Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fellázadtak a lakók Ördög Nóriék kisboltja ellen fórum

Fellázadtak a lakók Ördög Nóriék kisboltja ellen (beszélgetős fórum)


1 2
19. VendrinerPiroska (válaszként erre: 14. - Hpetra22)
2020. aug. 13. 19:50
Biztosan. Valószínüleg jobb lett volna, ha olyan helyen nyitnak boltot, ahol elegendõ a parkolóhely. Mellesleg az önkormányzat tehetne a legtöbbet a helyzet megoldására. Gondolom, a nyaraló tulajdonosoktól beszedett adóból futná néhány táblára, a polgárõrség/rendõrség meg kaszálhatnának a szabályszegõkön.
18. mimy63
2020. aug. 13. 08:53

Ismerem a környéket. Először is, aki ott vett ingatlant (nem kevés pénzért), pont azért akart oda, mert egy nagyon csendes, nyugodt utca. Aki a nyüzsit kedveli, az máshol keresett volna magának helyet.

Volt ugyan egy kis bolt ott, de kb. annyiból állt, hogy akik az utcában laktak, odasétáltak a friss kifliért. Semmi nyüzsi, semmi zajongás.

Most meg kell nézni celebéket címszó van, meg toborozzuk az ismerősöket, hogy menjen a bolt címszó van. Amit meg is értek, de azt már nem, hogy simán letojják azokat, akik sokkal előbb ott voltak, mint ők.

Ami meg a legfontosabb: ahogy a képen is látszik, tele az utca autókkal. Egy olyan utcában, ahová BEHAJTANI TILOS!

2020. aug. 13. 08:12

Amikor mi jártunk sok éven át egy csendes kis utcába nyaralni, ahol bátran biciklizhettek, tollasozhattak a gyerekek, én is kiakadtak volna, ha ez a béke és biztonság hirtelen megszűnt volna egy celeb látványosság miatt.

Nem a bolttal van a baj, hanem azokkal, akik azt hiszik, hogy ott finomabb a kifli vagy édesebb a kávé.

2020. aug. 13. 08:06
Hülyeség.
2020. aug. 13. 07:44
Az a bolt Nóráék előtt is működött, akkor nemvolt probléma. Erről olvastam.
14. hpetra22 (válaszként erre: 12. - VendrinerPiroska)
2020. aug. 12. 13:06
Jobb lett volna egy forgalmasabb, eleve látogatott, zajosabb helyen csinálniuk.
13. hpetra22 (válaszként erre: 10. - Druzsina)
2020. aug. 12. 13:05

Én is megértem őket. Nagyon is. Főleg azokat, akik évtizedek óta ott laknak, nyaralnak, megszoktak egyfajta békességet, csendet a környéken. Rájuk is tekintettel kellene lenni, joguk van a nyugalomhoz.


Nóráékat is megértem, tök jó kezdeményezés volt, csak nem gondolták át szerintem, hogy milyen változásokat okoznak.


Arról viszont nem tehetnek, hogy sok ember őrült módon száguld, kapukba parkol, mindenfelé szemetel és másokra való tekintet nélkül hangoskodik.

12. VendrinerPiroska (válaszként erre: 6. - Keresztszemes)
2020. aug. 12. 13:05
Az a környék már korábban sem volt értéktelen és egy ilyen akcióval csak az ottaniak ingatlanának az értéke csökken. Különben el tudom képzelni, mit élnek át az ottlakók.
11. hpetra22 (válaszként erre: 9. - Garabonciás)
2020. aug. 12. 13:03
Itt most pont nem a celebek élete a lényeg, hanem az ott lakó emberek életének megváltozása.
2020. aug. 12. 12:54
Ahogy elolvastam a közleményt, abszolút megértem az ott lakókat.
2020. aug. 12. 12:25
Valahogy nem tud erdekelni. Egyreszt a Balaton eleg messze vsn ide hozzank, masreszt meg krvara nem erdekel a celebek élete. Egyebkent meg lehet hogy ezzel a hirrel is csak a boltjukat akarjak reklamozni.
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. aug. 12. 12:13
semmi
2020. aug. 12. 10:30

Nekem erről egy pár évvel ezelőtti balatonkenesei eset jutott eszembe. Ott is az volt a lakók problémája, hogy túl nagy a forgalom, túl nagy a zaj. Miért nincs elkerülő út? Aztán megépitették az elkerülőt. Változott a mantra. Utána már az volt a problémájuk, hogy nincs turista, mert senki sem ment be a városba.

Szóval szerintem a lakók mindig találnak valamit, valakit, amivel vagy akivel bajuk van.

2020. aug. 12. 09:50
Mindennek van jó és rossz oldala--azzal,hogy beindították a boltjukat a környék értékét növelték,a fejlődést nem biztos,hogy megkell akadályozni.
2020. aug. 12. 09:49
Mindig lesz olyan akinek semmi sem tetszik ...
4. hpetra22 (válaszként erre: 3. - Régivágású úriember)
2020. aug. 12. 09:41
Nem hiszem, hogy így lenne. Instagramról szedték a cikkhez az alapot.
2020. aug. 12. 09:39
Ugye tudod hogy ezek reklámcikkek,hogy pörögjön a nevük ,hirdessék a boltot?
2020. aug. 12. 08:22

Végig követtem a felújítási munkákat, cukik voltak. Jópofa helyet csináltak.

De talán nem jó utcában?

2020. aug. 12. 08:20
Neked mi a véleményed? Jogos a lakók panasza? Vagy csak irigyek a sikerre?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook