Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjes nőt elcsábítani? fórum

Férjes nőt elcsábítani? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
248. Dredd (válaszként erre: 246. - Lapbarna)
2018. márc. 7. 20:02
Nem is engednélek, viccelsz ? közeledbe se engednék senkit
247. 31bc25d879 (válaszként erre: 246. - Lapbarna)
2018. márc. 7. 19:15

...meg a körmöd is letörne, el ne felejtsd.

Apjukot is tartsa már el, legyen már jó neki is;)

246. lapbarna (válaszként erre: 244. - Dredd)
2018. márc. 7. 17:49
És amúgy el tudsz tartani engem meg a 3 gyereket? Mert dolgozni azt nem akarok! Meg tönkremenne a gyönyörű új mellem!
245. lapbarna (válaszként erre: 244. - Dredd)
2018. márc. 7. 17:44

Persze!

De ugye nagy a farkad? Mert érted, én itt beáldozom magam, mert nejed a szép kell, hát üsse kavics, szétnyiszatoltatom magam, de akkor a minimum a 20 centi! Még, hogy nem a méret a lényeg?! Ugyan! Te is tudod, a külsőségek számítanak, aztán mivel fogok a csajok előtt rajolni a kozmetikusnál meg a körmösnél?! Ugye?

És remélem, bírod az iramot, mert hát na, igényem az van. Értsd meg, majd 20 éve egy emberrel kellett beérnem, hát legalább annyi legyen nekem, hogy minden nap minimum háromszor a mennyekbe repítesz (selyemszatén ágynemű most akciós az aldiban, csak szólok).

Jó kis szexkapcsi... Már maga a megfogalmazás is lelket borzongató. Ah.

244. Dredd (válaszként erre: 239. - Lapbarna)
2018. márc. 7. 17:37

Amúgy szeretem a Milfeket,40-50 éveseket...ha ismernélek lehetne róla szó...nyugi, melleidet megcsináltatnám neked, ha annyira lógnak.

Jó kis szexkapcsi jó lenne ???

243. Piroska52 (válaszként erre: 240. - Lapbarna)
2018. márc. 7. 17:23
ha megnyered ,vigyed,
242. 31bc25d879 (válaszként erre: 239. - Lapbarna)
2018. márc. 7. 17:11
:)
241. Mezei Virág (válaszként erre: 239. - Lapbarna)
2018. márc. 7. 17:08

:D

Áldásom rátok!!!

2018. márc. 7. 16:57
Külön elismerés annak, aki végigolvassa az előzőt!
239. lapbarna (válaszként erre: 235. - Dredd)
2018. márc. 7. 16:57

Te egy főnyeremény lehetsz!

Van több diplomád!

Ómájgád, komolyan sokat emel az ázsiódon. Minden tiszteletem a tiéd, főleg mert még szerény is vagy. Plusz jóképű.

Már nem is tudom.... Úgy zavarba jöttem. Te, figyelj már! Neked komolyan csak az a nő kell? Mert itt vagyok én is! Hát nem vagyok már olyan fiatal, meg van 3 gyerekem, érted, hogy úgy mondjam, a mellem nem hány fittyet a gravitációra, de azért még elevickélek a sorja közt. Szóval én is férjnél vagyok, meg hát nekem komolyan bejönnek az ilyen pasik, akik ennyire.... Hogyismondjam.... Tudják, mit akarnak, na. De, ha most azt mondanád, hogy neked csak az a nő kell, AZ a nő, akkor komolyan nem is tudom, mit csinálnék. MÁR bekönnyesedett a szemem, pedig hát a mi kapcsolatunk még el sem indult. Szemben azzal a másikkal. Tudod, AZZAL. Akinek férje van. Jó, nekem is van, de most noy és aztán! Hát mi az?! Egy papír! Semmi. Három fiam van, az igaz, lehet, a legnagyobb már magasabb is nálad, meg 45-ös lába van, de remélem, már nem nő tovább! (most kapott egy Nike-t). Szóval igaz.... Ööö, elvesztettem a fonalat, mert rámmászott a legkisebb, és hát megéreztem..., hogy pelust kell cserélni. De semmi gond! Túl vagyok rajta. Komolyan.

Szóval nem is tudom, hol tartottam? Ja, igen, valahol megértem, hogy közösséget érzel Szilveszterrel (Sztallóné fiával), mert hát ő sem túl magas, cserébe viszont sármos a mosolya (bár csúnya feltételezések szerint egyszer annyit ivott, hogy lebénult a fél arca, de neeeeem), szóval ő játszotta Dredd bírót? Ugye?! Na, hát én nem érzek túl sok közösséget Diane Lane-nel, inkább Sandra Bullock-kal. Barna haj, barna szem, érted, tök snassz minden, de akkor is bírom. Mondjuk ő nagyon csini. És majd én is az leszek. De addig is gyűjtsd a pénzt, tudod, kell. A külső a legfontosabb. Egy mellplasztika figyeljen már be, oké?! Itt-ott egy kis ez-az, megfinanszírozod, és TE boldog leszel tőle. A szempillám gyári ám! Arra nem kell költened! Komolyan, ha mondom! Mind a 3 gyerek örökölte tőlem, erre különösen büszke vagyok.

Ha már több diploma: remélem, mind piacképes! Érted, élni tudni kell! Csak legyen miből! Hisz a külsőségekkel foglalkozni kell, és lásd be, egy mezei ógörög-filozófia párossal olyan nagyon nem lehet ugrálni. Jó lenne, ha valami pénzeszsák lennél, mert az különösen vonzó minden nő számára. Há' nem? Há' de. De te amúgy is nagyon szimpatikus vagy. Olyan jófejsrác vagy, nem? Én meg bukok a tízessel fiatalabb, pénzeszsák Sylvester Stallone-kra.

Légy jó fiú, és függeszd át rám a kis kocsányon lógó szemeidet, mindenki jobban jár!

238. Piroska52 (válaszként erre: 235. - Dredd)
2018. márc. 7. 16:45
mint már egyszer megjegyeztem , az ,,ecserin kapható ,,,több is, mert ennyi ésszel magadtól biztos nincs,
237. 31bc25d879 (válaszként erre: 233. - PöttyösPanka)
2018. márc. 7. 16:42
Az utolsó két mondat nagyon igaz!
236. Mezei Virág (válaszként erre: 235. - Dredd)
2018. márc. 7. 16:34
Az intelligenciát, a viselkedést nem diplomában mérik...
235. Dredd (válaszként erre: 234. - Piroska52)
2018. márc. 7. 16:29
ráadásul több is van...
234. Piroska52 (válaszként erre: 225. - Dredd)
2018. márc. 7. 16:16

nem igaz,nem mindenki ilyen,csak az ilyen csökött agyú nem fogja fel ,lehetsz te a világ legszebb férfija ,ha neki a férje kell,mert őt szereti,

epekedhetsz,de felfoghatnád már végre ,hogy nincs esélyed,

állitólag van diplomád ,nem tudom hogy szerezted ennyi ésszel,

igaz ,már az ,,ecserin ,,is lehet kapni,

233. PöttyösPanka (válaszként erre: 225. - Dredd)
2018. márc. 7. 13:59

Nem, nem mindenki ilyen, csak az olyan sekélyes és önző emberek, mint te. De nem baj, csak a végén, amikor azon töprengsz majd, hogy miért nem kellettél egy nőnek sem, és miért halsz meg magányosan, még akkor sem fogod érteni, hogy pont az önzőséged, a tudatlanságod és a felszínességed az oka mindennek.


Amúgy ne találgass, itt és most elárulom neked, hogy a nőket az önzőség eltaszítja, de a figyelmesség, a törődés, az, ha fontosabb neked a másik, mint te magad, mind vonzza. Ettől lesz egy nő szemében egy csúnya flótás a világ legszebb férfija.

232. globus (válaszként erre: 221. - Dredd)
2018. márc. 7. 13:50

Olyan szekér után futsz, amelyik nem vesz fel.

Majd számold össze végül, ha ez a téma lecsengett, hogy mennyi időt fecséreltél rá. Amit fordíthattál volna élvezetesebb dologra.

231. Mezei Virág (válaszként erre: 230. - Csakelőre)
2018. márc. 7. 13:49

Ez elég hihetetlen.

Persze azért lehetséges.

Nagy az Isten állatkertje! :D

230. csakelőre (válaszként erre: 228. - Mezei Virág)
2018. márc. 7. 13:47
ÁÁ nem hiszem csak very idiot.
229. forrest2010 (válaszként erre: 221. - Dredd)
2018. márc. 7. 13:42
ha nem működik köztetek oda-vissza a kémia , akkor hiába is ácsingózol utána :( marad a plátói :(
2018. márc. 7. 13:41
Szerintem ő egy troll. :D
227. Mezei Virág (válaszként erre: 225. - Dredd)
2018. márc. 7. 13:41

Mindenki magából indul ki.


Remélem, hogy az emberek többsége nem ilyen! Bár tudom, manapság errefelé ez a sikk, de azért vannak még normális emberek!!!

226. csakelőre (válaszként erre: 225. - Dredd)
2018. márc. 7. 13:40

Úristan az égben...neem nem mindenki ilyen hihetelen hogy tényleg nem érted..pedig itt rágjuk a kefét de te még mindig nem....


Szóval megsúgom:Nem ilyen mindenki:))


Szerencsére.

225. Dredd (válaszként erre: 223. - Mezei Virág)
2018. márc. 7. 13:39

"Az ilyen önző, és tapló ember vesz semmibe másokat".


Megsúgom, mindenki ilyen.

224. csakelőre (válaszként erre: 221. - Dredd)
2018. márc. 7. 13:37

Semmit nem tudsz tenni.Ezt nem lehet erőltetni.


Ide hozom neked Kovács Nikit és rád parancsolok:tessék beleszeretni....mert Niki azt mondja sokkal boldogabbá tenne.

Istenem,nem a külső a lényeg ne legyél már ilyen nehéz felfogású,elméletileg egy felnőtt férfi lennél..gyakorlatilag meg hisztis kis ovis vagy.


Azzal ne gyertek, hogy milyen szemét vagyok, szétakarom barmolni egy család életét stb...

Mindenki a saját érdekét nézi nem ?


Neem,ismét tévedsz a tisztesség az első nem pedig a kis gerinctelen játszák..


Magadban játszd le azt a meccset,hogy van egy csodás,szerető feleséged gyerek...és jön valami hormon túltengésben lévő későn érő kiskamasz....most komolyan?

Legyen már eszed,gerinced,önbecsülésed.

223. Mezei Virág (válaszként erre: 221. - Dredd)
2018. márc. 7. 13:29

Nagyon drukkolok, hogy ez ne sikerüljön! ;)


Az ilyen önző, és tapló ember vesz semmibe másokat.

Remélem, hogy pofára esel!

További jó szenvedést!

222. Dredd
2018. márc. 7. 13:28
ha megszeretne, velem is boldog lenne, mindent megtennék ezért.
221. Dredd (válaszként erre: 219. - Csakelőre)
2018. márc. 7. 13:26

abban igazad van, hogy a csajt nem érdeklem, sajnos.


Látja rajtam, hogy tetszik,ennek ellenére emlegeti mindig a férjét, hogy ő ezt mondta azt mondta, most itt van stb...ilyenkor rájövök, hogy nincs esélyem.


DE


Akkor mit csináljak, hogy megszerezzem ? akkor erre válaszoljatok. Én alapjáraton ara gondolok, hogy csak akkor lenne esélyem, ha jobban néznék ki a férjnél, de ezt már írtam...ezen kívül, mihez kezdjek, hogy másképpen nézzen rám a csaj, és enyém legyen ???


Azzal ne gyertek, hogy milyen szemét vagyok, szétakarom barmolni egy család életét stb...

Mindenki a saját érdekét nézi nem ?

220. Mezei Virág (válaszként erre: 217. - Dredd)
2018. márc. 7. 13:23

én hiszem azt hogy szellemifogyik vagytok....



Aki ugye a sztrádán szembemegy a forgalommal...;)

219. csakelőre (válaszként erre: 217. - Dredd)
2018. márc. 7. 13:19

Nem bennünk van a zűrzavar hanem benned .D


Rád sem tojik a csaj...ha akarna valamit tőled,akkor jelezne illetve,jelzett volna már feléd.

Egy igazi férfi ilyenkor szépen eloldalog....nem pedig a külsőségekkel jön.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook