Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felülvizsgálati kérelem a nyelvvizsgán fórum

Felülvizsgálati kérelem a nyelvvizsgán (beszélgetős fórum)

8. 6752c58fe3 (válaszként erre: 1. - X.Y.)
2011. ápr. 15. 18:02

A felülvizsgálat nem egyenlő az ürügykereséssel.


"csak ez hiányzik a diplomámhoz"

Másnak meg a jobb fizetéshez, harmadiknak meg a jókedvéhez :PPP

7. X.Y.
2011. ápr. 15. 17:21
Köszi az infókat. :)
2011. ápr. 15. 15:12
Egyébként meg max. olyasmire tudsz hivatkozni a magnónál, hogy rossz minőségű volt a felvétel, zavart valami zaj (pl. fűnyíró az utcáról) stb. Vagy ha valamit ők rontottak el a feladatban.
5. egypt (válaszként erre: 3. - X.Y.)
2011. ápr. 15. 15:10
Ja értem, úgy végül is kereshetnének 2 pontot, de nem szoktak...:(
2011. ápr. 15. 15:09
Szerintem sem fogják megadni a pontokat. Volt olyan ismerősöm, akinek fél pont hiányzott, de őt is elutasították. Végül is nekik ebből jön a pénz, nem éri meg nekik jó fejnek lenni. :S
3. X.Y. (válaszként erre: 2. - Egypt)
2011. ápr. 15. 15:04
Önállóan kellett válaszolni. Én is félek, h nem adják meg, de úgy vagyok vele, h megpróbálom. De rettentően dühítő, h csak 2 pont. És a többi részek nagyon jól sikerültek.
2011. ápr. 15. 14:59
Szerintem nem adják meg. Ha a szóbeli résznél kéne, akkor talán, de a magnó általában elég egyértelmű. Milyen feladatok voltak egyébként? Önállóan is kellett válaszolni, vagy csak ikszelgetni, kikeresni a jó választ, stb.?
1. X.Y.
2011. ápr. 15. 14:56
A segítségeteket szeretném kérni. 2 pont kellene a magnóhoz, hogy meglegyen a 40 % és így meglegyen a szóbeli nyelvvizsgám. Adok be felülvizsgálati kérelmet. Ötleteket, tippeket várok, h mire hivatkozzak. Azt beleírtam, h már csak ez hiányzik a diplomámhoz. Valamint azt, h legyenek méltányosak és vegyék figyelembe, h a többi vizsgarész nagyon jól sikerült.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook