Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny vagy a párodra? Mi "normális" és mi nem? fórum

Féltékeny vagy a párodra? Mi "normális" és mi nem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 12. 20:46

Én kicsit az vagyok. Amikor megismerkedtem a mostani férjemmel, nagyon szerelmes volt a férjembe egy lány. Már együtt jártunk (engem választott, pedig a csaj jobban illik hozzá) én ugyanis 7 évvel idősebb vagyok, mint ő:) még akkor is próbálkozott nála az a lány, de a párom elzavarta. Mondta neki, hogy nem szereti...

Mai napig egymástól 50 méterre dolgoznak, ja, és a csaj a férjem legjobb barátjához ment hozzá, tök hirtelen... kicsit furcsa volt, de mára talán meg is szerette a férjét:)

Ez az egy nő, az akire talán a mai napig kicsit féltékeny vagyok...

8. Molyka (válaszként erre: 3. - Tothnea)
2009. dec. 12. 20:44

De mire? Konkrét vagy csak maga a lehetőség, hogy...

Én álmodtam olyat, hogy azt mondta már nem szeret és mást szeret, de élőben nem jutna ilyen eszembe.

2009. dec. 12. 20:43
Szerintem ez bizalom kérdése is nagyon szeretem a párom de megsem fordul a fejembe ilyesmi,pedig zenélni is jár.
6. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 4. - Molyka)
2009. dec. 12. 20:43
az én férjem egy halom szőrös izzadt koszos pasival dolgozik együtt,vagyis fizikai munkát végeznek,ők a lakótársak is.....szóval a kollegák miatt nem kell aggódnom:DD
2009. dec. 12. 20:43
Mi sajnos nagyon ritkán vagyunk együtt a párommal a munkája miatt!Néha nagyritkán eszembe jut, hogy mivan ha nem is a munkája tartja távol tölünk (van egy közös kisfiunk), de amikor együtt vagyunk mindig elfelejtem ezeket a dolgokat, mert érzem, hogy szeret és, hogy mindennél fontossabbak vagyunk számára!
4. Molyka (válaszként erre: 2. - 9ea67a7a1c)
2009. dec. 12. 20:42
:) Én férjem itthon van, tanít. Van sok helyes kolléganője, csinosabbak is nálam, de valahogy nem vagyok féltékeny... Érdekes dolog ez.
2009. dec. 12. 20:41
Hááát!Én sem hiszem, hogy aggódnom kéne ,de akkor is van bennem egy kis féltékenység☺ (Passz hogy miért)
2009. dec. 12. 20:40
nem tudom...az én férjem messze van nagyon vagyis külföldön dolgozik,van elég dolog ami miatt aggódhatok és itthon a gyerekek szóval igyekszem ilyen "hülyeségek" mint a mikor kivel van stb miatt nem idegeskedni,mert bele lehetne zakkanni abba is...ez nem jelenti azt hogy ne szeretném,sőt...!
2009. dec. 12. 20:38

Öcsém barátnője érdeklődött, hogy mennyire vagyok féltékeny típus. Mondtam semennyire. Majdhogynem ki kelt magából, hogy akkor nem szeretem a férjem eléggé vagy soha nem voltam belé szerelmes.

Imádom a férjem, de nem gondoilnám, hogy aggódnom kéne bármi miatt is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook