Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felkaros vérnyomásmérő vásárlás fórum

Felkaros vérnyomásmérő vásárlás (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 22. 10:30
okosora,volt vernyomasmeron es nem szerettem,mert sosem mert pontosan meg uj elemmel sem.
2013. szept. 7. 18:27

zsííír!

én az M2 Intelligence-et néztem ki, 10-12e, de hosszútávra lesz végül is...

2013. szept. 7. 16:57
Nekünk Omron MX3 Plus van, sok éve használjuk, kifogástalanul működik. Egyszer hallottuk (több éves használat után) h ajánlatos évente megnézetni, h reálisan mér-e, mert 'elállítódik'. Ettől meg is ijedtünk, h lehet h ki tudja mennyi a vérnyomásunk ha ez nem jól működött, bevittük Szegedre ahol végeztek egy összehasonlító mérést, és tökéletes volt.
2013. szept. 7. 16:54

köszi!

most épp az Omront nézegetem. erről van valakinek tapasztalata?

11. zebracsikó (válaszként erre: 10. - CsillagTM)
2013. szept. 7. 15:17

Tensoval -Hartmann -szerintem jó, nekünk ez van itthon.

Jó egészséget!

2013. szept. 7. 15:16
mi most vennénk. kismama vagyok, szeretném rendszeresen mérni a vérnyomásom. kinek mivel van tapasztalata?
2013. jún. 29. 06:23
van jó magyar termék is
2012. dec. 14. 15:31

sziasztok :)


Én is vérnyomásmérő vásárlásra adnám a fejemet lassan :D


sok-sok márkát láttam a piacon/ ez/ezekkel probléma van:


-Vivamax nem rossz de nem bír annyit/Rossmaxal is problémák vannak...


na csak véleményt olvastam róluk....


Mindenki az Omront fújja milyen jó...


Az én figyelmemet ő ragadta meg:


Microlife BP A200AFIB


van valakinek valami tapasztalata róla? használ iylet valaki?


5 év garancia van írva hogy ennyit adnak alapból tényleg igaz-ez??


az omronnál hogy meglegyen az ötévet már fizetni kell....


Lehet csak azért ilyen olcsó mert annyira nem ismert??

2010. júl. 19. 14:41
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!! Aranyosak vagytok. Anyunak nem kell szerintem színes kijelzős meg ilyenek, csak egy sima mezei, ami mér. Magas a vérnyomása, szed rá gyógyszert is és attól általában amikor mérik neki, akkor normál értéket mutat. Szerintem azért kell neki, hogy otthon is gyakrabban meg tudja mérni magának. A háziorvosa megméri neki amikor elmegy hozzá, de az kb fél évente van, és szeretné sűrűbben ellenőrizni. Megnézek minden márkát amit írtatok, árak, tudás szempontjából, aztán meglepjük őt valamelyikkel. :)
6. 579e1f2127 (válaszként erre: 1. - Bar_byka)
2010. júl. 19. 14:24
Mindenképpen csak felkarost vegyél!!Ha lehet ne szupermarketben vagy egyéb más üzletben,hanem gyógyszertárban,orvosi műszer szaküzletbe vagy gyógyászati segédeszköz üzletben,olyan helyen ahova bármikor vissza viheted,ha gond van vele, vagy esetleg a működésével kapcsolatban segítséget tudsz kérni.Ezeken a helyeken szakemberek tudnak tanácsot adni is.Az OMRON vagy a MEDICOR termékei jók,de aztán ugyan olyan jó lehet pld. a Samsung,Hauser,Sencor AEG stb.Írd be a keresőbe és sok információhoz juthatsz mielőtt vásárolsz.Sok sikert!
2010. júl. 19. 14:17
Nekem Rossmax márka van. Kb 2-3 éves, nagyon jó, megbízható. Felkarra a mandzsettát, csatlakozik egy kis adapterhez amelyen megnyomsz egy gombot felpumpál és méri a vérnyomást, pulzust.Ha beütöd a gugli keresőbe rátalálsz. Természetesen memória-tárral rendelkezik ha jól emlékszem 100 mérést tárol el. Neten rendeltem mint mindent. :-)
4. kefekötőke (válaszként erre: 1. - Bar_byka)
2010. júl. 19. 14:05

Azt kell tudni ,miért szeretne vérnyomásmérőt?

Mert a szomszédasszonynak is van,mert miért ne,,metrt eddig is volt ,csak elromlott,mert néha szédül és szertné ellenőrizni egyedül,vagy hypertoniás , erre gyógyszert is szed.

Ha fontos ,hogy rendszeresen mérjen ,csak jó minőségűt szabad megvenni.

MI a TENSOVAL comfort márkát vettük

Ez 2 X 30 memóriás,igaz már nem mérünk annyiszor mint mikor bepánikoltunk,de megbízható ha elővesszük.

2010. júl. 19. 14:02

Szia!


Az OMRON vérnyomásmérőkről eddig csak jót hallottam.

Nekünk egy fél automata van belőle, ami azt jelenti, hogy pumpával nekünk kell felpumpálni, de a sima automaták is jók, mert ott csak egy gombot kell megnyomni és felfújja saját magát.

2010. júl. 19. 14:01

Nekem ilyen felkaros van, én sem hallottam túl sok jót a csuklósról, de szerintem majdnem mindegy milyen márkát veszel, ha nem a kínai piacról veszed, akkor nem lehet mellényúlni. :)


Már csak azt kell eldöntened, hogy mennyi mérést jegyezzen meg, vagy színessel kijelezze-e ha a határértéknél magasabb, ilyen "extrákért" kérnek többet.

2010. júl. 19. 13:37

Sziasztok!


Anyukám a névnapjára vérnyomásmérőt kért. Azt már kiderítettem, hogy a csuklós az nem az igazi, úgyhogy felkarost veszünk neki. Csak azt nem tudom, hogy melyik márkájú a jó, megbízható, vagy melyik az ami nagyon rossz. Ezzel kapcsolatban várom a tapasztalatokat! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook