Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fiatal vagyok és nem szeretem, hogyha lebácsiznak engem. fórum

Fiatal vagyok és nem szeretem, hogyha lebácsiznak engem. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 14:10
Ha most még az ovodások, kis iskolások bácsiznak le, az még nem más, mint szülői nevelés. És nem baj. Majd amikor a kamaszok, serdülők is csókolommal köszönnek, és te nem fogod tudni, hogyan is fogadd, mert szíved szerint tegeződnél velük is... erre is fel kell készülni.
7. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 12:28
Meg kell szokni hogy egy kisgyereknek bácsi vagy.
2022. jún. 5. 12:00
ahol en elek mindenki mindenkit tegez,
2022. márc. 29. 05:28
Elhiszem, de sajnos ez olykor előfordul, inkább ne vedd szívedre. Szerintem gyerekek másként látják illetve sosem lehet tudni igazán, hogy kinek hogyan illik köszönni!
4. 7962decf87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 17:43
Gondolom, gyerekek bácsiznak le, ami érthető is, hisz ha fiatal is vagy egy kb. 10 éves is idősnek tart. Ehhez hozzá kell szoknod, vagy szólni nekik, hogy nyugodtan tegezzenek! Ez is egy megoldás.
2022. márc. 27. 15:48
Szerintem is a nagyon pici gyereke bácsiznak. Bizony ki kell alakulnia annak, hogy a másik ember fejével is gondolkozol. Gyereknek természetes, hogy bácsizik, ezt meg kell értened. Sokszor nem az számít, hogy mi mit szeretünk, mert nem egyedül élünk a bolyón. Alkalmazkosás, másik megértése, empátia. Ezeket bizony ki kell még alakítani.
2022. márc. 27. 15:43
Ha fiatal vagy, akkor miért bácsizna le bárki ? az óvódások bácsizása meg gondolom, nem érdekel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook