Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fogamzásgátlótól csökkenő libidó...van erre valami megoldás? fórum

A fogamzásgátlótól csökkenő libidó...van erre valami megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2
42. Dyus33
2012. dec. 4. 22:24
Ja, a yadine-től a 4. hónapban megduzzadtak a hónalji mirigyeim. Besza*tam rendesen...
41. Dyus33
2012. dec. 4. 22:22
Yadine-t szedtem, míg hiánycikk volt a bogyóm, béka feneke alá csökkent a szexuális igényem, pedig én kenterbe verek néhány a pasit... Elmondtam a dokimnak, szerencsémre már újra kapható volt a régi bogyóm, azonnal újra fel is írta, de mindenképp másikat írt volna fel, mert az nem normális, hogy egy gyogyó ennyire befolyásolja a libidót. Dokim is egyetértett. Ja, volinát szedek azóta is.
2011. okt. 28. 15:10
csak az ha abbahagynad a gyogyszert,de tudom az nem olyan egyszeru
39. sunshine24 (válaszként erre: 38. - Lilavirágocska)
2011. aug. 10. 17:26
Persze, hogy nem éri. Neki nem érdeke, hogy te óvszerrel védekezz. Szerintem feljtsd el a tablettát , mielőtt a párkapcsolatod megy rá.
2011. aug. 10. 16:56
Én symiciát szedek, most tarok a 4. levélnél. Az első 2 levélnél nem tapasztaltam semmilyen mellékhatást, most már viszont a libidóm a nullával egyenlő.Az orvosom meg nem is érti, miről beszélek. Novynettet szedtem előtte, ugyanez volt a bajom. Létezik olyan fogamzásgátló tabletta, amelyiknek ne lenne ilyen mellékhatása? Pont az lenne a lényeg, hogy nyugodtan együtt lehessek a párommal, erre semmi kedvem hozzá. És ez egyáltalán nem lelki, vagy párkapcsolati probléma eredetű!
37. bettus99 (válaszként erre: 36. - Sunshine24)
2010. okt. 25. 22:08
Az a baj, hogy sajnos az óvszeren kívül én nem sok hormon mentes fogamzásgátlót ismerek =(
36. sunshine24 (válaszként erre: 35. - Bettus99)
2010. okt. 25. 11:22
Az injekció sem jobb ilyen szempontból. Libidó csökkenés ugyanúgy fennállhat annál, aki már bogyó alatt is ezt tapasztalta. Szerintem gondolkodj el azon, hogy megéri-e neked a hormonális fogamzásgátlás.
2010. okt. 24. 15:15

Sziasztok.

Én először a Yasminelle tabit szedtem attól kb egy év alatt jelentősen csökkent a libidóm, utána el is mult bennem az érdeklődés a szex iránt. Abbahagytam, kihagytam fél évet, az idő alatt minden rendbe jött. Azt hittem csak kimondottan attól a tablettától jelentkezett ez a kényes mellékhatás, és elkezdtem szedni egy másikat, de kb 9 hónap után annál is észleltem ezt a mellékhatást.

Nekem nem váltak be a tabik, most 3 hónapos injekcióval próbálkozok. Remélem az nem vált ki belőlem vágycsökkenést. Szerintetek az injekció jobb?

2010. aug. 10. 22:20
igen, már alakul a dolog. Igen, abbahagytam.
33. dodooo
2010. aug. 10. 22:12

te nem váltottál hanem abbahagytad?

visszajöttek a vágyaid..?

2010. aug. 10. 22:10
Én is főként ezért hagytam abba a gyogyi szedését. Csak 2 hónapig szedtem, de elég volt. Sok rossz hatása volt.
2010. aug. 10. 22:09
Gondolom igen.
30. dodooo
2010. aug. 10. 22:05
hogyha valakinek libidó problémája van akkor nem caökkenteni kéne a hormontartalmat?
29. dodooo
2010. aug. 10. 21:58
köszönöm!
2010. aug. 10. 21:58
Megtaláltad?
2010. aug. 10. 21:54
Szia! Van róla itt a hoxán fórum. Írd be a keresőbe a gyógyszer nevét és kiadja a fórumokat. Sok hozzászólás volt úgy láttam, abból szemezgethetsz.
26. dodooo
2010. aug. 10. 21:51
elrontottaam!segítsek nekem kérlek: én előszor clairet szedtem az nem vállt be nekem, utánna most mercilont és mióta szedem egyre jobban csökkentek a vágyaim a szexel kapcs. . imádom a barátom, jó a kapcsolatunk, tudunk erről beszélni. most az orvos belara nevü gyógyszert irt fel. ha valaki ismeri irjon kérem!
25. dodooo
2010. aug. 10. 21:50
segítsek nekem kérlek: én előszor c a szexuális clairet szedtem az nem vállt be nekem, utánna most mercilont és mióta szedem egyre jobban csökkentek a vágyaim a szexel kapcs..imádom a barátom, jó a kapcsolatunk,tusdunk erről beszélni. most az orvos belara nevü gyógyszert irt fel. ha valaki ismeri irjon kérem!
2010. júl. 25. 20:35

Én már nagyjából 5 éve szedek gyógyszert.

Az előző kapcsolatomnál azt hittem a gyógyszer miatt nem kívánom a pasim...

A bogyónak viszont semmi köze nem volt hozzá.

Azóta másik (1,5 éves) kapcsolatom van. Bizonyos okokból abbahagytam a gyógyszer szedését egy hónapra, de semmi nem változott. Ugyanúgy kívánom a párom. Szinte felzabálnám. :)

Egyébként vannak nemi vágy keltő ételek. Azokat próbáltad már? Nem tudom mennyire van sikerük, de egy próbát szerintem megér.

23. 89096b1531 (válaszként erre: 22. - Sunshine24)
2010. júl. 25. 20:16
Egyszeruen nem tudom ... van mikor megkivanom a parom. De egyre ritkabban, mert surun van, hogy elutasit kulonfele dolgokra hivatkozva ... Es hat emiatt is csokkenhet a nemi vagyam iranta. :S De neha azert csak megkivanom. Csak nem tudom, hogy ot kivanom-e meg, vagy csak siman a szexet. De teny, jo lenne kiprobalni mar valaki mast is ... Egy kis valtozatossag, de ez olyan bonyolult. :(
22. sunshine24 (válaszként erre: 19. - 89096b1531)
2010. júl. 24. 10:34
Ez egyszerűbben is kideríthető, nem kell hozzá megcsalnod. Gondolkodj el azon, hogy mással kívánnád-e a szexet, van-e olyan férfi, aki megmozdít benned valamit? Mert például én senkivel sem kívánom, nem a párom a baj, hanem az, hogy nincs kedvem hozzá senkivel.
2010. júl. 23. 18:02
Köszönöm a válaszokat egyébként, meggyőztetek és abbahoagyoma a gyógyszert próba képpen.mert ez már nagyon kellemetlen nekem is és a páromnak is...még a gyűrűn gondolkozom,de már annyira elment a kedvem a hormon tartalmú tabiktól,hogy nem tudom mi lesz belőle...
20. Ági0603 (válaszként erre: 19. - 89096b1531)
2010. júl. 23. 18:00
én erre azt javasolnám amit én tenni fogok. 1 hónapra abba hagyom a gyógyszert és ha változást látok már nem folytatom.nekem annyira drasztikusan lecsökkent a libidóm, hogy biztos észre kell hogy vegyem ha egy picit is javul a helyzet.
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2010. júl. 23. 17:55

Ehh ... nekem ugyan tudok-e segiteni?! :S

Az a gondom, hogy 3 eve elek parkapcsolatban, es 3 eve Mercilont szedek. Utobbi 1 evben vettem eszre, hogy csokkent a libidom. Nem nagyon kivan a parommal a szexet. Vagy csak kihult a kapcsolat? Mert gondoltam mar arra is, hogy ha megismerkednek valakivel, akihez vonzodom, akkor kiderithetnem, hogy csak a parom iranyaba csokkent a dolog es egyebkent meg rendben vagyok. Szerintetek? Valtsak? Tablettat vagy partnert? :D :S :((((

2010. júl. 23. 13:56

Én 2005 óta szedek gyógyszert.

Kb. 1,5-2 éve vettem észre, hogy csökkent a szex utáni vágyam. A párom még jobban "látja" rajtam....

Én ennek ellenére nem tervezem a gyógyszerváltást és az abbahagyást sem.

2010. júl. 23. 13:10

valóban csökken a libidó a tabletta szedése alatt, saját tapasztalat

én abbahagytam, és óriási a különbség!

2010. júl. 23. 12:34
Nekem ugyanez a bajom,úgy döntöttem a jövő hónapban abbahagyom végleg, mert ez már nem állapot. Előtte semmi gond nem volt ilyen téren velem, de mióta szedem /2 éve/ ez van. Ráadásul a göndör hajam is teljesen kiegyenesedett, migrénem lett. Soha többé hormon!
2010. júl. 22. 21:11
Igen, ne szedd!! Használj hormonmenteset. Pha...tex pl. Nekem szülés után semmi se jó. Marad a hurok..
2010. júl. 22. 16:44

Váltasz vagy abba hagyod:))

Ez is egy oka volt annak, hogy felhagytam a tabletta szedéséval (a többi rossz mellett).

2010. júl. 22. 16:39
Igen, a gyűrű drágább, de a gyógyszer nekem sem volt jó, viszont a gyűrűvel kapcsolatban nem voltak panaszaim. Bár ez is egyén függő, mint sok más dolog.
1 2

További ajánlott fórumok:


latexre allergiások is használhatják
Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook