Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felmérés ismeretlen számról fórum

Felmérés ismeretlen számról (beszélgetős fórum)


2021. márc. 16. 19:14
Mellesleg nem az ismeretlen számról jövő hívás volt a lényeg, hanem hogy ugyanezzel a témával kerestek-e már másokat, ha igen, ők vajon mit gondolnak. Mert szerintem ez már egy elő-felderítés volt a majdani szavazások miatt.
5. vigyefene (válaszként erre: 1. - E'lodie)
2021. márc. 16. 15:19

Van olyan nap, h 15x hívnak. Ha a világvégéről jön a hívás, a mobilon nem válaszolok, a vonalason pedig 2 gombnyomással letiltom.

(Az én telefonomon van call block.)

4. vivo44 (válaszként erre: 1. - E'lodie)
2021. márc. 16. 14:27

Igen.

A számot pedig onnan tudhatják, hogy számtalan szolgáltatással vagy szerződve, kapcsolatban, melyben az apró betűs résznél ott van többnyire (amit kevesen olvasnak el), hogy az adataidat 3.-ik félnek reklám, vagy gyakorlatilag bármire felhasználhatják és esetlegesen megkereshetnek.

Kidobta a gép, mert több ezer hasonlóan elfogadó ember adatai közt a tiéd is ott van.

3. E'lodie (válaszként erre: 2. - Auróra2010)
2021. márc. 16. 14:09
Általában én sem szoktam, de mostanában aggódom ismerősök miatt, így hát inkább felveszem.
2021. márc. 16. 14:03
Fel sem veszem az ismeretlen számot.
2021. márc. 16. 14:02

Másokat is hívtak már ismeretlen számról társadalomtudományi felmérés készítése kapcsán?

Kérdeztem honnan tudja a telószámom, a válasz az volt, hogy számítógép generálta (khmm!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook