Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatalon, több éves kapcsolattal a hátam mögött hűtlenül. fórum

Fiatalon, több éves kapcsolattal a hátam mögött hűtlenül. (beszélgetős fórum)


1 2
10. unom (válaszként erre: 9. - Kriszta773)
2014. júl. 18. 21:18
A pasi csajozott mellette, elfogadta.
9. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 273c854c6f)
2014. júl. 18. 21:17

és ez szerinted normális és elfogadható, hogy a párodat nem hagynád el semmiért, de mivel te még nem "éltél", ezért érthető, ha megcsalod? ha ő csajozna melletted, azt is elfogadnád? szerintem egyszerűbb lenne, ha mindketten külön "élnétek", ismerkednétek, előbb-utóbb megtalálnátok a nektek való társat


érdekes, nekem az első kapcsolatomban sem jutott soha eszembe, hogy hetyegni kéne másokkal is, mert még nem voltam :)

8. SDitti (válaszként erre: 5. - 3d787b167a)
2014. júl. 18. 21:13

Fél évtized az öt év. :)

Nem azt írta, hogy az életének több, mint felét a pasival töltötte.

7. moonlight13 (válaszként erre: 5. - 3d787b167a)
2014. júl. 18. 21:09
A fél évtized nem 20 év!
6. unom (válaszként erre: 5. - 3d787b167a)
2014. júl. 18. 20:56
Vagy 23, és 6 éves kapcsolat :)
2014. júl. 18. 20:52

"Nagyon fiatal vagyok és már több mint fél évtizedes kapcsolat van a hátam mögött."



Pl. hogy is van ez!????



30 éves vagy 20 éves tapasztalattal!??? :/

4. inta
2014. júl. 18. 20:49

Jaj te lány, mit fogsz itt kapni...


Tudsz különbséget tenni a szerelem és a megszokás között? Ha igen, akkor ne kockáztasd azt, akit szeretsz egy olyan futó kalandért, ahol még azt is a tudomásodra hozták, hogy futó kaland vagy.

Ha megszokás, akkor minél előbb lépj ki, jobb nem lesz.


Ha új szerelem van láthatáron... az más ügy. Akkor van mit végiggondolni, de ebben tanácsot a világon senki nem tud neked adni.


Ha csak annyi a kérdés, hogyan nyomd el a forró véredet :-) ... akkor azt mondanám, szüntess meg minden kapcsolatot az új arccal. De jó eséllyel jön más.

3. 6fef80bd7d (válaszként erre: 1. - 273c854c6f)
2014. júl. 18. 20:47
az ilyenektől szoktam agyfast kapni......
2014. júl. 18. 20:44

Még nem voltál hűtlen.

Ez nem számít annak.

De hogy mit szeretnél, azt neked kell eldöntened.

Én nem csalnám meg a párom, ha lenne.

Elnyomnám az érzést.Mert ha megteszed,lehet,hogy ő nem tudja meg,de neked lesz egy titkod,ami egész életedben nyomni,feszíteni fog.Megéri?

2014. júl. 18. 20:37

Kedves mindenki. Tudom, hogy nagyon sok kritikát fogok kapni, de szeretnék mindenkit megkérni, hogy lehetőleg próbáljatok kicsit megérteni.

Nagyon fiatal vagyok és már több mint fél évtizedes kapcsolat van a hátam mögött. Eléggé nehezen indult a kapcsolat és problémák mindig voltak, ahogy gondolom lesznek is, mert azok megoldásával lendül előre a kapcsolat. Eléggé bonyolult volt együtt lenni, de mindig kitartottunk egymás mellett és úgy döntöttünk minden helyzetben, hogy együtt maradunk. Párom a múltban többször kacérkodott más nőkkel, de mindig mindent megbocsájtottam vagy ha nem is akkor a szőnyeg alá söpörtem. A probléma az, hogy mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolatunk és szinte minden másban is az első. Gondolom mikor a párom félrelépett, akkor jött nála azaz érzés, hogy túl fiatal vagyok kiakarom élvezni az életet. Most jelenlegi helyzetemben úgy érzem, hogy én is valami ilyesmit érzek. Nagyon szeretem a páromat de pár hónapja kiment külföldre dolgozni. Rettentő ritkán találkozunk. Nagyon nehéz így együtt, de nem akarom elveszíteni. Viszont mivel soha nem voltam szingli ezért nagyon nehéz egyedül, jelenleg nincs munkám ami lekössön és eléggé csinos vagyok ezért sűrűn keresnek meg férfiak. Sajnos az elmúlt időszakban volt akivel belementem a flörtben is. Ő tud páromról és a tudomásomra adta, hogy szeretne velem lefeküdni. Nagyon sokat beszélünk interneten más témákról is, de főképp a szexualitásról. Sajnos nagyon érdekel és izgat engem ez a fiú. Már nagyon régóta próbálkozik és gyakorlatilag a beszélgetéseknél belementem abba, hogy ha tudunk akkor találkozunk és ha találkozunk valószínűleg nem csak beszélgetni fogunk. De nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van ez miatt. Semmiképp sem akarom ezt elmondani a páromnak, mert nem akarom elveszíteni. Azt vettem észre, hogy mikor beszélek ezzel a fiúval, akkor a párommal is kedvesebb és türelmesebb vagyok a lelkiismeret furdalásom miatt. Persze tudom, hogy hibás és bűnös vagyok, de nem tudom, hogy mit kéne csinálnom. Egyrészről félek megcsalni, mert félek, hogy elveszítem plusz nem vagyok az a lány, aki könnyen odaadja magát. Nagyon szégyenlős is vagyok még a mai napig a párom mellett is viszont ez a fiú kb. elhatározta, ha találkozunk biztos lefekszünk. De ugyanakkor bennem van a kíváncsiság, hogy milyen lehet mással és, hogy mikor legyek más férfival ha nem most. Persze az sem jó, ha később csalom meg, de még mindig jobb, hogy ha most, mint házasként két gyerekkel. Úgy érzem, hogy nem éltem ki magam és valamiért tapasztalatra vágyok. Ez szerintem egy teljesen normális élethelyzet ennyi idősen csak azt nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Engedjek a csábításnak és tartsam fenn a kapcsolatom mellette, vagy pedig nyomjam el magamban. De hogyan nyomjam el? Az, hogy szakítsak a párommal semmiképp sem fog előfordulni, mert azt semmiképp sem akarom meglépni. Én őszintén szeretem csak valamiért bennem van a kisördög, akire nagyon mérges is vagyok. Rengeteget képzelgek arról, hogy milyen lenne mással és néha rossz, hogy csak a képzeleteimben él. Olyan mintha egy álomvilágot építenék fel. Kíváncsi lennék mások véleményére és tapasztalatára. Biztos vagyok benne, hogy már más is járt hasonlóan, nagyon szívesen olvasnám azok történetét.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook