Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fodrász szeretnék lenni segítsetek! fórum

Fodrász szeretnék lenni segítsetek! (beszélgetős fórum)

7. t.Ili (válaszként erre: 4. - Lia19)
2011. jan. 26. 07:22

Ebben az iskolában van egy nagyon jó elméleti és szakmai tanár.

Eurokonform

1077 Budapest, Rózsa u. 22.

Az iskolát nem ismerem,de a tanár profi!

6. lia19 (válaszként erre: 5. - Kriszy86)
2011. jan. 25. 20:47
és te benne is maradtál a szakmában??? Nagyon régóta gondolkozom már a fodrász szakmán, de tudom, hogy túltelített a piac:S De úgy gondolom, hogy ez az a szakma amit szívvel lélekkel tudnék csinálni!
2011. jan. 25. 19:27
Jól írja az első válaszoló,mindent meg kell venni,és igen annyiba kerül,plussz az oktatás!Nekem a két évre volt 200ezer,csak az amit az oktatónak adtam,és ezen felül az összes szerszám,babafej,minden...jól gondold meg h belevágsz e!!!!
4. lia19 (válaszként erre: 2. - Missanonim)
2011. jan. 25. 19:12
És a lányod hova jár?? Annyira nehéz ezt eldönteni, hogy hol kapnék kellő szakmai és gyakorlati oktatást főleg szakmait!
2011. jan. 25. 18:59
egy ismerősöm a Corvin mozinál járt képzésre és a gyakorlatot is ott végezte (nem "külsős" fodrásznál). ollót, hajcasvarókat, hajas babát mindenképpen kellett vennie, de ezen felül még mit, nem tudom. ha elmész egy suliba vagy felhívod őket, biztosan megmondják pontosan.
2. missanonim (válaszként erre: 1. - Lia19)
2011. jan. 25. 18:58
A lányom fodrásztanuló. Mindent meg kell venni, kb. két-háromszázezer ft. Az első csipesztől, hajcsavarókon , dauer csavarókon át, az ollókig, hajszárítókig mindent.
2011. jan. 25. 18:46
Most fogok érettségizni, és mivel nagyon érdekel a fodrászat, és mivel mindenképpen szeretném elkezdeni a fodrász szakmát, ezért először szeretnék kicsit tájékozódni, hogy a gyakorlati órákra milyen eszközökre lesz szükségem, mivel úgy gondolom ,hogy már most elkezdhetek gyűjtögetni az eszközökre, csak mégis szeretném tudni ,hogy kb mennyibe kerülnek és mik kellenek? Előre is köszönöm a válaszokat!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook