Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miből lehet tudni, hogy csak fellángolás az amit érzek, vagy valóban szerelem? fórum

Miből lehet tudni, hogy csak fellángolás az amit érzek, vagy valóban szerelem? (beszélgetős fórum)


2020. júl. 17. 21:54
Az idő és önmagunk tudhatjuk csak.Van akiket a könnyű lángolás hamar elkap,de van olyan is akik nehezen esnek szerelembe.Utóbbi sokat veszithet ,szerintem.De soha nem szabad feladni.
20. 184481d874 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 17. 21:52
Bizony sok ilyet látahtunk,ha jól kinyitjuk a szemünket.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2020. júl. 17. 21:09

Én azért húztam ennyi ideig mert szerettem (talán még most is csak most sok a harag) és tudom hogy ő is szeret csak nagyon el kényelmesedett, de úgy tűnik az utolsó beszélgetésünk és az hogy pár napja külön vagyunk felnyitotta a szemét.

Egyébként nagyon sokan félelemből maradnak benne hasonló de akár rosszabb kapcsolatokban is. Pl anyagi helyzet, vagy magánytól való félelem, vagy épp nárcisztikus a partner, na ők nagyon tudnak manipulálni és borzalmasan nehéz kilépni

Nagyon sok oka lehe,kb könyvet lehetne írni az ilyen okokról

18. michelle.r (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 17. 19:42
Erre nem tudok neked mit mondani, mert én nem élnék olyan kapcsolatban, ahol ennyire nem érdeklem a páromat. És nem is értem, hogy mások miért. Te pl.miért? Miért élsz azzal, akit ennyire nem érdekelsz?
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Scherlock)
2020. júl. 17. 15:31

Végül az lett hogy a sráccal nagyobb távolságot tartok, míg nem dől el a kapcsolatom.

A kapcsolatommal pedig az lett hogy egy kicsit most külön élünk. Azt kértem tőle hogy menjen el és értékelje át magában a dolgokat, ha arra jut hogy más után néz tegye, ha pedig arra hogy én kellek neki akkor tegyen érte, ne csak akkor foglalkozzon velem amikor akar valamit. A gyerek pedig most is velem van és bárhogy adódik a továbbiakban, velem is marad.

16. vigyefene (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 17. 15:22
A szerelemhez két ember kell.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2020. júl. 17. 15:20
Alapvetően boldog vagyok mint ember, de az hogy egy kapcsolatban boldogok legyünk nem csak egy emberen múlik pláne ha én vagyok aki mindent megpróbál ennek érdekében a másik még is tesz rá.
14. Scherlock (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 17. 10:10

Hali!


Érdekel, mi lett a folytatása a történetnek?


Végül is megcsókolt már?

Elhagytad az aktuális párod?

Gyerekkel mi lett? Megy/ment veled, vagy maradt az apjánál?


Kérlek, válaszolj!


Sok boldogságot!

13. michelle.r (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2020. júl. 14. 14:07
Amíg valaki abban hisz, hogy a másiknak kell őt boldoggá tennie, és ha nem teszi, jöhet a következő, addig szinte biztos, hogy baj lesz a kapcsolattal 🙃
12. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 13. 21:18
Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!
11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 13. 20:36

Ha már fórumot nyitottál róla az már nagyon komoly lehet. :D


Az eszem megáll! Nem tudod eldönteni mit érzel?

De családod már van. Melyik felelősséget fogod felvállalni?

Vagy ez az, ami nem megy?

2020. júl. 13. 20:31

Mérlegelni való tény, hogy elkezdett kikacsintgatni a házasságából.

Nem is annyira a fellángolás a lényeg, mint az, hogy újabb kapcsolatra támadt igénye.

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Bichi)
2020. júl. 13. 20:18

', bár a párommal már így is úgy is zátonyra futott a kapcsolatunk, hosszú ideje nem vagyok már boldog mellette de a fiunk miatt próbáljuk helyre hozni.'


Lehet csak nekem jelenti ez a pár szó, hogy gondok vannak a kapcsolattal?

8. OroszSzandi (válaszként erre: 3. - 346cfad937)
2020. júl. 13. 20:16

Én Veled értek egyet!

Ha szereti a másikat, ha nem... valami abban a kapcsolatban nem jó, amiben van.

A legrosszabb, ha a gyerek miatt maradnak együtt.

Langyos víz..

7. Bichi (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2020. júl. 13. 19:59

Nem írta, hogy baj lenne a gyerek apjával. Szerintem csak egyszerűen szerelmes lett.

Mondjuk a véleményem megvan arról, hogy egy olyan pasiért elhagynám a férjem, akit még meg sem öleltem, meg sem csókoltam, szerintem ez elég bakfisos hozzáállás

6. Panna.33 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2020. júl. 13. 19:55
Ezt még csak kiegészíteni sem tudom, minden szavával egyetértek.
5. 6b72794f68 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2020. júl. 13. 19:48
Egyetértek!
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 13. 19:27

Ha nem régen ismerted meg, akkor kár lenne egy kapcsolatot borítani miatta.

Mennyit tudsz az új pasiról? Tudod van-e kapcsolata? Tudod milyenek a hétköznapjai?

Nem tudom mi a gyerek apjával a gondod, de nem mindig a megfutamodás a legjobb ötlet. Egy házasságban, kapcsolatban nem mindig csak csillámporos pónik táncolnak rózsaszínű felhőkön. Vannak gondok, anyagi, munkahelyi, fáradtságból adódó. Ha mindenki más karjába rohanna ilyenkor, nem lennének hosszas kapcsolatok, persze tudom sajnos sok zátonyra fut.

Részemről felelőtlen vagy, gyerekkel mennél bele, egy általad talán nem is ismert pasival kapcsolatba.

Hallgass a barátnődre!

Ha annyira rossz a kapcsolatod, lépj ki belőle.

2020. júl. 13. 19:04
Én biztosan nem pazarolnám az időm egy menthetetlen kapcsolatra, akárhogyan is alakuljon a másik férfival.
2020. júl. 13. 19:03
Majd az idő eldönti. Azért a házasság és válás nem egy babaruha. Elég könnyedén beszélsz róla.
2020. júl. 13. 18:59

Szerelmes vagyok egy srácba akit nem rég ismertem meg. Viszont egy barátnőm azt Mondta ó ez csak fellángolás. Ezt miből gondolhatja? Én pedig miből tudom eldönteni hogy érdemes-e miatta elhagynom a páromat?

Tulajdonképpen úgy érzem simán bármikor el tudnám hagyni érte. Ő tudja hogy van egy párom és egy kisfiam, meg is beszéltük hogy amíg együtt vagyok a fiam apjával nem lesz köztünk semmi. Viszont munkánk miatt rendszeresen találkozunk és elég nehéz megállnom és rajta is látom hogy küzd saját magával hogy még csak egy csók se csattanjon el.

Viszont most hogy a barátnőm el ültette bennem a bogarat rendesen így már nem tudom mi lenne a jó döntés, bár a párommal már így is úgy is zátonyra futott a kapcsolatunk, hosszú ideje nem vagyok már boldog mellette de a fiunk miatt próbáljuk helyre hozni. Most viszont elbizonytalanított ez a gondolat, és nem tudom hogy inkább próbáljuk meg helyre hozni a látszólag menthetetlent vagy bízzak az érzéseimben és próbáljam meg a másikkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook