Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felháborító eljárás fórum

Felháborító eljárás (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Felháborító eljárás

1 2
2014. okt. 17. 10:08
Én átirányítottam a postámat(3 havi díjért),a MÁK-nak meg írtam,egy levelet,hogy milyen számlaszámra menjen a pénz,mind a kettő olajozottan ment.Rég el kellett volna intézned,most ezért lett a zűrzavar.
2014. okt. 17. 09:55

Sajnos nem vagy az első és nem is az utolsó. Nekem meggyőződésem, hogy ilyenkor nem utaztatják a pénzünket, hanem elfektetik, hogy náluk kamatozzon.

Sok kicsi sokra megy. És hogy a címzett mindeközben mit csinál, az már senkit nem érdekel.

De a postáról: Én tegnap: 16-án kaptam meg ajánlva a helyben feladott, 12-i választással kapcsolatos értesítőmet. Hahaha! Tudom, ez nem vígasz, nem is pénzről van szó, de akkor is döbbenet, hogy hova jutottunk!!

2014. okt. 17. 09:54

Ezt a fórumon is felhoztad...én annyit tudok erre mondani,hogy megérte volna 1600ft körüli összegért átirányítani a postát....akkor ez nem lenne....vagy számlára kérni....

Én nagyon messzire költöztem,1 havi átirányítás elég volt ahhoz,hogy minden hivatalos szerv tudomásul vegye a költözésemet...nekem zökkenőmentes volt....annyi volt,hogy a gyest a régi MÁK-tól kaptam a cspt.meg az újtól,így nem egyszerre érkezett meg,csupán 1 hét eltéréssel..

1. asha
2014. okt. 17. 09:08
Mi lett volna ha egyáltalán nincs pénzünk, se segítségünk? Tudom, nem nagy összeg, de akkor is... Olvassátok el a történetem!

Ugrás a teljes írásra: Felháborító eljárás
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook