Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik, hogy az orvos flörtölt velem? fórum

Létezik, hogy az orvos flörtölt velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
dec. 14. 17:42
Majd meglátjuk,mi hogy alakul.
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Enissa)
dec. 14. 17:42
Ebben biztos vagyok.
63. Enissa (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 14. 17:07

Nézd, ezt te tudod, cselekedj a legjobb belátásod szerint, nagykorú vagy.

Velem történt, hogy 1 műtét előtt a prof. felhívott a szobájába, a lépcsőn átölelte a vállam, tudta, hogy félek.

A szobájában illusztrálta, maketten megmutatta, mi fog történni.

A végén egy puszit is nyomott a homlokomra, hogy nyugi, vigyázni fog rám.

A kimondottan jóképű, örök mosolygós pasiról, eszembe sem jutott, hogy bármit is akarna.

Ő ilyen volt, átölelte a betegeit. 23 éves voltam, eltelt jó pár év, azóta műtött még 4 x , megmaradt a kitűnő kapcsolat, mint orvos-beteg. Nem több. Tehát, mert hozzád ér valaki, kedves, nem biztos, hogy egyből feleségül is akar venni, vagy meg akar dönteni.

62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Enissa)
dec. 14. 16:41
Ezt olvastam. Nem igaz,mert ő kezdte...
61. Enissa (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 14. 14:56

Tehát a szeretethiány hozta ezt ki belőled, az orvosod foglalkozik veled, kedves. Ez váltja ki belőled ezt az érzést, hogy végre valaki....

Az orvos-beteg kapcsolatokban előfordulhat, hogy a beteg szerelmes lesz az orvosába. Ezt az érzést orvosba esésnek nevezik. Az orvosba esésnek számos oka lehet, például a betegség okozta stressz, az orvos által nyújtott támogatás és figyelem, vagy az orvos tekintélye és hatalma. Az orvosba esés nem feltétlenül jelent problémát, azonban ha az érzések túl erősek, akkor az orvos-beteg kapcsolatot zavarhatja.

Itt van egy cikk, ha van kedved olvasd el.

[link]

dec. 14. 14:38
Soha senkire se néztem,amióta együtt vagyok a férjemmel.
59. globus (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 14. 14:37
Bizonyára van valami oka, ha megingat. Talán a betegség, körülmények, helyszín is. Ha piacon találkoztál volna vele, vagy buszon, észre sem veszed...
dec. 14. 14:32
Hát persze. Foglalkoztat, de már nem foglalkoztam vele,mielőtt visszamentem a kontrollra. Minden más lekötött. Ha a házasságom nem lenne ennyire nehéz,eszembe sem jutna másra rápillantani sem.
57. globus (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 14. 14:30
Szerintem tudod, mit szeretnél, csak nem mondod ki. Két napja beszélgetúnk róla. Ha közömbös lenne a téma, eszedbe sem jutott volna 🙂
dec. 14. 14:30
Mivel nem látjátok sem az életem,sem ezt a betegséget, nem is lehet itt mit tanácsolni okosat.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Enissa)
dec. 14. 14:22
Nem tudom, mit szeretnék.
54. Enissa (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 14. 14:15

"Egyszer írtam neki egy sms-t,de nem válaszolt rá. Az hétvége volt és csak egy a betegséggel kapcsolatos kérdés. Ezért próbáltam magam visszafogni."


Tehát te szeretnéd, ezt az egész kalandot, túláradó a fantáziád. Van már férjed, nyilván nagyjából tisztában vagy vele, milyen amikor egy pasi flörtöl. Az orvosok sem misztikus lények, emberek, férfiak, jók és rosszak.

Tehát tényleg, ha elégedett vagy vele, képzelt szerelmeddel, ne rontsd el az orvos-betegkapcsolatot.

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - R.Eszter)
dec. 14. 12:02
Mégis,hogy és mit lépjek?!
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Eunuch)
dec. 14. 11:42
Mi az igaz?
51. xochipilly (válaszként erre: 50. - PöttyösPanka)
dec. 14. 10:38
Az egyetemen már mindenki nagykorú és nem emberek élete vagy gyógyulása a tét, az azért könnyít a helyzeten :D Mikor végzős voltam az egyetemen, engem is el akart hívni "kávézni" az egyik, nálam nem sokkal idősebb tanársegéd de nemet mondtam, mert akkor épp volt kapcsolatom (Mondjuk nem is nagyon jött be mint pasi, annak ellenére, hogy normális stílusban próbálkozott - miután kivárta a tanév végét)
50. PöttyösPanka (válaszként erre: 38. - Enissa)
dec. 14. 08:05
Én úgy tudom, hogy a tanár-diák viszony nem büntetendő, csak etikátlan. Feltéve persze, ha a diák nem kiskorú. De az egyetemen előfordul ilyesmi. Azért illik megvárni, amíg a diák levizsgázik az adott tárgyból. De ezért senkit sem fognak lecsukni.
49. eunuch
dec. 14. 07:35
Szerintem is.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - R.Eszter)
dec. 13. 23:01
Egyszer írtam neki egy sms-t,de nem válaszolt rá. Az hétvége volt és csak egy a betegséggel kapcsolatos kérdés. Ezért próbáltam magam visszafogni.
47. R.Eszter (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 22:51
Szerintem is határeset. Kíváncsi, hogyan reagálsz rá.Lehet arra vár, hogy te lépj először.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - 996b40d6f5)
dec. 13. 21:10
Gyanús,micsoda?
45. xochipilly (válaszként erre: 44. - Xochipilly)
dec. 13. 19:38
*gyakorlatban
44. xochipilly (válaszként erre: 38. - Enissa)
dec. 13. 19:38
Sokan már rég a sitten ülnének ha ez így működne a gyakorlatbsn 🤔
43. 996b40d6f5 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 19:20
Szerintem is. Gyanús...
42. Regin_a (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 18:37
Sok baromságot összeolvashattál a neten
41. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 18:36

Egyszer SBO-ra kerültem, mellkasi panaszok amiröl tuggyuk mi is lehet

Egy nagyon fiatal aszisztens lány, tán még tanuló lehetett, hasonlóképpen végigsimitotta a karomat

Mondtam neki, inkább pszichologiát tanuljon mint ápolónövért

Akkormost mire gondoljak?

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Enissa)
dec. 13. 18:05
Nem remegtem bele egyáltalán.
39. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 17:53
Egyszer engem is átkarolt egy doki még huszonéves koromban, úgy kísért az ajtóig. ( Nőgyógyász volt.) Többé nem mentem hozzá.
38. Enissa
dec. 13. 17:40

"Létezik, hogy az orvos flörtölt velem?"


Mivel ő is pasiból van, megesik akár az is.

Nyilván fel tudod mérni, hogy mennyire vagy jó nő, hogy rád hajtson mint szexpartnerre, vagy akár többre. Mennyi a közös benneteket, hogy netán akarjon komolyan valamit tőled?

Addig, amíg kezel etikátlan, ha úgymond zaklat, olyan az orvos-beteg kapcsolat, mint a tanár és tanítványa közötti viszony, büntetendő.

37. Enissa (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 17:28

Mit értesz udvarlás alatt?

Azt, hogy terelte netán a figyelmed, mert be voltál carva a műtéttől?

Hogy kedves, mert lehet elszúrt valamit műtétközben, és látja, hogy beleremegsz, mert hozzád ér?

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Amaunet)
dec. 13. 17:27
Agresszív vagy nagyon. Csak poénra vettem.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook