Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló szedése közben kimaradó menstruáció esetén mit tegyek? fórum

Fogamzásgátló szedése közben kimaradó menstruáció esetén mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. júl. 4. 15:48
Menj el nőgyógyászhoz, mert saja a tabletta is csak 98 - 99%-os védelmet ad. Egyébként előfodrulhat, hogy néha kimarad de menj tutira. Jobb ha lát az orvos.
2007. júl. 4. 15:46
menj orvoshoz:))
2007. júl. 4. 15:37

Szerintem nyugi... nekem is van hogy nem jön meg - csak "úgy" . Nem tudom Te/Ti hogy szoktátok én fél évente 1x 1 havit kihagyok - tisztulok addig is.

Bajom nincs/nem volt, szerintem semmi vész, de valóban az a tuti ha elmész dokihoz. :)

5. tina68 (válaszként erre: 2. - E3e8ab07a5)
2007. júl. 4. 15:36

Szia!

Én a helyedben mivel mna még csak szerda van, felkeresném, a dokit!! de legalábbis fel venném vele a kapcsolatot, mert érdemben ő fog tudni neked bármit is mondani!!

4. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 3. - Teltzsu)
2007. júl. 4. 15:36

Köszike a választ!

Eddig megbíztam az orvosba ( szegényt még szabin, telefonon is zaklathatom, segít, tehát nem hinném, hogy vele van a gond-lehet hogy az lehet a baj hogy régóta szedem, a nődokim februárban azt mondta,ha még1x előfordul abba kell hagynom a gyógyszert) , most eldöntöttem, hogy szombaton megcsinálom a tesztet és nagyon valószínű, hogy befejezem a bogyó szedését és szerintem még a dokimat is felhívom, hátha nyaralás előtt még el tudnék menni hozzá. Lehet, hogy csak bekavartam azzal, hogy most két levéllel szedtem be egyszerre, dehát ez is rajta volt a gyógyszerem papírján, hogy megtehetem, ha módosítani akarom a mesi időpontját, valamint azt is írja, hogyha egy vérzés kimarad és meggyőződött róla, hogy nem terhes, akkor elkezdheti szedni a következő havi adagot! Érdekes, szerintem én itt befejezem a gyógyszerszedést, nem szeretném, ha a baba-project-nél emiatt lenne gond!

2007. júl. 4. 15:24
Én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz...lehet, nem is ahhoz, akihez eddig jártál, hanem egy másikhoz. Valami nem stimmel, az tuti.
2007. júl. 4. 15:08

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni! Femodent szedek már 4 éve, februárban egyszer már kimaradt a mesim, a nődokim azt mondta ez előfordulhat, mert nincs nyálkahártya ami leválljon a méh faláról, kizárta a terhességet, és mondta, hogy szedhetem még tovább a gyógyszert, addig, amíg mégegyszer nem fordul elő ilyen. Most persze újra előfordult, jövő héten megyümk nyaralni és kiszámoltam, hogy pont az indulás napján kellene megjönnie, ezért nem hagytam szünetet az előző levélnél, hanem beszedtem a következő 21 szemet, tegnap kellett volna megjönnie... Most nem tudom mit csináljak, tesztet azt bizti, de nem érdemes szombatig megcsinálni!Szerintetek elkezdjek szedni újabb csomag gyógyszert, vagy inkább hagyjam abba, (kb. ebben az éveben szerettem volna még szedni, jövőre pedig megpróbálni a babót)Most félek, ha tovább szedem későbbiekben lesz belőle gondom, pl. nem tudok teherbe esni, elvetélek stb... Kérlek benneteket, aki járt már hasonló cipőben, vagy hallott már ilyenről segítsen nekem!!! Mit tanácsoltok???

2007. júl. 4. 15:02
Fogamzásgátló szedése közben kimaradó menstruáció esetén mit tegyek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook