Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló szedése mellett nektek előfordul, hogy késik a menstruáció, vagy mindig pontosan jön meg? fórum

Fogamzásgátló szedése mellett nektek előfordul, hogy késik a menstruáció, vagy mindig pontosan jön meg? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 7. 16:40
nekem is mindig pontosan jön meg a szünetmentes napok közepén és 3-4 napig tart.Még soha nem késett,pedig 10 éve legutolsó kislányom születése óta folyamatosan szedem.Még akkor is pontos,amikor elfelejtek bevenni egy-egy szemet,pedig szinte minden hónapban előfordul,van hogy többször is.
2013. júl. 7. 14:33
nekem a tablettamentes 2-3 napon jön meg és nem sokáig tart
6. Pici Manócska (válaszként erre: 1. - 26a478a72e)
2013. júl. 7. 14:26
mikor szedtem akkor nekem egy ideig teljesen pontos volt majd felborult hirtelen késett kimaradt meg hasonlok abba is hagytam azóta szinte mindig pontos...
2013. júl. 7. 14:02
Nekem mindig pénteken jön meg, de most vagy kétszer volt, hogy szombaton. És kevesebb ideig tartott. Nem tudom miért lehet.
2013. júl. 7. 13:27
Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció.Elvonásos vérzés van a mű hormonoktól.
2013. júl. 7. 12:28
Nekem csak olyan szokott lenni, hogy vasárnapra várom és hétfőn jön meg. De olyan, hogy 2-3 nappal később jött volna meg, nem volt sosem. Régebben mindig vasárnap pontban 1-kor jött meg :DD
2013. júl. 7. 12:09
Késni nem késett, de volt olyan, hogy teljesen kimaradt.
2013. júl. 7. 12:00
Fogamzásgátló szedése mellett nektek előfordul, hogy késik a menstruáció, vagy mindig pontosan jön meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook