Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fellángolás más pasik iránt férj mellett? Ez normális? fórum

Fellángolás más pasik iránt férj mellett? Ez normális? (beszélgetős fórum)


1 2
19. 5239d91094 (válaszként erre: 1. - Manki)
2011. szept. 4. 09:55

Szia !

Szerintem ez teljesen normális, legfeljebb sokan nem vallják be. Én hat éve vagyok a férjemmel, van egy 10 hónapos kisbabánk, és mégis fel- fellángok. Imádom a párom, de az az örült szerelem, mint az elején, már nincsen. És ez a legtöbb kapcsolatban így természetes.

Bár nem tudnám megcsalni, de jó érzés, ha tetszem más férfiaknak is.

18. beatav
2011. szept. 4. 09:43
Kedvességre vágysz, ez teljesen normális.DE ezt a férjedtől kellene megkapnod és akkor nem lenne más férfi iránti fellángolás!
17. Zsana81 (válaszként erre: 15. - Manki)
2011. szept. 4. 09:34
Hát igen,mások is azt mondják,hogy a mi kapcsolatunk ritka és különleges. :))Kivánom,hogy neked is hasonlóban legyen részed...és tényleg mielőbb megnyugodjon a lelked.Gondolom,hogy ez nagyon nehéz lehet igy.... :S
16. Manki (válaszként erre: 13. - Azxy)
2011. szept. 4. 09:14

Húúúúúúúú de jól tettem, hogy írtam nektek, most már sokkal könnyebb, pedig már a könnyeimmel küszködtem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KÖSZÖNÖM!

15. Manki (válaszként erre: 10. - Zsana81)
2011. szept. 4. 09:13
Szia, nem vagy bántó és én is arra vágyom amit Te írtál, de a barátaim és látod a sok fórumozó is azt írja, hogy vele se így van. Ez vmi nagyon ritka dolog lehet :(((
2011. szept. 4. 09:12
Nálam ez évente előfordul, ha nem félévente, de 2-3 hét és elmúlik.
13. azxy
2011. szept. 4. 09:11

Szia!

Persze, ne aggódj, teljesen normális vagy:) Az lenne a fura, ha nem így lenne, csak gondold végig a biológiai hátterét:) Én ha ilyen hullámvölgybe kerülök, átvészelem azt a néhány napot és nem is próbálok meg nemet mondani a fantáziámnak, mert azzal csak lassítanám a "folyamatot". Bűntudatom mindig van egy pici, de csak egy egészen pici, mert egyrészt tudom, hogy ez természetes, másrészt pedig 100%-g biztos vagyok abban, hogy semmi pénzért nem adnám oda az én tökéletesen parázsló kapcsolatomat egy pillanatnyi fellángolásért:) Mosolyogj, mikor ez eszedbe jut:)

12. Manki (válaszként erre: 3. - Csicsi25)
2011. szept. 4. 09:06
Szia, hát ez tényleg passzolt :))) szóval csak akkor leszek boldog ha hű maradok!!
11. 1de546fb16 (válaszként erre: 1. - Manki)
2011. szept. 4. 09:05
Nem vagy egyedül!Sőt!!!Nekünk még titkos klubunk is van erről a témáról,Titic a klubgazda.Hát olvashatsz pár fura sztorit!Köztük az enyém is!Tegnap is láttam a plátói szerelmemet,mert ugye ez mind az,aztán szenvedés,és zavar,és egy-két napig megint nagyon rossz,aztán picit jobb,aztán megint látom,pár kedves szó,vagy még az se,és kezdődik minden előröl!:-((
2011. szept. 4. 09:03
Szia!Az én véleményem az,ha egy kapcsolat jól működik,ilyen nem fordul elő,nincs fellángolás,pláne 5x.Nem akarok bántó lenni,ez az én véleményem.Szerintem ez már egyfajta jelzés,hogy valami nagyon nem oké... Nem csak a te hibád,lehet a párodé,esetleg mindkettőtöké...Nincs szeretethiányod véletlenül? 1-2 kedves szótól,amit egy másik férfi intéz felé,még nem lángol fel az ember...hacsak már nem úgy érez az aktuális párja iránt.Mi 9 éve élünk együtt,nekünk is van gyermekünk,szerencsére ilyen még nem fordult elő...imádjuk egymást a mai napig. Sok szerencsét kivánok,hogy minél előbb rendezni tudd a lelkedben támadt zűrzavart :) .
9. nikletty (válaszként erre: 8. - Nikletty)
2011. szept. 4. 09:03
a másik alatt a pasikat értem
2011. szept. 4. 09:02

szia

ez szerintem is normális, előfordul, hogy más pasi is szimpivé, vonzóvá válik számodra.

Szerinted a másiknak hányszor jut ilyesmi az eszébe??? Szerintem jobb is ha nem tudjuk meg!


Nem tudom, talán jó technika lehet, ha ilyenkor még jobban közös programokat keresel a férjeddel, ill. alkalmakat keríteni jó kis rosszalkodásokra

7. 1de546fb16 (válaszként erre: 3. - Csicsi25)
2011. szept. 4. 09:01
Oda a pont!!!Nagyon találó!!!
2011. szept. 4. 09:00
szerintem is teljesen normális vagy :)
5. bnedora (válaszként erre: 3. - Csicsi25)
2011. szept. 4. 08:59
:-)))
4. Manki (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2011. szept. 4. 08:58

Húúú ez jól esett, most kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok teljes abnormális akkor, de tényleg.

És figyu nincs vmi ötleted arra, hogyan lehet ezeket elkerülni, mert azért ilyenkor nem annyira jó ám :( csak amikor kedveset mondanak az embernek :)))

2011. szept. 4. 08:56

Szia!

Ne haragudj, de ahogy olvastalak, ez a réges-régi zeneszám jutott eszembe - talán jókedvre derít kicsit:


[link]

2011. szept. 4. 08:53

Szia! Ez szerintem természetes dolog. Én, 36 éve élek együtt férjemmel, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy közben nem voltam szerelmes másba (v. ki tudja, lehet, hogy csak szimpátia volt). De tény, soha nem csaltam meg a párom, és nincs is szándékomban. Számomra ő nagy "Ő".

Kívánom neked, hogy légy nagyon boldog a családoddal, mégha gondolatban máshol is jársz néha.

2011. szept. 4. 08:48

Sziasztok,

kérlek segítsetek nekem, nagyon tanácstalan és elkeseredett vagyok :(

14 éve ismerem a párom és 7 éve össze is házasodtunk, azóta néhány alkalommal max. 5x más férfiak iránt fellángoltam, amikor ez történik velem, akkor szinte állandóan a másik pasira gondolok, szerintetek mi a baj??? Vagy ez normális ennyi együtt töltött év után? Mindenkivel előfordul ilyesmi???

Nem csaltam meg soha a párom, de ha becsületes akarok lenni be kell valljam, hogy a pasik sem ugrabugráltak értem, 1-2 kedves szó, amitől az én fantáziám beindult aztán ennyi, persze idővel enyhül a fellángolás, de addig nagyon rossz, hogy szinte csak erre tudok gondolni :( lehet ezt valamilyen hatásos praktikával elkerülni???

Ráadásul mostmár van egy kisbabánk is, így még azt se mondhatom, hogy unatkozom, mert mellette dolgozom is egy picit. A kisbabám nagyon imádom, most Ő adja számomra a boldogságot és így sokkal könnyebb mint korábban, de azért jó lenne, ha nem lennének ilyen érzéseim és a párommal tudnék boldogan együtt élni. Mi a véleményetek???

Előre is köszönöm a válaszotokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook