Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiú-lány barátság - hosszú leírással fórum

Fiú-lány barátság - hosszú leírással (beszélgetős fórum)


1 2
2021. febr. 15. 18:16

Szerintem ez a nő még akkor is zavarna téged, ha eltűnne a bolygóról. Mert a párod attól még gondolhat rá. 😅


Az önértékelésedet kellene növelni.

2021. febr. 15. 18:12
Már csak egy hozzáfűznivalóm lenne: a párommal közben összeköltöztünk, gondolom erre nem vállalkozott volna ha nem szeretne, de a csaj attól még zavar.
2021. febr. 15. 18:09

Sziasztok!

A páromról, magamról és a párom lány haverjáról szeretnék írni.

Köztem és a párom között többször volt már konfliktus a párom egyik csaj haverja miatt. Mostanában azért nem, mert már két éve nem látta (4 éve vagyunk együtt) de előtte többször előfordult. Már alapból az is zavart egy kicsit, hogy tetszett neki régen a nő. Aztán, mikor kiderült, mert mondta a párom, hogy a saját neméhez vonzódik és kapcsolata is van, akkor ezzel picit megnyugtatott de utána is voltak konfliktusok. Például nem nagyon akart bemutatni neki, pedig más havernak bemutatott, igaz, nem mindegyiknek, meg a szüleinek is már. Nehezített a helyzeten, hogy mikor mégis bemutatott neki, akkor elég kínosra sikerült, mert először el se mondta, hogy vele találkozik. Meg volt beszélve akkorra találkozónk, aznap délutánra, mondta, hogy szól miután végzett de mikor rákérdeztem, csak annyit mondott, hogy van még egy kis dolga de nem mondta meg, hogy ezzel a nővel találkozik. Végül összefutottam velük, mert én is oda mentem ebédelni, akkor már bemutatott de kínos volt. A barátom ideges volt, a nő kedves és udvarias. Máskor meg mikor volt egy problémánk, nem tudtuk eldönteni melyikünknek van igaza, megkérdeztük kívülállók véleményét is, én is valakiét meg ő is, és mint kiderült, ő ezt a nőt kérdezte meg elsőnek. Nekem ez rosszul esett, hogy pont ezt a nőt, aki miatt már máskor megbántott. Tavaly meg előfordult, hogy nőnapra ezt a nőt felköszöntötte és engem meg nem. Neki csak egy e-mailt írt de én meg személyesen ott voltam nála és nekem semmi. Máskor meg mikor találkozott a nővel, akkor volt rá példa, hogy a nőci az utolsó pillanatig variált, hogy mikor jön és emiatt nem tudtuk szervezni a mi programunkat. Meg egyszer nála aludt a nő és nem mondta, hogy nála alszik, csak azt, hogy találkozik vele, mert azt hitte nem fontos ezt mondania. Meg még egy alkalom volt, amikor még nem mutatott be neki, szintén nála aludt és kértem, hogy mutasson be, nem akarta, mert azt mondja, hogy nézne ki, hogy én az egyik szobában, míg ők a másik szobában beszélgetnek.


Szóval úgy érzem már elég baj volt ebből a nőből, nem szeretném, hogy valaha is újra lássa.



Közben leírnám a pozitív dolgokat:


- most már odafigyel, hogy ne felejtsen el engem felköszönteni


- egyszer megmondta a nő haverjának hogy akármikor szándékszik vele találkozni, bizonyos napokon velem lesz és miatta nem változtat a mi programunkon.... ez így is történt


- volt már többször, hogy lemondta neki a találkozót, mert véletlenül pont akkor akart volna vele összefutni amikor a párom hozzám indult és már nem akarta lefújni a mi programunkat és azt mondja, nem akart nekem csalódást okozni vagy egyszerűen csak azért mondta le, mert tudta, hogy nekem rossz érzésem lenne (régen komolyan gyomorgörcsöm volt aznap, amikor elvileg találkozniuk kellett volna, annyira zavart)


Megjegyzés: már ott tartunk, hogy 2 éve nem látta, ősszel lesz 3 éve ennek, mert tudta, hogy engem ez zavar és rossz érzés nekem. Nemrégiben is errefele járt a nő és mégse találkoztak, igazából a párom ezt örömmel el is újságolta, de még abból is csak veszekedés lett, mert letiltotta a nőt, de aztán feloldotta meg közbe beszélt vele. Az felhúzott, hogy a hátam mögött feloldotta a tiltást, legalább elmondhatta volna.


Gondolom már annak is örülöm kellene, hogy nem találkoznak, csak e-mailben kommunikálnak. Főleg a csaj ír a páromnak, nem annyira fordítva, de a párom barátként tekint rá, ismeri 8 éve, így válaszol neki, nem koptatja le.


Mivel leszbikus a csaj, ezért attól nem félek, hogy megcsal vele a barátom (tuti, hogy leszbikus), de attól még valamennyire zavar a csaj létezése. Jobban örülnék, ha nem is tartanák a kapcsolatot.

Mikor kértem a párom, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot, az csak ideiglenesen működött.


Engem a régi sérelmek zavarnak néha, de azóta meg a párom sokszor igazodott hozzám, ezért mondta le neki sokszor a találkát, ezért tiltotta egy ideig a csajt.


Amúgy a csaj nem ismerősöm facebookon, de vannak közös ismerőseink és amúgy ha látom, hogy valaki agyondícséri, hogy milyen szép, az valahogy rátesz egy lapáttal a rossz érzéseimre. Például amikor valaki írja neki, hogy milyen szép, erre a csaj válaszol, hogy nem is igaz, csak a képen tűnik úgy. Erre meg egy másik ember írja, hogy "nem is!!!!! napokig csodaltam a szepseged, es nem tudtam visszaadni a kameraval."


Nehéz elfogadnom ennek a nőnek a létezését, mert tökéletesnek tűnik, mert szép, több diplomája van, a páromnak régen tetszett és ugyebár a régi sérelmeket se fogom teljesen elfelejteni. Szerintem ha eleve normálisan be lettem volna mutatva, jobban meg tudom ismerni, nem sunyiban derül ki, hogy tetszett neki, ha nem hallgatta volna el 1-2 alkalommal, hogy nála aludt, akkor jobban elviselném.


Titeket mennyire zavarna ha lenne egy ilyen nő a párotok életében?

Ha valaki nem ért egyet velem, írja le, de én örülök, hogy 2 éve nem találkoztak.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook