót szedem most is, mint szülés előtt.

Akkor most mi van ilyenkor?

2011. júl. 1. 14:05

Sibetti, és te mennyi ideig szedted???? Remélem dokihoz fordultál, ha február óta küzdesz a mensziért!!


gina9, elég kemény szavak ezek... Még keményebb lehetett átélni. :(

36. Sibetti (válaszként erre: 18. - Noricica1987)
2011. júl. 1. 13:50
ÉN is ezt szedtem. Február végén hagytam abba. Most küzdök azzal, hogy egyáltalán megjöjjön. Én sem hallgattam senkire, mikor mondták, hogy idejében hagyjam abba, de most a saját bőrömön tapasztalom. És már lassan babát szeretnénk! Remélem, hamar összejön!
35. 9e32886f4a (válaszként erre: 22. - Böbusz)
2011. júl. 1. 13:38

Amíg nem tapasztalod, nem tudod milyen, és ne mond azt hogy ááá ilyen nincs stb.

6,5 éve vagyok együtt párommal, soha semmi bajom nem volt a sex terén, sőt.

AMikor az első bógyeszt a Dienillét elkezdtem szedni: a libidóm teljesen eltünt, nem csak kedvem nem volt hozzá de még rágondolni se tudtam óriási "munkába" került rávennem magam ha párom közeledett, és ez csak az egyik mellékhatás volt a sok közül ami nálam jelentkezett, a legdurvább a depresszió volt amit kihozott belőlem. 6 hónap után váltottam másik gyógyszerre, rendbe jöttem azóta nincs gondom semmivel.

34. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Noricica1987)
2011. júl. 1. 13:33
Vagy váltassz vagy abba hagyod és hagyományos módszerre (óvszerre) vagy hüvelygyürüre térsz át. Mást sajnos nem lehet
2011. júl. 1. 12:30

Tényleg sajnálom... és én tényleg nem tudtam, hogy van ilyesmi mellékhatása. Hogy 0%-os libidó.

Aki tisztában van ezzel a problémával bizony ésszerűen lépnie kell, mert ez nem tuti.

32. Noricica1987 (válaszként erre: 30. - 937a2a883a)
2011. júl. 1. 12:26
Így van
31. 937a2a883a (válaszként erre: 29. - Böbusz)
2011. júl. 1. 12:25
Sajnos így van...
30. 937a2a883a (válaszként erre: 22. - Böbusz)
2011. júl. 1. 12:24
Amíg nem leszel ilyen helyzetben,addig hiába írjuk,nem tudod átélni.Amiket itt leírsz,minden ilyen volt és pikk-pakk elvágták,amikor elkezdtem szedni a bogyót.És a libidó hiánya ott kezdődik,hogy arra sincs kedve az embernek,hogy a szexre gondoljon.
2011. júl. 1. 12:22

Azt mondják, ha már az ember bogyókat vesz be a száján és nyeli le az már régen nem jó...

Erre alapulhat az egész gyógyszeripar. Kemény dolog ez.

Ki tudja az oldalnyi mellékhatásból mikor mi fog előjönni 5-10-30 év múlva. :(

De sajnos a mai világban az ételektől kezdve mindennel így vagyunk. :(

28. 937a2a883a (válaszként erre: 19. - Böbusz)
2011. júl. 1. 12:21
Igen,eddig nem is volt gond a szexel...és minden megvan,amit leírtál.De a gyógyszer hatása miatt akármit csinálok tudatosan,semmi sem segít.A gyógyszer a probléma forrása,azt kell megszüntetni...remélem meg is tudom hamarosan.
27. sunshine24 (válaszként erre: 25. - Böbusz)
2011. júl. 1. 12:19
Igazából örülök is, hogy időben sikerült abbahagynom, mielőtt nagyobb baj lett volna. Mos tmár minden okés velem minden téren hála Istennek.
2011. júl. 1. 12:18
Fura, mert a Yasminelle alacsony hormontartalmú. Én magasabb hormontartalmúra váltottam, igaz még csak két hete, de libidóban semmi változás az alacsony hormontartalmúhoz képest. Persze nem mondom hogy olyan minden, mint amikor semmit sem szedtem, lényegesen ritkábban kívánom a szexet, de ha kell, akkor kell, és jó is, az orgazmuskészségem is nagyon jó. Úgyhogy szerintem egyénfüggő...
2011. júl. 1. 12:15

Sunshine24, sajnálom, hogy így jártál.

Meg igazat is adok neked! Az egészség a legfontosabb! Ez így igaz...

2011. júl. 1. 12:14

És bizony ha jó a szex, a pasi nem fog más nőkre nézni!

A pasi elégedett lesz a párkapcsolatával és ha talán pasikörbe fog sörözni, az élményekről fog beszélni és arról, hogy minden okés veletek!

23. sunshine24 (válaszként erre: 14. - Mirror)
2011. júl. 1. 12:13
Hát nem is, én sem szerettem volna, ha a kapcsolatom is rámegy erre az egészre. Na meg az egészségem, mert hozzá kell tegyem, nagyon nehezen állt vissza a szervezetem a rendes kerékvágásba. Majd egy év telt el, de még mindig küzdök néhány kellemetlen mellékhatásával a gyógyszernek.
2011. júl. 1. 12:11

De ha pontosan szeded a bogyót (+-1-2 óra eltérés), nem hánysz közben meg ilyesmi, fel tud szívódni, akkor nem esel teherbe...

Sose gondoltam, hogy én bármiben is szerencsésebb lennék, mint más :) de a szex jó! És az milyen jó, ha egy nézéssel begerjeszted a párod, vagy csak az ujjad végigsimítod itt-ott és megtapasztalod mit vált ki belőle... ÁÁÁááh, CSAJOK, ne máár!

Totál pozitív lehet egy pasinak, ha nem mindig ő kezdeményez... Hanem TE! Még ma próbáljátok ki!!! Játszatok el egy szuper emlékkel egy korábbi hancúrról és máris meg kell, hogy legyen a libidó! És állíts oda az ember elé!!! :) :)

Értékelni fogja...

2011. júl. 1. 12:05
Igen ez így van de a jó szex mellet védekezni is kel,és akinek van már gyereke vagy éppen nem szeretne,annak biztos módszerek kellenek.
20. Noricica1987 (válaszként erre: 19. - Böbusz)
2011. júl. 1. 12:03
Akkor ezek szerint te szerencsés alkat vagy,de mi nem:((((,hidd el nem tehetünk róla hogy 0%-os,migrénről sem,örülj neki hogy nincs ilyen problémád.
2011. júl. 1. 11:59

Csajok, én 6-7 éve szedem (volt már 2x szünetem), de én még soha nem gondoltam bele ebbe a 0%-os libidóba...

Igen rendszeres nemi életet élünk. :) :)

Egy jó párkapcsolatnak az alapja a jó szex.

Ha nem kívánjátok a szexet, akkor tegyetek ellene!!! Tudatosan. És ez nem erőszakolás-féle izé... Több romantika, több újdonság, több plussz... :) :) Próbát megér. :D

Tessék ismét hónapfordulót ünnepelni (hülyeség, de még egy ok a mókázásra) egy üveg pezsgővel meg cuki masnival, aztán egy másik egy gyertyafényes fürdőzés... Csak lehet tenni ellene.

Csajok, ha nincs vagy nem jó a szex, az megöli a kapcsolatot!!

A fickók és (magamból kiindulva) a csajok is jobban élvezhetik az élveznivalót :) ha nincs köztük semmi... Úgyhogy csak jó ez a bogyószedés! És nyugi, mert tényleg véd!!!


Nem akartam megbántani senkit... de én ha a pasi helyében lennék, biztos repesnék a boldogságtól, hogy a bogyó mellett voksolok.

18. Noricica1987 (válaszként erre: 16. - B0ba429c34)
2011. júl. 1. 11:58
Én is Yasmynelét szedek
2011. júl. 1. 11:57

Én minden fertőzést elkaptam és amióta abbahagytam (3 éve) tiszta pattanás vagyok. Azt, hogy csökkent a libidóm, csak azóta vettem észre, hogy abbahagytam. Értsd: azóta nem bírok magammal! :D

Én is úgy érzem, hogy az a biztonság nem ér annyit, hosszútávon tönkreteszi a szervezetet, minden típusra minden nő szervezete máshogy reagál. Soha nem szedném újra, ki tudja, ezúttal milyen mellékhatások jelentkeznének, inkább jobban odafigyelek a védekezésre!

16. b0ba429c34 (válaszként erre: 8. - Noricica1987)
2011. júl. 1. 11:56
én először Yasmine..-t szedtem, utána Lindyne...-t, egyik sem vált be
2011. júl. 1. 11:56

Ez nálam is így volt.a béka feneka alatt volt a libidóm.mikor abbahagytam baba miatt,szinte azonnal helyre is állt.

viszont eléggé próbára teszi a kapcsolatokat,szerintem.

nekem szerencsém volt,párom türelmes volt,de volt belőle nézeteltérés...

szerintem nem ér annyit.van más fogamzásgátló módszer is.

no és sokan küzdenek a babáért,mert a gátló mindent a feje tetejére állított...

14. mirror
2011. júl. 1. 11:55
Szia! Ugyanígy voltam detto mint sunshine24, fejfájás, nulla libidó stb. 3 hónapja nem szedem, az életem mondhatni gyökeresen megváltozott, visszatért belém az Élet minden szempontból! Természetesen a libidóm is végre nem 0, pedig majdnem ráment a párkapcsolatom. Inkább védekezünk másképpen, de annyit nem ér az egész...
2011. júl. 1. 11:53
Hát már nekem is az van komolyan mondom,szinte szégyellem a férjem előtt az állandó elutasításokat!
12. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Noricica1987)
2011. júl. 1. 11:49
Én is pont ez miatt írtam ma egy másik fórumba.Én abba akarom hagyni,de elsősorban a tesztoszteronomra szedem,mert magas és még nem jött rendbe.Én diane 35-öt szedek és mielőtt elkezdtem szedni,minden nap kívántam a szexet,most meg már nagyon ritkán :( A párom próbálja megérteni,mert erőszakoskodni nem akar és tudja,hogy nem akartam szedni és csak pár hónapig kell még,de azért lelkiismeretfurdalásom van.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook