Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet hullámos a hajam? fórum

Hogyan lehet hullámos a hajam? (tudásbázis kérdés)


13. 73b43dd0e2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 25. 12:58
Behullámosítod.
12. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 15:27
Hajsütővel besütöd.
11. birebora (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 15:26
Nem hülyeség. Megmosod, becsavarod, megszáritod, kiveszed. Még csak nem is kell benne aludnod.
10. tien
febr. 23. 15:13

Nem tudom ,hogy elavult e a módszer,de én meleg vizes hajcsavarót használok ,ha loknit szeretnék.

Lehet nem működik hosszú hajnál.

9. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 07:53
Nézz videokat youtube-n ezer féle prakita van fent.
febr. 22. 22:25
Esetleg valakinek valami tapasztalat éjszakára hajcsavarókkal?? vagy ez hülyeség??
7. timycat (válaszként erre: 6. - Timycat)
febr. 22. 22:10
Most néztem a csajt a videóban 😂 az ő "eredménye" inkább az elrettentő példa, még jó hogy nem láttam azt a videó szösszenetet mielőtt rendeltem a cuccot
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 22. 22:08

[link]


Én ezzel szoktam, 1-2 napig loknis a hajam ennek használatától, meg nem töri a hajat, de az igaz hogy nekem erős, nem száraz, nem festett, jól formázható hajam van.

5. Amaunet (válaszként erre: 3. - Anyagi)
febr. 22. 21:42
Ez a vizes fonás nem tesz jót a hajszálaknak és elég természetellenes hatást nyújt. A fonatok végét általában legumizzák, ami szintén összetöri a hajat és a végek egyenesek maradnak.
febr. 22. 21:38

Mosást követően nem szoktam kifésülni és ahogy megszárad ott a hullám benne. De a fésülködés is nagyon ritka nálam. Nem húzum, feszítem a hajam. Nagy karmos hajcsattal fogom fel, nem töröm a hajszálakat gumizással.


Ezt tudom neked is ajánlani, ezt a módszert. Ha van eredetileg is hullám a hajadban, az meg fog jelenni egy idő után.

febr. 22. 21:10
Vizesen fond be és hagyd megszáradni...
febr. 22. 20:43
Ajánljik sorry így teljes a kiírás
febr. 22. 20:36

Sziasztok Fodrászok


Közép derékig erő hajam van,szeretnék hullámos hajat.

Ki mit ajánl??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook