Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Felfüggesztett Facebook fiók újra aktiválásáról az egykori ismerőseim kapnak valamilyen értesítést? fórum

Felfüggesztett Facebook fiók újra aktiválásáról az egykori ismerőseim kapnak valamilyen értesítést? (tudásbázis kérdés)


9. Lau_Ra (válaszként erre: 7. - VendrinerPiroska)
2021. febr. 15. 12:00

Azt facen hol lehet beállítani?

Messengeren rámentem az offline módra, de az ismerősök látták, hogy online vagyok, csak én nem láttam őket.

8. globus (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2021. febr. 13. 16:51
Ez új, mert pár éve nem lehetett. Köszi.
7. VendrinerPiroska (válaszként erre: 2. - Lau_Ra)
2021. febr. 13. 16:50
Be lehet állítani, hogy ne jelezze. Igaz, ehhez először be kell lépni.
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Globus)
2021. febr. 13. 16:21

Van. De még akkor is ad a Face 30 napot, hogy meggondold magad.

Üzenetet küldenek, hogy


Kedves X!


A fiókod végleges törlésre van ütemezve.


A Facebook 30 nap múlva elindítja a fiókod törlését. XXXX XX XX után nem fogod tudni elérni a fiókot, sem a benne szereplő semmilyen tartalmat.

Ha szeretnéd leállítani a fiókod törlését, és elérni a benne szereplő tartalmakat vagy információkat, nyisd meg a Facebookot.

5. bc23c697cb (válaszként erre: 4. - Globus)
2021. febr. 13. 16:10

Igen van. Megkérdezi hogy felfüggeszted vagy törlöd a fiókokat?

A beállításokban van. Messengert ha nem szeretnéd,akkor azt nem fogja,arra is rákérdez. Mondjuk én mindkettőt töröltem.

4. globus (válaszként erre: 3. - Bc23c697cb)
2021. febr. 13. 16:06
Hogyan törölted? Van ilyen funkció?
2021. febr. 13. 16:05
Szia! Semmilyen értesítést nem kapnak,hacsak észre nem veszik hogy ismét aktív vagy. Onnan tudom,mert volt hogy én is függesztettem már régebbenn face fiókot. Most például töröltem magam 9 napja,és az egyik ismerősöm írt egy sms-t hogy te töröltem magad? Szóval csak ha rád keresnek,akkor veszik észre ha nem vagy. Remélem tudtam segíteni
2. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 13. 15:57
Nem fognak kapni értesítést csak kijelzi, hogy online vagy. :)
2021. febr. 13. 15:57

Sziasztok,

Kérlek segítsetek, hátha van közöttetek olyan, aki tudja a választ.

Felfüggesztettem a Facebook fiókomat közel egy éve, de most szükségem lenne egy adatra, amit már csak ott találhatok meg (munkával kapcsolatos, de sajnos már csak az ottani feltöltéseim között lehet meg).

Azt szeretném megtudni, hogy vajon a meglévő ismerőseim kapnak e valamilyen értesítést arról, hogy ismét aktív vagyok, vagy észrevétlenül meg tudom keresni a szükséges adatot, majd újra felfüggesztem a facebookomat?

Előre is köszönöm,üdv!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook