Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fiatalok alkoholizálása fórum

Fiatalok alkoholizálása (beszélgetős fórum)


1 2
2007. máj. 6. 22:44

Regényt írhatnék, mit csináltam én annyi idős koromban mint most a 18 éves fiam. Ő hozzám képest egy jó gyerek.

Mindig figyelmeztetem magam, én mit csináltam. Ez persze egy nehéz folyamat, mert mégis csak az én fiam. És féltem......

7. mandella (válaszként erre: 6. - Cskata)
2007. máj. 6. 22:41

szerintem is. :(


azt hittem, már rég alszol...! én még itt szívok az özönvíz miatt... :(((

6. cskata (válaszként erre: 4. - 6357a3c762)
2007. máj. 6. 22:40

"részeg lány nem is olyan gáz mint sokan gondolják."


nem gáááz? amikor egy sacc 15 éves kiscsaj félájultan dűlöngél egy buliban, annyira részeg..!!???

érdekes értékrended lehet - szerintem ez nagyon szomorú és kiábrándító látvány..

2007. máj. 6. 22:16

szerintem nem is az alkohollal van a nagyobb baj, hanem a droggal.

Ma már nem inni a menő, hanem "lőni" meg szippantani.

Ennél az is jobb lenne ha inkább innának.

a mi időnkben még így volt, igaz, én már vén dög vagyok.

Meg aztán én nem is ittam akkor. Kár. :((((((

2007. máj. 6. 22:07
Szerintem nincs itt semmi baj a piálással, nem is isznak olyan sokat a fiatalok, én mint nagy bulis mondom ezt,beülnek sörözgetni és ennyi, elég kevés részeget látok, szerintem mindenki tudja hol a határ, ja részeg lány nem is olyan gáz mint sokan gondolják.
2007. ápr. 3. 17:20
Szerintem vannak akik lelki problémák miatt fordulnak hozzá.
2007. ápr. 3. 13:15
Borzasztó, nem tudom nem gondolkoznak ezek a mai fiatalok nagyon kiábrándító,főleg ha az illető lány.Én kitiltanám a felnőttektől is,sajnos nagyon sok áldozata van.Nagyon elítélem képes az utolsó fillérét is alkoholra költeni mint inkább venne belőle bármi mást,csak ne cigarettát.
2007. márc. 31. 15:32
Mi a véleményed arról,hogy a mai fiatalok (11-től 18ig) lassan több alkoholt isznak,mint azok,akiknek tényleg szabadna? (18 év fölött)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook