Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fellángolás más pasik iránt férj mellett? Ez normális? fórum

Fellángolás más pasik iránt férj mellett? Ez normális? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 10. 14:37
Szerintem teljesen normális dolog, ha gondolsz más pasira, nincs ezzel semmi baj, attól nő egy nő, ha vannak érzései..aki mást mond, h ő még ilyet nem tett és másra sosem gondol, az hazudik..vagy egy beszűkűlt mimóza..vagy álomvilágban él...a kitalált történetekről nem is beszélve...
48. jstefan (válaszként erre: 47. - Manki)
2011. szept. 5. 20:28
Én is tévedhetek, nekem ez volt a véleményem, sok szerencsét neked!
47. Manki (válaszként erre: 44. - Jstefan)
2011. szept. 5. 11:40

Hát igen nagyon pasiból vagy :))) nagyon nem tudtad megközelíteni az érzéseim :(

Nem gondolom, hogy nagyobb igényem lenne a testi kielégülésre mint amit kapok! Szerintem lelkileg kapok kevesebb kényeztetést! Szerintem 4 pasi már nem kevés a házasság előtt, valóban nem is sok, de ezen a téren nincs gondom. A fellángolások során sincsenek "beindulásaim" és nem hiszem, hogy tartanom kellene , hogy kéjesen csillog a szemem.

46. nikletty (válaszként erre: 40. - Bnedora)
2011. szept. 5. 09:14

igen nekem is ez a fura, ez olyan kicsit nem, hogy "addig jár a korsó a kútra..."

ezzel végül is mindig esélyt adsz újabb és újabb pasiknak... oké hogy eddig egy sem csábított el úgy, de mi lesz ha egyszer jön egy olyan pasi ...

45. nikletty (válaszként erre: 39. - Ami.)
2011. szept. 5. 09:13

ezzel egyetértek, nem kell mindenkinek a társadalom által lefestett módon élni! Mindenkinek maga dolga, hogy hogy él, lényeg, hogy mind a két félnek okés legyen!


Aham, akkor téged valami mégis vonz ebben, az, hogy ott a lehetőséged, hogy bármi lehetne egy pasival? Ha úgy akarnád... Vagy hogy kéne elképzelni?

Nekem ez kicsit olyan férfias vonás - ha nem bántalak meg vele. Ők igyénlik ált-ban jobban, hogy érezni akarják hogy be tudnák cserkészni xy nőt.

44. jstefan (válaszként erre: 1. - Manki)
2011. szept. 4. 21:01
A férjedtől kevesebb szeretetet ,és testi kielégülést kapsz mint amire igényed, van ezért lángolsz fel más férfiaktól.Azonkívül valószínű hogy a házasságod előtt kevés férfival volt dolgod,és hajt a kiváncsiság hogy mással milyen lehet .Az ilyen kis flörtök nagyon sok nővel,és pasival előfordulnak ,attól még hosszú házasságod lehet.Csak az a veszélye ennek hogyha összejössz egy pasival,aki olyan fergeteges orgazmushoz juttat amiben még álmodba sem volt részed akkor a félrelépés rendszeres lehet ami lebukáshoz vezethet.Ezenkívül arra kell vigyáznod hogy a férjed jelenlétébe ne indulj be más pasira mert azt meglátja rajtad,a nők többségének a szeme ilyen esetben kéjesen csillog.
43. Manki (válaszként erre: 42. - Cef15f164f)
2011. szept. 4. 19:31
Köszönöm!!! Azért jobb lenne nem érezni ilyeneket :( pedig én nem is sms-getek, mailezgetek fiúkkal! Végig gondolva azért azt hiszem abbab igaza van a többieknek, hogy nem kapom meg férjemtől érzelmileg azt amire vágyom. Már nagyon sokszor próbáltam elmagyarázni neki, de nem figyel rám :( max. akkor teljesen hiteltelenül azt mondja szép vagy :( pl. ma is elmentünk kirándulni és amikor két óra múlva elfáradtam és kértem, hogy menjünk haza, direkt azt mondta a hosszabb útra, hogy a rövidebb mert Ő sétálni akart még, mikor rájöttem az átverésre, még Ő volt (van) megsértődve, merthogy viccelni sem lehet :( meg hogy én is szoktam viccelni :(((
42. cef15f164f (válaszként erre: 1. - Manki)
2011. szept. 4. 16:45
Ha csak nem vonulsz zárdába, ahonnan ki sem tezsed a lábad, ilyen lesz. Normális, amit érzel, és mivel így is hűséges vagy, senkinek nem lehet kifogása.
41. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Manki)
2011. szept. 4. 14:33

Szia!


Nekem is kb. ezek a paramétereim, és imádom a férjemet. Sőt, az idővel egyre jobban kötődöm hozzá. Én is hajlamos vagyok fellángolásokra. Megtanultam ezt kezelni, elfogadni, és eszem ágában sincs emiatt felrúgni a házasságot. Meg aztán egysze lebuktam sms-ezgetéssel, és akkor nagyon megijedtem, hogy most kirakja a szűrömet... Szerencsére megbocsátott. Nehéz időszak volt, sokat beszélgettünk. Bár nem nyíltan, de talán belátta, hogy talán ő sem tett meg mindent értem... Persze egy percig nem tagadtam a saját hibámat, de tényleg tanultam belőle. Azt, hogy nem éri meg...


Azóta még játékból sem megyek bele semmilyen kalandba, ha lennének ilyen irányú energiáim, akkor azt átfordítom a férjem irányába... Vele megyek vacsizni, neki írok szép sms-t, meg ilyenek...

40. bnedora (válaszként erre: 39. - Ami.)
2011. szept. 4. 14:29
És vajon meddig?
39. Ami.
2011. szept. 4. 14:24

Attól nem kell papucsnak lenni,h nyíltabb legyen,és szabadelvűbb.Attól h valakik nem átlagos kapcsolatban élnek,még nem jelenti h az rossz,csupán nem az a megszokott,és ezért elítélik az emberek,közben lehet 100-szor boldogabbak,mint akik meg akarnak felelni a társadalmilag elvárt normáknak.

Hogy miért teszem meg újra?Tulajdonképpen mit is?Hogy találkozok,beszélgetek egy számomra szimpatikus emberrel?Szeretek ismerkedni,és izgalommal tölt el ez az egész,időnként vágyom arra h új embert ismerjek meg,kielégítem ezt a vágyam,és minden megy tovább.Én még csak arról se fantáziálok,h bármi lenne azzal a pasival,szexuális része nem vonz kicsit sem.

38. nikletty (válaszként erre: 32. - Bnedora)
2011. szept. 4. 12:50

hát szerintem is fura ez már...

egyszer, szerintem is fura, hogy ezt így tűrje egy pasi... vagy ilyen papucs, vagy tényleg ő is ezt csinálja, ez a kettő lehetséges...

másszor, Amirt sem értem, ha tudja, soha nem lesz semmi, akkor mire is jó az egész??? Főleg ha már párszor volt ilyen eset, akkor miért teszed meg újra meg újra?

37. nikletty (válaszként erre: 23. - Kitrákotty)
2011. szept. 4. 12:45

ezért írtam én is, ha ilyen van próbálja jobban párja társaságát ölelését keresni, hogy érezzék jobban egymást közelebb.


De szerintem igen,nekünk, nőknek miért kéne fából lennünk???

Én tudom jól, hogy sok házas pasi miket művel... neten,melóhelyen... igen is nézelődnek, flörtölnek, és kibeszélik a nőket...

36. nikletty (válaszként erre: 11. - 1de546fb16)
2011. szept. 4. 12:42
na idáig azért én nem gondoltam a témát, hanem hogy mint pasi bejönne valaki, pl. igen, kíváncsi lettem volna rá pl pucéran, ilyesmi... de mivel nekem is volt lelki-furdalásom én elmondtam a páromnak... mi megbeszéljük az ilyesmit is.. ő is mondja, ha tetszik neki valami egy nőn..
2011. szept. 4. 12:07
OFF. Kis cukker a férjed, te meg helyes csajszi vagy! :)
34. Ami.
2011. szept. 4. 11:47

Vele élek:)

Elmegy dolgozni,hazajön velem van,ideje se lenne rá,és nem olyan beállítottságú..

És azért ilyen megértő,mert én ezt tisztáztam vele már a megismerkedésünkkor,így ismert meg,fogadott el,szeretett meg,és vett el feleségül.Soha nem árultam zsákbamacskát!

33. bnedora (válaszként erre: 30. - Ami.)
2011. szept. 4. 11:43
Na, ne már..... és te ennyire megbízol benne? Hmmm!
32. bnedora (válaszként erre: 26. - Ami.)
2011. szept. 4. 11:41

Soha ne mondd, hogy soha!

Ha ilyen megértő a férjed, akkor szerintem ő is ezt csinálja:-)

31. Ami.
2011. szept. 4. 11:39

Ez a kedvenc idézetem magamra,amit a férjem talált:

"Valóban semmit sem birtokolsz,csak őrzöl egy darabig.S ha képtelen vagy tovább adni azokat,akkor azok birtokolnak téged.Bármi legyen is a kincsed,úgy tartsd a markodba,mintha vizet tartanál,mert ha megszorítod eltűnik,ha kisajátítod,tönkreteszed.

Tartsd szabadon és örökké a tiéd marad!"

30. Ami.
2011. szept. 4. 11:35

Tudom mennyire válogatós vagyok,és hogy kevés olyan ember van,aki megfelelne,és együtt is élnék vele..ugyh abszolút nem félek,mert annyira kevés az esélye h még egy ilyet találok.

A férjem meg nem csinálja ugyanezt,mert őt nem érdeklik a nők..és nem csak mondja,nem jár el sehova,még velem se bulizni,ő horgászni szeret ez a hobbija,akkor van haveros hétvégére.Neki én vagyok a minden,és meg se fordul a fejébe,hogy rajtam kívül is élnek még szép lányok.

29. kitrákotty (válaszként erre: 26. - Ami.)
2011. szept. 4. 11:20

ez addig működik, amíg nem találkozol valakivel, akivel jobb lesz mint a férjeddel....


és téged sem zavar, hogy esetleg a férjed is ezt csinálja? vagy hogy ő tovább is megy ennél esetleg?

28. 1da9380ac7 (válaszként erre: 23. - Kitrákotty)
2011. szept. 4. 11:07
Egyetértek veled!Szerintem ha otthon megkapod amire vágysz érzelmileg is bókolhatnak más férfiak (ami ugye jólesik!) de nem lángolsz fel!:)
27. 1da9380ac7 (válaszként erre: 26. - Ami.)
2011. szept. 4. 11:05
És ha egyszer olyannal találkozol aki értékes ember a számodra is??? :)) Akkor megbukott az elméleted!!!!
26. Ami.
2011. szept. 4. 10:51
Semmit..néha tudja néha nem,tisztába van vele,h nekem erre szükségem van időnként,és hogy teljesen úgy találkozok vele,mint a többi fiú barátommal,tudja h veszélytelen számára,mert meg nem csalnám soha.Nem féltékenykedik,nem csinál ebből problémát.De van,hogy nem mondom el,mivel ő úgyis dolgozik,nem mindegy h otthon ülök,vagy addig megiszok valakivel egy teát és beszélgetek?!De általában utána beszámolok róla,mondom h találkoztam valakivel és jót beszélgettünk,vagy mennyire idióta emberek vannak,ennyi...folytatás úgysem lesz.
25. kitrákotty (válaszként erre: 24. - Ami.)
2011. szept. 4. 10:28
Arra lennék kíváncsi, hogy a férjed mit szól ezekhez a randikhoz?
24. Ami.
2011. szept. 4. 10:27
Szerintem aki nyitott a világra,és nem elvakultan szereti a másikat,mindenkivel előfordul.Szükség van rá h újra nőnek,vonzónak érezzük magunkat(nem azt mondom h a párunk nem érezteti,de egészen más,ha idegen lát annak minket)Megvan a varázsa,újra fiatalnak érzed magad,lelkes vagy,csak ő jár az eszedbe,tiszta tiniszerelem.És amilyen hamar jön,el is múlik általában.Én pl,simán találkozok az illetővel,csinálok közös programot,így megvan a randi filing,fel vagyok dobodva,de általában a 2. esetleg 3. tali után,már nem vonzó számomra,elmúlik az újdonság varázsa,látom élethelyzetbe,és ráeszmélek,h mégsem olyan tökéletes,és a férjem ezt sokkal jobban csinálná,vagy gondolkodna a témáról.És meg is szakítom a kapcsolatot a másik személlyel.Soha nem jutottam el még a csókig se senkivel..nem is vágyom rá,se többre,ezek egyszerű flörtök..amit szerintem a legtöbb pasi a munkahelyén,vagy egy szórakozóhelyen is megtesz.Annyi h mi érzelmesebbek vagyunk,lehet h nem az elégít ki h 2-3 órán keresztül bókolunk valakinek,hanem nekünk kell a "kapcsolat"a másik személyhez,és erre jó a pár találkozó,amibe megismered kicsit a másikat,és felfedezed a hibáit,és máris érdektelenné válik számodra.Számomra ez a legjobb,ha elébe megyek,nem otthon ábrándozok róla hetekig,hanem találkozok,hamar le szoktam tudni..nálam is kb fél évente van,h látok olyan pasit,aki felkelti az érdeklődésem,de egy olyannal se találkoztam még,akire lecserélném a párom!
23. kitrákotty (válaszként erre: 22. - Mothertiger)
2011. szept. 4. 10:26
ha valakinek attól tetszik meg egy pasi, hogy két kedves szót szól hozzá, akkor igenis gondolkodjon el! nem azon hogy beteg, hanem a kapcsolatában valami nem stimmel, "otthon" nem kap kedves szót, azon kéne változtatni!
2011. szept. 4. 10:25
Most dumáld már bele, hogy beteg... Csak mert nincs fából, és megtetszenek neki más férfiak a férjén kívül! Vagy külön jó érzés, ha valaki szarul érzi magát? Ehh... :P :D
2011. szept. 4. 10:19

Egy jól működő kapcsolatban szvsz ilyen nemigen fordul elő.


Topikindító: gondolom azért indítottál topikot, hogy megnyugtasd magad, de ne felejtsd el, hogy attól, hogy itt sokan bizonygatják neked, hogy velük is előfordult, még nem biztos, hogy normális ám! :-) sőt!

20. mothertiger (válaszként erre: 15. - Manki)
2011. szept. 4. 10:19
Nem ritka.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook